germánská policejní šikana

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 1. 5. 2012 21:30

Slawall píše:To asi ne, jen kdyz tu jedno za rok prijedou, tak vzdycky, jeste v dobe, kdy tu nebyly obchodaky, vozili hariba apod a vdycky mi dali i par marek.

To já mám zážitek z ranných 80let, kdy ke kamarádově rodině přijeli nějací jejich známí, nebo co, z DDR. Chovali se tady, jako byzme právě slezli ze stromů, málem rozdávali korálky. Děs a hrůza.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 5. 2012 18:59

Je rozdíl, když přijede z Dojčů příbuznej nebo známej, kterýho někdo čeká a kterej se ohlásil předem, přičemž nepřijíždí s úmyslem nikomu škodit - anebo když se přikvasí v meďáku s Dčkem na SPZetce nezvanej a nečekanej tlusťoch v kraťasech s padacím mostem (prase Posselt jak když vyšije), vrazí bez dovolení na pozemek a začne si otevírat hubu na téma "tochle být barak moja rodyna, ten postafit moja tatynek a fy mu cho ukrast!"
Na každýho z nastíněný dvojice se budete koukat jinak - mě ale sere, že na nás Čechy se v Dojčsku kouká naprosto stejně skrz prsty jako na gastarbaitry, zloděje a chudý příbuzný, i když od nich nic nechceme a dodržujeme jejich zákony. Ano, jezdí tam od nás takoví, kterým dodržování zákona dělá problémy - ale pokud vím, většina Evropy se řídí modifikovaným římským právem, který se zakládá na presumpci neviny. Germáni se tak rozhodně nechovají - pro ně mít českej (polskej, slovenskej... rychlejc řečeno každej jinej než západoevropskej) pas automaticky znamená bejt podezřelej nejmíň z bankovní loupeže...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hombre_71 2. 5. 2012 19:21

...no jo, ale když on ho ten jeho tatínek asi opravdu postavil. A česká naplavenina po válce zabrala :-) Taky to podle toho dneska v Sudetech vypadá. Jeden by zaplakal.
hombre_71
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkky 2. 5. 2012 19:29

Choval bych se stejně jako Němci. Ostatně my Česi se nechováme k východním národům jinak, tak nechápu, proč si tu stěžujete.
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod BarneyG 2. 5. 2012 20:02

EKKAR píše:mě ale sere, že na nás Čechy se v Dojčsku kouká naprosto stejně skrz prsty jako na gastarbaitry, zloděje a chudý příbuzný, i když od nich nic nechceme a dodržujeme jejich zákony. Ano, jezdí tam od nás takoví, kterým dodržování zákona dělá problémy - ale pokud vím, většina Evropy se řídí modifikovaným římským právem, který se zakládá na presumpci neviny. Germáni se tak rozhodně nechovají - pro ně mít českej (polskej, slovenskej... rychlejc řečeno každej jinej než západoevropskej) pas automaticky znamená bejt podezřelej nejmíň z bankovní loupeže...

Jj, je to nestydatost. Smýšlejí o nás jako většina Čechů o Cikánech ("nejsem rasista, ale můžou si za to sami, nemaj krást."). :D
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod j3s 2. 5. 2012 20:33

EKKAR píše: ... mě ale sere, že na nás Čechy se v Dojčsku kouká naprosto stejně skrz prsty jako na gastarbaitry, zloděje a chudý příbuzný ...

A jak se v Čechách hledí na Ukrajince, Rumuny ... ?
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod agathodaimon 2. 5. 2012 20:36

Já na ně nijak extrémně negativně nehledím, což se nedá říct o etniku, které je zmiňováno v předchozím přízpěvku 8-P
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 5. 2012 21:19

hombre_71 píše:...no jo, ale když on ho ten jeho tatínek asi opravdu postavil. A česká naplavenina po válce zabrala :-) Taky to podle toho dneska v Sudetech vypadá. Jeden by zaplakal.
Jeho fotřík byl za "protentokrátu" Böhmen und Mähren lanškrounskej gauleiter. Což bylo tehdá něco skoro jako dneska krajskej hejtman... Tu vilu nepostavil, tu si NECHAL POSTAVIT - a protože to bylo pro árijce a říšskýho potentáta, umíš si představit, kolik za to asi platil českým firmám, který ten barák stavěly a kdo na tý stavbě makal. Byl to SS-standartenführer nebo nějaká podobná šarže - takže byl na jaře ´45 povolán do boje proti postupující Rudý armádě a spolu s jednotkama maršála Schörnera se zdekoval směrem na západ - jeho rodinu dostaly revoluční gardy a následně spolu s ostatníma odsunuly tam, kam od roku 1938 většina Sudeťáků chtěla - "...ein volk, ein reich...". Můj děda tu vilku v téměř dokončeným stavu koupil od národního výboru jako zabranej konfiskát - a celou ji musel tomu národnímu výboru zaplatit. Co na tom, že ji splácel bezúročně (byl stejně jako bábinka "koncentráčník" a těm se dávaly bezúročný úvěry) a trvalo to skoro 30 let? ALE ZAPLATIL JI. Co se s těma penězma stalo pak není moje starost řešit, fakt je, že ani ten gauleiter si na ni nevydělal ze žoldu od wehrmachtu. Takže pokud někde kolem té nemovitosti zloděj okrad zloděje, moje rodina nikoho neokradla. Ani nikdo z mého příbuzenstva nikoho neposílal do koncentráku jen z důvodu příslušnosti k jinýmu národu ani nezpůsobil, že se ten dotyčnej nevrátil (jako dalších několik mých rodinných předků).
Může si každej říkat co chce, ale Němci se za WW II kolektivně provinili už jen tím, že schvalovali politiku Velkýho položida-poloárijce Ády a dělali všecko, co jim nabulíkoval - a nemají historický právo dělat komukoliv na světě četníka a vykladatele práva. Mají na to moc tlustou vrstvu margarínu na hlavinkách...
Naposledy upravil EKKAR dne 3. 5. 2012 12:15, celkově upraveno 1
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 5. 2012 21:21

Majkky píše:Choval bych se stejně jako Němci. Ostatně my Česi se nechováme k východním národům jinak, tak nechápu, proč si tu stěžujete.

Naprostá pravda.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod RudiTF 2. 5. 2012 21:38

Majkky píše:Choval bych se stejně jako Němci. Ostatně my Česi se nechováme k východním národům jinak, tak nechápu, proč si tu stěžujete.

+1 :!:
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod agathodaimon 22. 11. 2012 18:22

Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2012 19:31

to jde ještě zpřísnit? :shock: :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod agathodaimon 22. 11. 2012 20:38

Příští týden pojedu do Bavor a třeba budu mít možnost posoudit nárůst přístnosti tamní Polizei :D
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 11. 2012 20:42

hombre_71 píše:...no jo, ale když on ho ten jeho tatínek asi opravdu postavil. A česká naplavenina po válce zabrala :-) Taky to podle toho dneska v Sudetech vypadá. Jeden by zaplakal.

Kdyz uz, tak domaci zabavili odsunute naplavenine :pozor
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spitfireIX 22. 11. 2012 20:45

Poslední dobou se do Německa přepravuju sockou, tak to nevyzkouším.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka