***** v autech

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 16. 5. 2010 19:34

Drsný bylo, jak mu to kolo ulítlo ... jak letělo vzduchem, zdálo se jako z papíru :oops:
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tarwas 16. 5. 2010 19:36

posledně jsem potkal nějakej kus plechu, tak metr na pul... auto prede mnou to hodilo do vzduchu a všichni za ním jsme se rozletěli jak vrabčáci :D
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod p0etrik 16. 5. 2010 20:17

Taky jsem se jednou na dalnici vyhybal byciklu. Spadl kousek pred auto, co jelo predemnou, taky chudak predvadel slusnou ekvilibristiku, aby se vyhnul.

No a jeste jsem jednou vyhybal ladne odhozenemu hlinikovemu zebriku, spadlo to z kamionu predemnou. Nevidel jsem jak to pada, a lezici zebrik vypadal spise jako prasklina na ceste. Ale levy byl volny a ja mam ve zvyku vyhybat se podezdrelym vecem, takze jsem se nastesti vyhnul. Ze je to zebrik jsem si vsiml az ve chvili, kdy uz bych to asi nedal.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Kibitz 16. 5. 2010 20:23

Kolo jsem nepotkal, ale klin z nakladaku a dneska zidlu
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod attatta 16. 5. 2010 20:29

Já před cca 6ti lety potkal na dálnici auta bez řidiče (doslova) - cca 1 minutu předemnou sjely 4 auta z náklaďáku na dálnici a byly rozházený po dálnici i mimo ni - v D a měl jsem tam přes 180, to bylo žúžo
attatta
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 5. 2010 21:01

Kibitz píše:Kolo jsem nepotkal, ale klin z nakladaku a dneska zidlu

Klín z náklaďáku onehdá na Magistrále pře Wilsoňákem :-S
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 16. 5. 2010 21:16

Ahoj taky se podelim o zazitek:
fabiji na D1 vedle sjezdu Brno videnska autu uletlo 1 kolo ze 3 :--
ale co me sere je ze dement jel v levem pruhu 120 a clovek ho nemohl predjed a 10s pred tim nas predjizdela jeste motorka je pekne brzdit nadalnici v 9 rano ze 120 na 0km/h a v pravem pruhu kamion stesti ( pozitivni ) na tom je ze jak ja tak i tranzit zamnout to dobrzdil ze se nic nestalo jenom jsem dokola trochu drznul :oboze borec neujel dosel si pro kolo ;-)
SAKULPOL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spitfireIX 16. 5. 2010 21:18

SAKULPOL píše:Ahoj taky se podelim o zazitek:
ale co me sere je ze dement jel v levem pruhu 120 a clovek ho nemohl predjed a 10s pred tim nas predjizdela jeste motorka je pekne brzdit nadalnici v 9 rano ze 120 na 0km/h a v pravem pruhu kamion stesti ( pozitivni ) na tom je ze jak ja tak i tranzit zamnout to dobrzdil ze se nic nestalo jenom jsem dokola trochu drznul :oboze borec neujel dosel si pro kolo ;-)

To jsem nějak nepobral...
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod pepek 16. 5. 2010 21:20

Dostal alespoň od někoho pořádně přes hubu, kretén jeden klingonskej?
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kibitz 16. 5. 2010 21:22

Ja jo. Dostal prednasku?

-- 16. 5. 2010 21:22 --

Nebo jak pise pepek :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Ufi 16. 5. 2010 21:28

jo, letící plech, to znám. akorát místo vrabčáků jsem se rozprchával já, naštěstí to skončilo jenom zářezem na levým sloupku u řidiče, strefeným zrcátkem a prasklým sklem. zareagovat o chlup později, tak jsem si mohl hrát na bezhlavýho rytíře.
jednou mě taky potěšili vysypaný naštípaný kusy dřeva v zatáčce na začátku serpentýn. byly přes celou šířku, takže jeden se proskákal pod autem, pak jsem zjistil, že se strefil do brzdový hadičky pod autem, naštěstí ji jenom vyrazil z uložení.
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Odeslat příspěvekod Oops! 16. 5. 2010 21:30

Avii co jela předemnou upadla rezerva. Navíc to bylo na okresce, tak nebylo ani moc kam uhnout.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod lrotrekl 16. 5. 2010 21:31

Jo mě jednou uletěl žebřík. Ještě jako študákovi na brigádě. Kolega ho měl přivázat na zahrádce a nějak na to zapomněl.... kokot...Ujel sem s ním pianko asi 6km i přes zatáčky, pak sem najel na dálnici a jen viděl v zrcátku jak krásně plachtí....Nojo, otevřený hliníkový profily....
Kva, ale *****í sem v ten moment moch cvakat desítku kulatinu... Naštěstí to nikoho netrefilo.....
<---- Panorama zůstává dál ve Firmě/Rodině
<---- Přikůpili jsme jednoho maxíka.....
<---- Doblo Malibu 1,9 JTD (5let, 222 000Km) -> 22.10.2010 -> Doblo Panorama Emotion 1,6MJT (237 000km) -> 18.12.2015 -> Doblo Combi SX 2,0MJT
lrotrekl
Štamgast

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 16. 5. 2010 21:32

spitfireIX píše:
SAKULPOL píše:Ahoj taky se podelim o zazitek:

To jsem nějak nepobral...

:mrgreen: opravdu výživná slohová práce :mrgreen:

-- 16 kvě 2010 21:33 --

Jo a jednou jsem trefil ptáčka na okresce ,na přední sklo... to vám řeknu, byla ale šlupka :eh
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tarwas 16. 5. 2010 22:16

MELLO píše:
Kibitz píše:Kolo jsem nepotkal, ale klin z nakladaku a dneska zidlu

Klín z náklaďáku onehdá na Magistrále pře Wilsoňákem :-S

tam jsem nedávno viděl dvě chromová kolínka sání nějakého Alfáckého šestihrnku :D
Tarwas
Moderátor Galerie

Předchozí stránkaDalší stránka