FUJ: NÁVRH: aniž by bylo zkoumáno, kdo vozidlo řídil.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod audis 27. 1. 2010 02:27

http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=5&CT=814&CT1=0

NÁVRH zákona, který pujde do druhého čtení. fuj fuj fuj. já to nechci.

§ 125c

Obecná odpovědnost provozovatele vozidla

1) S provozovatelem registrovaného motorového vozidla lze příkazem bez dalšího dokazování projednat jako jiný správní delikt případ porušení pravidel silničního provozu, který by byl jinak dopravním přestupkem, kterým nebylo jinému ublíženo na zdraví ani způsobena škoda na majetku, který byl zjištěn elektronicky, technickými prostředky nebo bylo zaparkováno a opuštěné a za který lze jinak uložit sankci s horní hranicí 5 000 Kč, aniž by bylo zkoumáno, kdo vozidlo řídil.

komentář: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010012601

reseni: nebudte voFce a kazdy napisme svemu poslanci, nebo inemu ke kteremu udrzujete kladny vztah.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast

Odeslat příspěvekod hadna3 27. 1. 2010 06:40

Maximální sazba 5000 Kč, bez bodů a bez zákazu řízení, já v tom zas takovou nevýhodu nevidím, prostě bude ta osoba blízká jen o něco málo dražší a bude to bez ztráty času nějakým podáváním vysvětlení. S tím návrhem naprosto souhlasím, kdo má na benzín nebo naftu, tak má i na placení pokut, hlavně když nebude ohrožen bodovým systémem a nebo zákazem řízení.
hadna3
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hlobilp 27. 1. 2010 07:23

hadna3: jestli mas takovou potrebu, muzes se prestehovat do severni korei nebo na kubu, ale sem tyhle manyry netahej
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 27. 1. 2010 09:41

Potřebu nedostávat body?
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 1. 2010 09:47

osoba blizka je leeepsiaaa :-P
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 27. 1. 2010 09:48

Jak už tu psali rádobyprávníci, tohle nemůže projít přes Ústavní a jiné soudy, neboť to zasahuje do ZLPS.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 1. 2010 09:55

To uz nikoho nebude zajimat - policejni stat hadr. Zadny prava uz nikdo mit nebude.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 1. 2010 09:57

kazdy ma mat take prava ake si dokaze vybojovat a obranit.
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 27. 1. 2010 10:03

Pokud tenhle xindl posouvající zákony na úroveň policejního státu projde, holt se to vyřeší jinak - nahlásí se krádež vozu. >:-(
Nyní AKCE! Ke každému dieselovému motoru rakovina pro vaše děti zdarma!
ron.jeremy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazik 27. 1. 2010 10:03

Prokazatelne budu v nemocnici se zlomenou hnatou a presto dostanu pokutu za to, ze manzelka jela 60 v obci ? Jo to ma svou logiku. Jak dlouho by trvalo, nez by to nekdo dal k soudu ? Chapu obecni kreteny, kteri by se pasovali do posilacu obalek a meli by z prijmu pro mesto radost, ale bohuzel by netrvala dlouho.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 1. 2010 10:04

To IMHO nepomuze. Brzo by mi dosla zasoba aut ;-)
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 1. 2010 10:05

mrazik píše:Prokazatelne budu v nemocnici se zlomenou hnatou a presto dostanu pokutu za to, ze manzelka jela 60 v obci ? Jo to ma svou logiku. Jak dlouho by trvalo, nez by to nekdo dal k soudu ? Chapu obecni kreteny, kteri by se pasovali do posilacu obalek a meli by z prijmu pro mesto radost, ale bohuzel by netrvala dlouho.

tak nech sa manzelka prizna, ne? ma to za liter a 2 body :-) porusila zakon tak co sa rozculujes?
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 27. 1. 2010 10:27

hadna3 píše:Maximální sazba 5000 Kč, bez bodů a bez zákazu řízení, já v tom zas takovou nevýhodu nevidím, prostě bude ta osoba blízká jen o něco málo dražší a bude to bez ztráty času nějakým podáváním vysvětlení. S tím návrhem naprosto souhlasím, kdo má na benzín nebo naftu, tak má i na placení pokut, hlavně když nebude ohrožen bodovým systémem a nebo zákazem řízení.

Jeď na Kubu
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod pepek 27. 1. 2010 10:30

Kdž už chcete diskutovat o hovně, tak alespoň diskutujte o tom správném http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=5&ct=679&ct1=2 :oboze
To si ani nikdo neumí během pár sekund zjistit aktuální stav věci? :oboze
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ency 27. 1. 2010 10:59

Stále tu jsou a budou řešení ... začínám si dělat kamarády ve východních zemích.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast

Odeslat příspěvekod jandaxx 27. 1. 2010 11:12

pepek píše:Kdž už chcete diskutovat o hovně, tak alespoň diskutujte o tom správném http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=5&ct=679&ct1=2 :oboze

Ne, my totiž musíme mezi klábosením i pracovat ;-)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Jintaj 27. 1. 2010 11:41

Já jen, že LZLP&S podepsala valná většina států, a přitom nemají s postihováním přestupků, které spáchal někdo jiný než provozovatel vozidla, problém.
Je jen otázkou času, kdy se ti naši *****i inspirují, jak se to dělá jinde.
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod hlobilp 27. 1. 2010 11:49

Ency: ja si myslim, ze bude snazsi jako pachatele oznacit nase zakonodarce :-)
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 27. 1. 2010 11:53

jandaxx píše:
pepek píše:Kdž už chcete diskutovat o hovně, tak alespoň diskutujte o tom správném http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=5&ct=679&ct1=2 :oboze

Tahle reakce nebyla přímo na tebe ;-)
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jandaxx 27. 1. 2010 12:32

pepek píše:
jandaxx píše:

Tahle reakce nebyla přímo na tebe ;-)

Já vím, nicméně jsem se stejně ozval :-)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod pepek 27. 1. 2010 12:37

Potrefená husa stejně zakejhá :mrgreen:
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mlaskac 27. 1. 2010 14:42

JardaB píše:To IMHO nepomuze. Brzo by mi dosla zasoba aut ;-)

no já jsem pro.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 1. 2010 14:48

Nevim pro co ale ja taky teda :-P
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod mrazik 27. 1. 2010 20:44

hyza píše:
mrazik píše:Prokazatelne budu v nemocnici se zlomenou hnatou a presto dostanu pokutu za to, ze manzelka jela 60 v obci ? Jo to ma svou logiku. Jak dlouho by trvalo, nez by to nekdo dal k soudu ? Chapu obecni kreteny, kteri by se pasovali do posilacu obalek a meli by z prijmu pro mesto radost, ale bohuzel by netrvala dlouho.

tak nech sa manzelka prizna, ne? ma to za liter a 2 body :-) porusila zakon tak co sa rozculujes?

A proc by se priznavala ? Flastr dostanu ja a doma si to pak pekne odpracuje
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod laserovic 27. 1. 2010 21:09

hadna3 píše:Maximální sazba 5000 Kč, bez bodů a bez zákazu řízení, já v tom zas takovou nevýhodu nevidím, prostě bude ta osoba blízká jen o něco málo dražší a bude to bez ztráty času nějakým podáváním vysvětlení. S tím návrhem naprosto souhlasím, kdo má na benzín nebo naftu, tak má i na placení pokut, hlavně když nebude ohrožen bodovým systémem a nebo zákazem řízení.

No a tohle by právě Městským Poskokům vyhovovalo, protože by z tebe neustále dolovali prachy, aniž by si přišel o řidičák. CzechRadar by nastavil sledování od 54 (44,34 dle místních úprav) a automatizovaně by se posílaly obsílky ve velkém množství a ovčané by platili jako mourovatí.
Naposledy upravil laserovic dne 27. 1. 2010 21:28, celkově upraveno 1
Bodům zatím unikám, alespoň mi nic nepřišlo.
laserovic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 1. 2010 21:13

Tak proc nezavedou dalsi dan za rychlost? Taky forma neomezene rychlosti ;-)
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 1. 2010 21:31

Já myslím, že je to dobré řešení - je potřeba bojovat proti rychlosti, jelikož rychlost zabíjí! 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod laserovic 27. 1. 2010 21:42

mně zabíjí jet 50 po magisrále
Bodům zatím unikám, alespoň mi nic nepřišlo.
laserovic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 1. 2010 21:45

laserovic píše:mně zabíjí jet 50 po magisrále

Že je to pořád hodně?! Můj návrh je 30 km/h 8-D
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2010 21:45

30 už bych nemohl ani na III. :-S
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 1. 2010 21:47

MELLO: kup si automata - ten to vyřeší za Tebe ;-)
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod -pb- 27. 1. 2010 21:53

a já po magistrále pokud možno nejezdim, je to hnusná silnice
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2010 23:10

řidič BOB píše:MELLO: kup si automata - ten to vyřeší za Tebe ;-)

Šak taky bude. ;-]
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 1. 2010 23:45

taky na LPG? :hm :hmm:
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 1. 2010 00:27

:nenapadne
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod hadna3 28. 1. 2010 03:55

speleo píše:Jak už tu psali rádobyprávníci, tohle nemůže projít přes Ústavní a jiné soudy, neboť to zasahuje do ZLPS.

