Řidič se pomstil ženě za to že zpomalila...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Souhlasíte s 5 lety pro Lacinu?
ano 109 %  52%  [ 109 ]
ne 98 %  47%  [ 98 ]
Celkem hlasů : 207

Odeslat příspěvekod tomlaurin 2. 4. 2010 04:57

http://www.novinky.cz/krimi/196541-ridi ... 2-let.html

Co na to řikáte? Mě se něco podovného stalo asi jednou, šlo sice jen o naznačení a já musel zatočit směrem ke svodidlům, ale řikám si, že když někoho napadne toto naznačit, tak to není daleko od toho aby to fakt udělal...

Myslíte si, že to dělaj i řidiči jiných značek než škodovek? :hm
Naposledy upravil tomlaurin dne 2. 4. 2010 09:36, celkově upraveno 2
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 4. 2010 05:14

Doufam, ze toho parchanta zavrou, az zcerna - RZ by snad nemel byt problem dopatrat, kdyz je kamera na kazdem patniku. Usekovky a hlidani rychlosti na kazdem kroku mi zacina prichazet jako dobry napad. Skoda, ze nenarazil na me s Omegou, skoncil by v opacnem pruhu :-(
Vubec jsem netusil, ze az takovy idiot muze existovat a povazoval tu zpravu za april...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 4. 2010 05:56

Já něco podobného naznačil pičusovi v obci,který mi bránil v předjetí. Chtěl mě asi vychovávat.Doufám,že se pochcal strachy. Ale tohle je drsné. Narůstá agresivita,ani se tomu nedivím
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 4. 2010 05:59

Jj, chce to fakt tezky auto... Zas je taky otrazka, jestli ho ta baba nejak extremne nevytocila, ja jsem teda klidas ale obcas je dobre, ze nejsem ozbrojen ;-) A treba chtel jen naznacit a nepovedlo se ... Ale to je presne o te zodpovednosti - udelal fakt nebezpecnou vec, zavrit az zcerna a ridicak na dozivoti sebrat.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 2. 4. 2010 06:09

Nikdo se zavirat nebude, na zaklade videa si troufnu rici, ze ten "utocici ridic" je proste vemeno co neumi ridit. Takovych jsou u nas stovky, nedoslo k vaznejsimu zraneni, chlapec prijde o papiry zaplati nejake mensi penize a maximalne dostane verejne prospesne. Umysl nikdo nikdy neprokaze i kdyby tam byl.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomlaurin 2. 4. 2010 06:17

Smutná pravda...
A zřejmě nebude extra socka, takže právníka nebude mít low-end....
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 2. 4. 2010 06:23

JardaB píše:Doufam, ze toho parchanta zavrou, az zcerna - RZ by snad nemel byt problem dopatrat
A rz něco řeší ?
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 2. 4. 2010 06:26

tohle je tady zatim jenom v asi 6 threadech, neni to malo ?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 4. 2010 06:28

Tak snad to auto bude na firmu, tak by to melo jit dosetrit. A tohle IMHO neni nejaky prestupek, ale trestny cin pokusu o vrazdu, takze bych ocekaval seriozni vysetrovani se vsim co k tomu patri. Ale nedelam si zas velke iluze...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomlaurin 2. 4. 2010 06:29

Já to hledal jen na hl strance nejnovejsich prispevku a tam jsme to nevidel, a vzhledem k tomu, ze jsem mel dojem, že je to čerstvé nepředpokládal jsem že to bude někde vzadu... což ovšem neomlouvá nepoužití vyhledávání... Jsem totální idiot! :-D
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 4. 2010 06:30

nehoda ,jaký pokus o vraždu? Dostal křeč,pohl volantem a je to. Přece nebude u soudu říkat ,že naschvál. A dokaž ,že lžu :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 4. 2010 06:32

vice nez ta nehoda mne fascinuje ta skutecnost, ze lidi dokazi vynaset soudy, aniz znaji detaily. na zaklade tendencne sestrihaneho videa na kterem jde videt akorat bezna nehoda a na zaklade nejakych kecu redaktoru a policajtu ze se prej neco stalo. nic z toho co rikaji video nekukazuje, ukazuje jenom beznou nehodu, coz je smutne, ale...

takze pokud nekdo na tomto dela zavery, je z meho pohledu horsi jak ten clovek. soudy bez soudu a dukazu tu uz byly a jak vidim, nekteri by je radi vratili zpet.

ja si pockam na zavery soudu, co se vlastne stalo, ne na redkatora z novy, ktery nemel o cem psat.
anonymni

Odeslat příspěvekod tomlaurin 2. 4. 2010 06:34

Byla to prima... Byt to nova jsou 4 mrtví... aspoň srnky když né lidi :-D
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 4. 2010 06:34

No to by mel asi posoudit soud, na zaklade kamer, svedku atd... Tohle uz IMHO neni pr.el, pak je vysmechem buzerace za pi.oviny jako prekroceni rychlosti o par km na prazdne silnici, chybejici RZ, zbytecnou stopku atp...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 2. 4. 2010 06:35

tomlaurin píše:Já to hledal jen na hl strance nejnovejsich prispevku a tam jsme to nevidel, a vzhledem k tomu, ze jsem mel dojem, že je to čerstvé nepředpokládal jsem že to bude někde vzadu... což ovšem neomlouvá nepoužití vyhledávání... Jsem totální idiot! :-D

nevadi aspon bude dalsi flejm i tady :P
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků