Cyklista na dálnici?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m4lcolm 7. 7. 2010 12:20

spitfireIX píše:
m4lcolm píše:ale i oni jsou v tebou uváděné statistice ;-)

Kníže ví všechno nejlíp :mrgreen:

+1 8-P
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kejki3 7. 7. 2010 18:59

marepa píše:tak to ja taky videl vcera zajimave veci .. jel sem po D11 ke Kolinu .. najednou mne prekvapi, ze na rovnem useku je dana znacka 60 .. tak si rikam, ze neco nehraje a automaticky zacnu brzdit (na 100) po chvili vidim lidi jak ze zoufale divaji na prijizdejici auta a snazi se nas varovat .. takze vsichni do praveho a zacalo se zpomalovat.. a pak sme videli cervenou fabii na strese ?!? .. asi ho rozhodil destik :hm

kazdopadne mne strasne prekvapila ta 60tka.. kde se tam vzala? pac policie nebo tak tam jeste nikde nebyla.

ad jezdeni v noci, v desti .. jo.. to hromadu lidi nikdy nenapadne, prizpusobit rychlost jizdy podminkam okolo :)

To tam bylo kvůli lepičům, lepili díry a sypali šutýrkama.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod CyberVic 7. 7. 2010 19:53

Mr.Semtex píše:http://zpravy.idnes.cz/cerne-dny-na-silnicich-neskoncily-na-dalnici-d11-srazilo-auto-cyklistu-12r-/krimi.asp?c=A100705_090548_krimi_cem

O jednoho ........ míň. Hurá..

...ses hustej a spravedlivej. Byl to sice evidentni vul, ale kdo z nas se nekdy neozral... Vsadim se, ze drsnak jako ty, kdyby ho tam sejmul a musel koukat, jak ho vysavaj ze silnice hovnocucem, by z toho koktal do konce zivota... :shock:
VW Sharan Highline 2.0TDI 125kW DSG
VW Tiguan 4M Sport&Style 2.0TDI 103kW DSG
CyberVic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 7. 7. 2010 19:55

Ne, nikdy jsem se neožral a nejel v noci na kole na dálnici v protisměru. Ani jinde. To, že se někdo ožere, není výmluva, když to neumí ukočítrovat, nemá chlastat...
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Předseda 7. 7. 2010 20:01

cyber: alkohol sice uvolnuje zábrany, ale aby čloověka uvolnil tak že jde drandit na kole o pulnoci na dálnici, tak takovej alkohol už by musel mít řádný koule. Prostě to byl ultra dement a dostal co se do něj vešlo.
Je mi líto řidičů že kuli takovýmu ***** budou mít ještě problémy.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 7. 7. 2010 20:03

+1
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 7. 2010 21:07

Kazdopadne je videt, ze jste nikdy neztriskali tak, ze o tom co vsechno jste vyvadeli vite jen z vypraveni.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Předseda 7. 7. 2010 21:09

ale kolikrát už jenže to už bych byl stejně tak často mrtvej když bych měl tak kreténský nápady.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Ufi 7. 7. 2010 21:12

asi si někdo zajel k agipům na dálnic pro cigára, ty jsou tak půl kiláku od nájezdu. jinej důvod mě nenapadá. v tomhle místě není nějak jinak šance tam omylem najet z polňačky.
jinak jsem zažil na dálnici při předjíždění tiru jak se proti mě vyřítil neosvětlený cyklista. než řeknete kurwa, tak se ukáže a zase zmizí. páč ho tam nečekáte, tak nebrejlíte do tmy po pohyblivým šedivým stínu ve tmě. stačilo, aby jel o půl metru dál od středu a měl jsem možná řidítka v hlavě. a zpocenej na ***** jsem byl ještě čtvrt hodiny po tom. takže bejt na d11 v tý koloně, tak du zatleskat a zapálit si doutník "radosti"
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 7. 7. 2010 21:23

Kibitz píše:Kazdopadne je videt, ze jste nikdy neztriskali tak, ze o tom co vsechno jste vyvadeli vite jen z vypraveni.

ja uz dostkrat a mel sem spoustu telecich napadu ale takovahle vec me teda nikdy nenapadla
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 7. 2010 21:25

no me taky ne, ale nemuzete se tomu divit - to ho neomlouva i kdyby to tak na krasne bylo
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 7. 2010 21:33

Kdybych byl tak nadranej, že bych dostal takovýto nápad, rozhodně bych nebyl schopen dojet na kole ani k dálnici. Teto byl prostě blbec.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 7. 2010 21:44

Taky nebyl schopnej se udrzet mimo kolizni kurz :-|
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod m4lcolm 8. 7. 2010 07:44

Toto prostě není omluva, jen výmluva.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kibitz 8. 7. 2010 08:01

To kazdopadne