To je blbost, v jiných státech EU mají úplně stejnou LZPS a také to tam prošlo, LZPS se přestupky nezabývá.
hadna3
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sutrak 28. 1. 2010 05:16

V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?
Skoda Octavia Combi 4x4 TDI/PD Rider seda Graphite

Athlon 64 X2 4400+, Tyan Tomcat K8E, 4GB DDR400 Corsair
sutrak
Nováček

Odeslat příspěvekod Jouda.II 28. 1. 2010 08:20

A autem bude pořád jezdit Vasil Něznakomyj.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 09:12

sutrak píše:V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?

Nějaký polodementní pisálek ti něco nakukal a ty se toho držíš jak ***** košile :oboze
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 1. 2010 10:03

sutrak píše:V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?

A proč by to mělo být u nás. Polopatě přejímat zrovna tohle. Proč bych měl bonzovat na příbuzného. Přijde mi to trochu zvrácené a komu tohle přijde normální, tak ten zase nepřipadá normální mně.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 1. 2010 10:24

Jyrkovi to normální přijde :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 1. 2010 10:27

Tak jak se to vezme - asi je na provozovateli nejaka zodpovednost za auto. Nakonec az tak proti eliminaci osoby blizke nebo nezname nejsem. Kdyz nekdo porusi zakon, at to odnese. Spis by to chtelo tlacit na korekci nesmyslu v zakonech a aplikaci pokroku v technologii automobilu na dopravni znaceni (tzn hlavne neomezena rychlost, na magistrale 80 atd ) ;-)
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod hlobilp 28. 1. 2010 11:03

muzeme to resit jednoduse, pujcil jsem auto paroubkovi, nebo aspon tak vypadal, takze si to bezte vyresit tam :-)
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 11:06

ajif píše:Jyrkovi to normální přijde :hm

Podívej se, kdo tuhle novelu předkládá a možná se budeš divit
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ency 28. 1. 2010 11:42

jandaxx píše:

Proc to nejde u nas?

A proč by to mělo být u nás. Polopatě přejímat zrovna tohle. Proč bych měl bonzovat na příbuzného. Přijde mi to trochu zvrácené a komu tohle přijde normální, tak ten zase nepřipadá normální mně.

Nehledě na to, že příbuzný to může půjčit ještě třeba své osobě blízké ...
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 1. 2010 14:55

Zajimava konstrukce, ja prasknu fotra a ten uz nepraskne svou osobu blizkou a na to ma pravo a ze neni provozovatel by nemel byt nijak postizen, ne?
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 21:50

Přečtěte si už konečně znění §10 odst. 3 z 361-ky a pak tu mlaťte prázdnou slámu
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 1. 2010 21:56

Tak prestan blbe machrovat a naznac, ne? ;-)
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 1. 2010 22:08

řidič BOB píše:Já myslím, že je to dobré řešení - je potřeba bojovat proti rychlosti, jelikož rychlost zabíjí! 8-)

+1
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 22:41

JardaB píše:Tak prestan blbe machrovat a naznac, ne? ;-)

Nauč se chytře číst a uvidíš, že to pomůže ;-)
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 1. 2010 23:06

Kdyz neco vim, tak poradim a blby kecy si necham od cesty. Nemam naladu hledat neco, co ted nepotrebuju :-P
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 23:29

Pokud nemáš náladu něco hledat, tak nekomentuj 8-)
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 1. 2010 23:33

Ale chci se toho co nejvic dozvedet :-P
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 23:45

Tak projev snahu a invenci
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod speleo 29. 1. 2010 09:22

§ 10

Povinnosti provozovatele vozidla

(1) Provozovatel vozidla nesmí
a) přikázat ani dovolit, aby bylo v provozu na pozemních komunikacích užito vozidlo, které nesplňuje podmínky stanovené zvláštním právním předpisem, 2) pokud nejde o přípojný podvozek (vozidlo) k záchrannému vozidlu Horské služby podle § 5 odst. 3,

b) svěřit řízení vozidla osobě, která nesplňuje podmínky § 3 odst. 2,

c) svěřit řízení motorového vozidla osobě, která nesplňuje podmínky podle § 3 odst. 3,

d) přikázat nebo svěřit samostatné řízení vozidla osobě, o které nezná údaje potřebné k určení její totožnosti.

(2) Provozovatel vozidla je povinen zajistit, aby barevné provedení a označení vozidla nebylo zaměnitelné se zvláštním barevným provedením vozidel Vojenské policie podle zvláštního právního předpisu, 12) policie podle zvláštního právního předpisu, 13) celní správy podle zvláštního právního předpisu,14) obecní policie podle zvláštního právního předpisu, 14a) Vězeňské služby České republiky (dále jen "Vězeňská služba") podle zvláštního právního předpisu 14b) a vozidel jednotek požární ochrany podle zvláštního právního předpisu. 14c)

(3) Provozovatel vozidla a osoba, které provozovatel svěřil vozidlo, s výjimkou, kdy provozovatelem vozidla je zpravodajská služba, jsou povinni na výzvu policie, krajského úřadu nebo obecního úřadu obce s rozšířenou působností sdělit skutečnosti potřebné k určení totožnosti řidiče vozidla podezřelého z porušení ustanovení tohoto zákona; tímto ustanovením není dotčeno ustanovení zvláštního právního předpisu 14d).

(4) Provozovatel vozidla kategorie M2 a M3 2), které je vybaveno zádržným bezpečnostním systémem, je povinen zajistit, aby přepravované osoby starší 3 let nebo osoby je doprovázející byly poučeny o povinnosti použít tento zádržný bezpečnostní systém. Způsoby informování stanoví prováděcí právní předpis.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sutrak 29. 1. 2010 10:30

JardaB píše:Zajimava konstrukce, ja prasknu fotra a ten uz nepraskne svou osobu blizkou a na to ma pravo a ze neni provozovatel by nemel byt nijak postizen, ne?

Je v knize jizd spravne uvedeno, kdo ridil? Neni? Kdo za to zodpovida? Takze provozovatel dostane pokutu a priste nebude pujcovat vozidlo fotrovi, ktery neni zpusobily to do knihy jizd spravne zapsat. A ze si tam budete stale zapisovat nejakeho kokota, ktery nejde dohledat? Tak se Ti proste zabavi auto a zadne prestupky se s nim uz pachat nebudou...

A ze tohle zavani policejnim statem? Jak se spolecnost muze branit proti takovym vychcankum?
Skoda Octavia Combi 4x4 TDI/PD Rider seda Graphite

Athlon 64 X2 4400+, Tyan Tomcat K8E, 4GB DDR400 Corsair
sutrak
Nováček

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 1. 2010 10:54

:oboze
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod hlobilp 29. 1. 2010 11:03

sutrak: at se policajti snazi a pak nebude problem s nicim.... s tvym nazorem mi prijdes jako kokot ty
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 29. 1. 2010 17:39

hlobilp píše:sutrak: at se policajti snazi a pak nebude problem s nicim.... s tvym nazorem mi prijdes jako kokot ty

To hodnocení dotyčného je přesné 8-)
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2010 18:32

Ano, policajti maji stat na silnicich a ne sedet v kancelari a prebirat fotky - furt se jen vymysleji zakony aby se jim a urednikum usnadnil zivot, aby vlastne nemuseli krome psani papiru nic delat :-(
A knihu jist normalni clovek vest nemusi, zrovna tak nemusi rucit za nekoho jineho, jestli auto dal pujci nebo ne...
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Ency 29. 1. 2010 20:02

No, řekněme si popravdě, že problém není ani tak neustále se vymlouvat ... problém je to debilní dopravní značení ve spojení s debilními silničními předpisy, protože kdyby to bylo všechno podle garáže, tak by se už nikdo vymlouvat ani nechtěl :D
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Ency
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 1. 2010 20:02

To by to na silnicích vypadalo :-S
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2010 20:18

IMHO by to vypadalo skvele, klobouci a lopaty by na silnici asi radsi nelezli :-P
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 1. 2010 20:21

Musel bych jezdit MHD :'(
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ency 29. 1. 2010 20:22

No řekni, potřeboval by si osobu blízkou kdyby byla na 50tka jen tam, kde je to vážně třeba a na hlavních tazích i 90? :D
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Ency
Štamgast

Odeslat příspěvekod Shoorty 30. 1. 2010 00:58

Spytam sa ako lama... :) Nechce sa mi citat tolko stran... aj na slovensku existuje nieco ako vyhovorka na osobu blizku ? :)
...hátépé f čipu woe :D
...prassát f turbu, f metle, f dehtu, na hlínách woe :D
Shoorty
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 1. 2010 09:34

Dříve to tak bylo - zákon byl samozřejmě stejný. Jak je to dnes, Ti musí odpovědět někdo z SK.
jandaxx
Uživatel deaktivován