Bratislava - Praha v patek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jones2k 18. 2. 2010 10:51

Ahoj lidi, jedu na sluzebku a premyslim, jestli je lepsi se crcat sluzebnim autem, nebo radsi zvolit 1. tridu EC. Mam takove tuseni, ze je velka pravdepodobnost ze v Praze budu rychleji vlakem.

Jak byste jeli vy? Patek - odjezd z BA v 16:00
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček

Odeslat příspěvekod siol.a 18. 2. 2010 10:57

Já bych jel radši autem. Ale jestli je volba 1. třída proti třeba htp, tak je to hned jiný. :-))
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 18. 2. 2010 10:58

Pokud bych nepotřeboval v Praze auto (popř. popojel taxikem) nebo nemusel vézt nic těžkého, tak bych jel vlakem. Pohodlí nesrovnatelný s autem, bezpečnější, možná časově je to náročnější, ale za ty nervy na tom tankodromu D1 to nestojí.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Jones2k 18. 2. 2010 11:08

no tak fabii jsem jel jednou praha-brno-praha a byl jsem celkem vyklepanej. Pocitam ze to bude octa / golf.
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček

Odeslat příspěvekod sprint 18. 2. 2010 11:08

Nemám rád hromadnou dopravu. Tudíž autem.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod K86 18. 2. 2010 11:21

auto
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2010 11:23

Vlak bude určo pomalejší.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Stik3 18. 2. 2010 12:15

Ahoj, tuto trasu som absolvoval cca pred 4 mesiacmi. Vyrazal som cca okolo 16:30 a v prahe som bol nieco okolo 19tej. Bola to jazda na pohodu. Ma to tu vyhodu ze v podstate ziadne zapchy nezastihnes bo z BA ide vacsina smer TT takze D2 je poloprazdna a do Prahy vchadzas takze ta tiez ziadne extra zapchy nezastihnu. Mozem teda odporucit auto 8-)
Stik3
Nováček

Odeslat příspěvekod Jones2k 18. 2. 2010 12:16

Vlak EC 4:13 minut.
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček

Odeslat příspěvekod Jones2k 18. 2. 2010 12:17

Nemaj zase koncem tydne padat bila hovn@ s hackama ? :)
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček

Odeslat příspěvekod speleo 18. 2. 2010 12:17

Řikali jen něco o mrholení a ledovce na jihu moravy :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Haldo 18. 2. 2010 12:21

Absolvovane autom pred troma tyzdnami v rovnaky cas. Cesta cca 3.5 hodiny, ziadne problemy neboli. Iba standardne policajne kontroly (rychlost) na nasej strane hranice.
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod one-z 18. 2. 2010 17:26

U mě by záleželo dost na autě, vlak mi přijde na delší cestování bez přestupů nebo třeba jen s jedním docela dobrý, na denní dojíždění ho zas dost nemusim (párkrát do roka se mi povede jet ráno do školy vlakem a hned mám zkaženej celej den, vstávat o hodinu dřív...)
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod richie 18. 2. 2010 17:30

Haldo píše:Absolvovane autom pred troma tyzdnami v rovnaky cas. Cesta cca 3.5 hodiny, ziadne problemy neboli. Iba standardne policajne kontroly (rychlost) na nasej strane hranice.

.. caka ma "vylet" do prahy buduci tyzden (pondelok vecer tam) .. ale 3.5 hod sa mi zda dost .. hmm (to budem musiet vyrazt o dost skor z BA)
Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia II liftback 1.9tdi 77kw -> 1,6TDI;
richie
Štamgast

Odeslat příspěvekod George_Couser 18. 2. 2010 17:52

Jak píšou ostatní, rozhodl bych se podle toho, jakým autem bys jel a jaká "jednička" pojede na tom vlaku. Konkrétně na Haškovi, co jede v těch 16 z Blavy jede Aee146 a Ampz143. Dále bych se rozhodl nejen dle počasí, ale i podle toho, jestli nemám co jiného na práci, nebo můžu čas ve vlaku zužitkovat k něčemu lepšímu (práce, kniha, film, večeře...). Akorát konkrétně u toho Haška bych měl strach, jestli pojede včas. Za poslední 4 týdny (dle babitronu) měl sice jen jednou zpoždění v cíli nad 10 minut, ale u vlaků z Maďarska není výjimka mít půl hodiny obden... (a slováci si k tomu taky rádi něco přidají...)
George_Couser
Moderátor

Další stránka