DAS - mate nekdo? zkusenosti?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ToMMyK 23. 1. 2010 16:10

Coz napr. koupe auta snad neni. Kupuju si auto abych se soudil? Kdybych si koupil auto, zridil pojistku a soudil se to beru, ale v mem poradi to snad neni ten pripad. Spory prokaztelne vznikle po uzavreni pojistky do toho snad nespadaji ne? Aspon nekdo rikal, ze se to zohlednuje
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod BarneyG 23. 1. 2010 16:37

ToMMyK píše:Zacinam o tom silne uvazovat. Jestli letos budu kupovat auto, tak si to vezmu - rodinu s ridicem...

Kdyz jsem kupoval byt, tak by se mi to docela hodilo. Problem sice nebyl, smlouvu jsem konzultoval se "svm" pravnikem. Sice docela borec, ale na obchodni pravo a navic ma svych starosti dost... O nic neslo, ale realitka byla takova...laxni...a makler byl kokot. Sice jsem si to vyridil sam, ale radsi bych zaplatil nekomu at to vyridi, nez se stresovat a kazdy den jecet hodinu do telefonu

Co jsem zběžně prolít webovky, tak by ti při koupi bytu byla rodina s řidičem k ničemu.
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod ToMMyK 23. 1. 2010 16:39

Na tu koupi bytu jsem samozrejme nemyslel rodinu a ridice. Proste ze by se mi neco podobneho hodilo. Ne doslova toto
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Speedy G. 24. 1. 2010 10:02

Když mám CCS limit, která ale není na jméno ale na firmu, tak se na mě pojištění DAS nevztahuje, jestli dobře rozumím jejich stránkám. Dostanu alespoň slevu, když bych si pořídil pojištění na sebe?
Superb 3.6 FSI V6 4x4 191kW DSG
Speedy G.
Nováček

Odeslat příspěvekod Pecuch 24. 1. 2010 11:27

martinsip píše:Ta ochraná lhůta bude asi u všech produktů DASu. Aby člověk nebyl vychcánek a nevěděl o připravovaném sporu a nepojistil se :oops:

Presne tak, je to ochrana lhuta proti pripadnym pojistnym podvodum. Samozrejme na neco neni, napr. pri havarce, to jsi dopredu vedet nemohl. Na co ty tri mesice jsou a ne ti pripadne zodpovi obchodak na schuzce. Tak jak budes citit potrebu pravni ochrany, tak se nevahej obratit na brnenskou pobocku, pokud jsi z Brna. Jinak zacinam premyslet, ze bych dal klientum z autorevue nejakej benefit, ale asi by to byl jen nejaky reklamni darek ke smlouve. :-)
2016 Ford Mondeo 2.0 TDCi
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Nováček

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 1. 2010 11:29

Například -50% na první 2 roky ? :-)
martinsip
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pecuch 24. 1. 2010 11:29

Speedy G. píše:Když mám CCS limit, která ale není na jméno ale na firmu, tak se na mě pojištění DAS nevztahuje, jestli dobře rozumím jejich stránkám. Dostanu alespoň slevu, když bych si pořídil pojištění na sebe?

O slevach uz jsem tady psal, bohuzel jako fyz. osoba s pojistym par tisic rocne slevu nedostanes. Sorry..
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Nováček

Odeslat příspěvekod maxie 24. 1. 2010 11:33

To je ale skoda...
A co nejaky bonus program pri "bezeskodnim prubehu" ... :-) ???
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pecuch 24. 1. 2010 14:45

maxie píše:To je ale skoda...
A co nejaky bonus program pri "bezeskodnim prubehu" ... :-) ???

Ten mas prece u povinnyho ruceni, tak nebudes mit dva, ne? :-)
Chlapi slevy fakt ne, OK?
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Nováček

Odeslat příspěvekod maxie 24. 1. 2010 14:50

Tak nepotrebuju financni slevu, klidne jinou formou ... co ja vim, predplatny hospodarskejch novin nebo ja nevim co :-D
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod ToMMyK 24. 1. 2010 18:57

Pecuch píše:
martinsip píše:Ta ochraná lhůta bude asi u všech produktů DASu. Aby člověk nebyl vychcánek a nevěděl o připravovaném sporu a nepojistil se :oops:

Presne tak, je to ochrana lhuta proti pripadnym pojistnym podvodum. Samozrejme na neco neni, napr. pri havarce, to jsi dopredu vedet nemohl. Na co ty tri mesice jsou a ne ti pripadne zodpovi obchodak na schuzce. Tak jak budes citit potrebu pravni ochrany, tak se nevahej obratit na brnenskou pobocku, pokud jsi z Brna. Jinak zacinam premyslet, ze bych dal klientum z autorevue nejakej benefit, ale asi by to byl jen nejaky reklamni darek ke smlouve. :-)

Z brna jsem a ze se pojistim je docela pravdepodobne v prubehu roku. kdyztak se zajdu poptat co a jak. Je docela usmevne, ze me ruzni "pojistovaci" volaji aspon jednou tydne ale zadny ani netusi co je DAS
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod S474N 25. 1. 2010 10:31

Takze budes rozdavat Burago nebo destniky? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček

Odeslat příspěvekod richie 25. 1. 2010 11:37

Pecuch píše:..Jinak zacinam premyslet, ze bych dal klientum z autorevue nejakej benefit, ale asi by to byl jen nejaky reklamni darek ke smlouve. :-)

hmm .. bolo by to zaujimave .. a bude platit aj ponuka pre SR ? ( u nas nemame ziande balicky :( )
Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia II liftback 1.9tdi 77kw -> 1,6TDI;
richie
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2010 11:40

jo ted, jak to uzavru da slevu ci benefit :) jenom bacha na to, co vam obchodak rika ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 1. 2010 11:41

richie píše:
Pecuch píše:..Jinak zacinam premyslet, ze bych dal klientum z autorevue nejakej benefit, ale asi by to byl jen nejaky reklamni darek ke smlouve. :-)

hmm .. bolo by to zaujimave .. a bude platit aj ponuka pre SR ? ( u nas nemame ziande balicky :( )

Nebude. slováci mžou být vůbec rádi, že sem smí přispívat :-P
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka