Jedno alko pivo povoleno?!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 8. 2010 13:18

Weeper píše:Teoreticky by měl každý mít po vypití 10 nealko piv za stejný čas asi stejnou hladinu alkoholu, jako po jednom desetistupňovym. Prakticky bych ale řekl, že pití s větším procentem se rychleji vstřebává, takže to asi stejné nebude.

jandaxx - jde o, jaký to byl alkoholtester.. Policejní jsou úplně něco jiného než ty do 10 000,- Kč..

Použitý byl policejní alkotester
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Weeper 1. 8. 2010 13:37

V tom případě to asi nevypil dostatečně rychle, protože jinak by mu tak 0,2 naměřili. Ale to by je musel dát tak do 20 minut a to prostě člověk 4 litry tekutiny nevypije.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 8. 2010 14:41

Čas samozřejmě nevím. Jen že to bylo 8 nealko piv a vypitý tak rychle, jak jen tělo dovolí.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Petr1968 1. 8. 2010 14:43

Tolerance minimálně 0,2 není o povoleném chlastání,ale zamezení zbytečné buzerace. Pokud někdo řídí s 1 a více promilemi ať ho klidně zavřou
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 2. 8. 2010 23:29

Ja zvladnul odjet domu z centra Brna po lahvi tequily, jednom pivu, jedne vodce a 2 sklenkach bohemky, jedno pivko mi opravdu problem nedela...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Ufi 2. 8. 2010 23:54

takže se akorát zlegalizuje to, co stejně poliši dělají, až na pár prudících vyjímek co chtěj o sobě slyšet na nově. jak mi jeden řekl, maj dost papírovaní s těma, co mají promile a vejš, takže jednu dvě desetinky ingnorovali. těch prej stejně potkali málo, o víkendu to většina bere poctivě, minimálně promile, ať to stojí za to.
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Odeslat příspěvekod Mikey89 3. 8. 2010 03:18

A nešlo by to udělat jako to bylo dřív? Že alkohol v krvi bude brán jako polehčující okolnost?
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod dali007 3. 8. 2010 07:27

mousefromhouse píše:Ja zvladnul odjet domu z centra Brna po lahvi tequily, jednom pivu, jedne vodce a 2 sklenkach bohemky, jedno pivko mi opravdu problem nedela...
Ja jel jednou po 12ti vodkach, dvou becherech a sampusu na rozloucenou z centra Brna domu jeste asi 50km, ale to bylo asi 15 let zpatky, byl jsem mlady a blby a dnes bych to nedal. Ale jak mi celou cestu cvakalo, to jsem jel snad pozorneji nez za strizliva.

-- 3. 8. 2010 07:37 --

jandaxx píše:Čas samozřejmě nevím. Jen že to bylo 8 nealko piv a vypitý tak rychle, jak jen tělo dovolí.
Myslis toto? http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pivni-t ... kohol.html
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 3. 8. 2010 08:57

dali007 píše:
mousefromhouse píše:Ja zvladnul odjet domu z centra Brna po lahvi tequily, jednom pivu, jedne vodce a 2 sklenkach bohemky, jedno pivko mi opravdu problem nedela...
Ja jel jednou po 12ti vodkach, dvou becherech a sampusu na rozloucenou z centra Brna domu jeste asi 50km, ale to bylo asi 15 let zpatky, byl jsem mlady a blby a dnes bych to nedal. Ale jak mi celou cestu cvakalo, to jsem jel snad pozorneji nez za strizliva.

Ja prave taky, kdyz jedu nalitej, tak jedu minimalne tak 2x bezpecneji nez za strizliva, i pozor si vic davam...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod powerball 3. 8. 2010 09:03

to sice jo ale reakce mas o dost horsi at chces nebo nechces :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod dali007 3. 8. 2010 09:03

mousefromhouse píše:Ja prave taky, kdyz jedu nalitej, tak jedu minimalne tak 2x bezpecneji nez za strizliva, i pozor si vic davam...
Hlavne jsem si daval vic pozor na PaCHy, potkal jsem cestou asi tri hlidky, ale asi nade mnou nekdo stal a ani jedna me nezastavila. Meli tam uz jine zakazniky :nenapadne

-- 3. 8. 2010 09:05 --

powerball píše:to sice jo ale reakce mas o dost horsi at chces nebo nechces :)
Na reakce se nejezdi :) Aspon ne v noci s minimalnim provozem a nehlede na to, ze jezdis dle predpisu, lepe jeste mene a odstup si davas minimalne dvojnasobny nez normalne.
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 3. 8. 2010 09:11

dali007 píše:
powerball píše:to sice jo ale reakce mas o dost horsi at chces nebo nechces :)
Na reakce se nejezdi :) Aspon ne v noci s minimalnim provozem a nehlede na to, ze jezdis dle predpisu, lepe jeste mene a odstup si davas minimalne dvojnasobny nez normalne.

Presne tak... ted sem to chtel napsat...

Jinak ale rok nazpet, minuly prazdniny se mi povedl asi nejlepsi kousek - vypil jsem u pritelkyne asi litr vina, o pul jedne rano jedu domu, najednou proti mne policajti a problikli mne dalkovyma, tak si rikam co je a zjsitil sem, ze nesvitim... :-D
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod powerball 3. 8. 2010 09:13

az vam tam nekdo vjede a vy zareagujete kvuli chlastu o vterinu pozdejs tak si na to vase "na reakce se nejezdi" vzpomenete 8-)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod dali007 3. 8. 2010 09:16

powerball píše:az vam tam nekdo vjede a vy zareagujete kvuli chlastu o vterinu pozdejs tak si na to vase "na reakce se nejezdi" vzpomenete 8-)
Nevjede, jak jsem psal bylo to 15 let zpatky a dnes bych si to neriskl. Maximalne to nealko pivo, ale musi byt tocene...
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr1968 3. 8. 2010 09:18

Už se opakuji ,ale 0,2 promile není o jednom pivu ,ale zamezení buzerace a vození lidí na odběr krve,kde doktor naměří 0,19 a napíše nulu. Protože 0,2 je bráno jako fyziologická hranice. A zaplatí to daňový poplatník. V Irsku mají neskutečných 0,8 o<:)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka