dálnice D8 - dnes ráno

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod antracit 24. 5. 2010 09:10

Dneska jsem se fakt bál - jel jsem po D8, slejvák jako kráva, dálnice úplně plná vody - v levým místy snad 2cm a všichni idioti jeli pořád stejně. Jel jsem cca 80-90 a už to mi přišlo nepřiměřeně rychle v těch podmínkách, modlil jsem se, aby nejel před náma nebo vedle někdo kdo měl gumy co jsou na mokru na *****, obzvlášt dodávky. Předjížděj jakoby se nic nedělo, jeden idiot v zeleným Transportéru jel v levým na tý vodě za jiným autem asi metr. Nakonec jsem radši zajel na benzínku v klidu si dal kafe, protože se fakt skoro nedalo jet.

A co myslíte, hned za náma řetězovka 5 idiotů. Já se ptám, kde jsou Passaty? Jestě jsem ho ani jednou neviděl. Proč nekontrolují dodržování bezpečných rozestupů? Proč není v zákoně jasně definován bezpečný rozestup jako v Německu? Proč jsou u náš řidiči úplní idioti co nedokážou zpomalit v hustém dešti, sněžení apod? Dementi, co spěchají, aby dojeli o minutu rychleji a ohrožují všechny kolem sebe. :-!
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ubundu 24. 5. 2010 09:13

Protože mají všíchni 4x4 u kterých aguaplaning neexistuje (ironie), a protože jsou to střelci jako zde na garáži, kteří znají své limity a limity auta (ještě větší ironie).

Pak je z toho hromadná nehoda.
Ubundu

Odeslat příspěvekod 911 24. 5. 2010 09:15

passati maj velky gumy a dostali by aquaplaning jeste driv nez ty...

jinak na skorodalnici OL-Mohelnice byl taky privalovy slejvak, strasne vody, jel sem svych klasickych 140 a vsechny sem predjizdel, takze zas tak rychle se asi nejezdi... prehanis :)
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 24. 5. 2010 09:17

Nejhorší je, když se dá bezpečně jet 130 a nějaký lojza si to šine 80 a nejlíp ještě v levém. Aspoň, že občas uhnou na benzínku se vydýchat :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod antracit 24. 5. 2010 09:18

V posledním testu letních pneu vydržely nejlepší gumy v testu rychlost 94 km/h než přišel aquplaning. Dovedeš si představit jak na té vodě brzdíš, nebo provádíš úhybný manévr ve 140ti?
Ono spoléhat na to, že se nic nestane a brzdit nebo vyhýbat se nebudeš muset je hlavní příčina těch řetězových nehod.
Takže jsi pěknej blázen, pokud spoléháš na to, že 140 km/h to rovně jede.

-- 24. 5. 2010 09:20 --

Kibitz píše:Nejhorší je, když se dá bezpečně jet 130 a nějaký lojza si to šine 80 a nejlíp ještě v levém. Aspoň, že občas uhnou na benzínku se vydýchat :-)

Jestli tohle myslíš vážně tak jsi opravdu *****. Přesně kvůli takovým jako jsi ty tady ta represe musí být. Když si myslíš, že 130 km/h na vodě je bezpečně měl bys vrátit řidičák a pak jít na školení bezpečný jídzy, kde by ti ukázali jak se chová auto na vodě a dokud by jsi to neodvolal tak by ti ten řidičák nevrátili.
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mtb_ 24. 5. 2010 09:23

antracit presne si to povedal. Človek nečaká že pôjde dakto v ľavom 80. A ešte sa pri tom aj modlí. To elegance ti tak ide na ho...?
mtb_
Inventář

Odeslat příspěvekod Manli2 24. 5. 2010 09:23

dodávka drží dlouho než cukne....

ale je to fakt... kde jsou ti passati... ted si každej šmudla jezdí po dálnici 80 a ještě je z toho tak vystresovanej že si musí dát pauzu... pryč s takovejma....
e46 330i
Manli2
Inventář

Odeslat příspěvekod antracit 24. 5. 2010 09:27

mtb_ píše:antracit presne si to povedal. Človek nečaká že pôjde dakto v ľavom 80. A ešte sa pri tom aj modlí. To elegance ti tak ide na ho...?

Proč bych měl jet 80 v levým? Ty jsi taky pěkná *****, co nechápe o čem to tu je. Kolik tak očekáváš, že ostatní pojedou za deště, kdy ti nestíhají stěrače na nejvyšší rychlost? To by me docela zajímalo. Nebo tvé auto taky nemusíš dodržovat fyzikální zákony? :D

-- 24. 5. 2010 09:29 --

Manli2 píše:dodávka drží dlouho než cukne....

ale je to fakt... kde jsou ti passati... ted si každej šmudla jezdí po dálnici 80 a ještě je z toho tak vystresovanej že si musí dát pauzu... pryč s takovejma....

O kolik zpomaluješ ty, za hustého deště? O 5 km/h? Drží dlouho než cukne? To je super se na to spoléhat, zkus si někdy na vodě s dodávkou zabrzdit. Jet rovně a spoléhat na to, že se nic nestane umím taky. Ale nejsem ******.
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 911 24. 5. 2010 09:31

antracit - to je ten problem. kdyby ses staral hlavne o sebe a neprekazel provozu, tak se ti nic nestane. tipl bych si, ze zas nejaky hnup, podobny tobe, jel z nedelniho kostela az v pondeli, v levem, bo v pravem sou koleje, tech svych 90, bo nikdo prece nepojede rychleji, najednou uvidel v zrcatku svetla, myslel, ze je to ufo, bo auto pro ktere plati fyzikalni zakony to byt nemuze, trhl volantem a uz se to tam mlelo...
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod mtb_ 24. 5. 2010 09:34

antracit píše:
mtb_ píše:antracit presne si to povedal. Človek nečaká že pôjde dakto v ľavom 80. A ešte sa pri tom aj modlí. To elegance ti tak ide na ho...?

Proč bych měl jet 80 v levým? Ty jsi taky pěkná *****, co nechápe o čem to tu je. Kolik tak očekáváš, že ostatní pojedou za deště, kdy ti nestíhají stěrače na nejvyšší rychlost? To by me docela zajímalo. Nebo tvé auto taky nemusíš dodržovat fyzikální zákony? :D

čo ti k tomu dodať - 911 to napísal presne.
mtb_
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 24. 5. 2010 09:34

Jasně, za všechny nehody mohou slušní řidiči, prasata jsou jen obětmi těch, co dodržují předpisy :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Brus 24. 5. 2010 09:35

antracit: začni jezdit sockou a budeš mít klid, nebudeš muset zastavovat na benzínce aby sis vyměnil trenky apod.
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod antracit 24. 5. 2010 09:36

Vycházíš z toho bludu, že jsem jel 80 v levým? To jsem samozřejmě nejel, základní pravidlo je nechat levej volnej rychleji jedoucím vozidlům, což jsem samozřejmě dělal, nejsem *****. Ale jde mi o to, že na vodě se prostě bezpečně jet rychle nedá, obzvlášť tak, že pojedu pořád stejně jako na suchu. O to mi jde. A vy se chytnete nějakýho blbce co napíše, že jsem jel v levým pruhu 80 a přitom to není pravda. Místo toho aby jste tu řešili podstatu věci - že málokdo chápe, že za špatného počasí se MUSÍ jezdit pomaleji, protože fyzika stále platí.
Naposledy upravil antracit dne 24. 5. 2010 09:37, celkově upraveno 1
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod m4lcolm 24. 5. 2010 09:37

BTW kolik z vás tam bylo? Jak si vůbec dovolujete antracita zcela lživě a vykonstruovaně z něčeho takového obvinit? Vedle se nesmí napsat křivé slovo o řidiči, co záměrně sestřelil druhé auto z dálnice a je to na videu, zatímco tady si vymýšlíte lživá obvinění na adresu antracita místo jakékoli rozumné argumentace.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod -pb- 24. 5. 2010 09:38

Tak pokud jsi byl hromadně předjížděnej, tak chyba bude asi někde jinde ;-)
-pb-
Inventář

Další stránka