dálnice D8 - dnes ráno

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hyza 24. 5. 2010 15:40

nesnaz sa byt vtipny ked si sa strapnil :-P
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 5. 2010 15:42

Ubundu píše:
Předseda píše:
Ubundu píše:já jsem v životě už něco zažil

cos zažil? Jak ti nejel ještě donedávna autobus do školy a musel travají?! :roll:

Ono když studuješ gymnázium, tak se učíš pouze to, jak se dostat na vysokou. Když studuješ strojárnu, tak se učíš být strojařem a občas máš praxi. Když studuješ SZŠ, jako jsem studoval já, tak od 3 ročníku si pořád na praxi s tím, že na konci třeťáku máš tzv. souvislou praxi a já protože jsem nebyl lemra, tak jsem si prošel JIP a ARO na souvislé, plus samozřejmě přes rok chirurgie, interny, neurologie atp., starat se o lidi těžce nemocné, v terminálním stádiu, nebo po úrazech je jiné, než se na gymplu učit zeměpis. Pak ti umře první pacient, pak druhý atd. atd. začneš si vážit víc života. Potkal jsem i pár účastníků nehod, které jsem měl jako pacienty. Je to psychicky náročné a čím více se o ty lidi staráš, tím více tě to citově a psychicky vyčerpává.

To že reaguju agresivně na lidi co stojí na invalidech je jasné protože mam invalidní babičku. Otce od 4 let nemam a co jsem chtěl na to jsem si musel vydělat, udělat a opravit sám.

Buď rád, že jsi sám o nikoho nepřišel.

hyza: Hej ty občas jezdíš v okolí rožnova p.r. že? nedáme někdy scuka?
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Ubundu 24. 5. 2010 15:44

Ale přišel o spolužačku, pak o kamaráda teď nedávno o dalšího prostě to přibývá a bude to pořád horší. :-|

Pro zdejší staré "mašinfíry" - být starší se nerovná být zkušenější.
Ubundu

Odeslat příspěvekod Předseda 24. 5. 2010 15:45

ukundu: jak tvoje středoškolský léta souvisej s tim kdo jak jezdí za mokra na dálnci, vážně nechápu...
Ale sloh pěknej.. skoro by si člověk myslel, že seš tady v garaži druhej dokror :D :D
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 5. 2010 15:46

Ubundu píše:Ale přišel o spolužačku, pak o kamaráda teď nedávno o dalšího prostě to přibývá a bude to pořád horší. :-|

Pro zdejší staré "mašinfíry" - být starší se nerovná být zkušenější.

Aha, tak to sorry.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Ubundu 24. 5. 2010 15:48

Předseda píše:ukundu: jak tvoje středoškolský léta souvisej s tim kdo jak jezdí za mokra na dálnci, vážně nechápu...
Ale sloh pěknej.. skoro by si člověk myslel, že seš tady v garaži druhej dokror :D :D

Ty vylízanej idiote - vrať se o stránku zpět ty negramote a přečti si tam co jsem napsal hyzovi. Napsal jsem nemyslel jsem zkušenější co se týče řízení. :roll:
Ubundu

Odeslat příspěvekod Předseda 24. 5. 2010 15:51

ukundu: to ti ale nevadí rozdávat rozumy jako bys stál osobně u vzniku první republiky
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Ubundu 24. 5. 2010 15:56

Předseda píše:ukundu: to ti ale nevadí rozdávat rozumy jako bys stál osobně u vzniku první republiky

A je to tu zas - odkazuji tě opět na to co jsem už jednou napsal.

Starší nerovná se zkušenější.

Ten kdo má víc km nemá nadřazený názor proti někomu kdo tolik km nenajel.

Vztahuje se k tomu i základní pojednání o kritice kdy - kritizovat má právo i ten jež by lépe dílo napsat nedovedl.

Tudíž nechoď na mě s odkazováním na počet km a věk, jen se tím přede mnou ztrapníš.
Ubundu

Odeslat příspěvekod Hyza 24. 5. 2010 16:02

aikoN píše:hyza: Hej ty občas jezdíš v okolí rožnova p.r. že? nedáme někdy scuka?

v okoli roznova ani ne :-) mam to mimo cesty do ovy :-P
a z coho vlastne sudis ze bych ta chcel vidiet ? :D
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 5. 2010 16:05

tak, četl jsem kdesi, že jezdíš do ovy přes staré hamry, což je celkem kousek... Já nesoudím, že mě chceš vidět, ale říkal jsem si, že bych si popovídal z očí do očí. Už jenom slyšet slovenštinu. Přijde mi to jako jakási zvláštní čeština a baví mě ji poslouchat.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 24. 5. 2010 16:09

hele, chlape :-) keby si nebol tak pruhledny tak bych sa s tebou bavil aj vazne :-)
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 5. 2010 16:12

Bav se normálně a dostane se ti normální odpovědi ;-)
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Ubundu 24. 5. 2010 16:17

Hyza se bojí o život, čeká zradu v podobě vykošťováku zatnutého v zádech. ;-]
Ubundu

Odeslat příspěvekod Kibitz 24. 5. 2010 17:12

beat píše:
Kibitz píše: :shock: :nenapadne
Prostě jsem rád v obraze a rád vím, co se děje přede mnou ;-)

Mne je to jedno, drzim si odstup a staci mi ze sleduju toho primo prede mnou.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Ufi 24. 5. 2010 22:54

antracit, to že si ještě neviděl policejního passata, neznamená že neexistují, já je na D8 viděl tenhle rok dost často. a nekochali se jenom krajinou. a nejenom na dálnici, ale i kolem na I/16. jenže aby lidi byli spokojení, že existují, tak by musel být snad jeden na každý kilometr. navíc, při provozu jaký je, tak loví opravdu rychlíky a to jim s papírováním zabere celý den. bohužel jim někdo to papírování vymyslel dost komplikovaný, jak jsem slyšel.
co se týká ranní nehody, jednu jsem na D8 viděl, u úžic (jak je tesco sklad), ten jeden vypadal, jak když sejmul člověka, jak měl promáčklý sklo dovnitř a střechu. by mě zajímalo, jestli jo, nebo co může ještě způsobil promáčklinu velikosti člověka, zvíře tam nebylo.
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka