DAS - mate nekdo? zkusenosti?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 1. 2010 20:36

Na D-Fens byla hezka zkusenost s DAS ve veci neopravnene exekuce - najdete si to, vys.ali se na klienta ;-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2010 20:38

dfenosvi se taky neda nic verit
anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 1. 2010 20:38

Známej na ně nedá dopustit, vychvaluje je kudy chodí.

Taky jsem se o ně kdysi zajímal, nechal jsem si i poslat pojistné podmínky a mají jeden velmi podstatný háček. U každého sporu ONI posoudí, jestli máš šanci vyhrát a pokud uznají že ano, tak do toho teprve jdou. Pokud neuznají, máš smůlu!

Schválně si nech poslat pojistné podmínky.

Co jsem zatím slyšel, tak aktuálně plní, ale stačí aby se např. zhoršila jejich hospodářská situace, dostanou za úkol "uzavřít kohoutky" a máš po žížalkách :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2010 20:40

patrik: ja uz si ty podminky cetl a mas v tom pravdu. to je ten risk.
anonymni

Odeslat příspěvekod -pb- 18. 1. 2010 20:57

Jako benefit proč ne, ale platit si to extra, na to bych se *****. Solidní právní zastoupení je 2000/hod. Samozřejmě pokud není několik pří co rok :-)
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Posraldescu 18. 1. 2010 20:59

Já používám tu jejich samolepku jako odpuzovač MPíků. Zatím to funguje, ale pro jistotu to doplňuji kriplkartou za předním sklem 8-)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod S474N 18. 1. 2010 21:04

PaCh: dekuji za uvedeni. No se spolecnosti DAS mam opravdu velmi bohate zkusenosti, respektive spise oni se mnou :mrgreen:

Ted vazne, resil jsem tam uz nekolik reklamaci (at jiz svoje nebo drahe polovicky) a vzdycky jsem dosahl sveho. Vec obvykle probihala tak, ze prodejce se "kousnul" ve smyslu "reste si to treba u soudu". No a kdyz jim DAS poslalo "seznamovaci dopis", kde jim vycislili vsechny cifry, tak vzdycky nazorove otocili. :mrgreen: Stejne tak jsem s nimi resil i jedno spravni rizeni, kde jsem opetovne vyhral. A jako posledni vec jsem resil jednu ponekud velmi nestandardni reklamaci, kde nakonec plnila samotna DAS. Takze co se me tyce, jsem opravdu maximalne spokojenym klientem.

Jeffe píše:
goes píše:Co kdyz ja i druha strana ma zastoupeni DASem, jak se to resi pak?
Logicke a eticke reseni bez konfliktu zajmu by podle me bylo kdyby obema DAS zaplatil externi pravniky. :)

To neni nejenom logicke a eticke, ale i realne, tak to proste probiha. Bud si nechas doporucit pravnika (se kterym maji smlouvu v dane lokalite a ma specializaci) nebo si proste vyberes sveho a oni ho plati - proste a jednoduse, je to pojistovna, takze hradi.

-pb-: ano, solidni zastoupeni je sice 2000 Kc/hod, ale v realu mas opravdu kontakty na veskere obory a vis, kam se v pripade pruseru obratit? Pripadne budes resit kazdou blbost s tim kvalitnim pravnikem? Ja si klidne budu resit i vec za 50 Kc, uz jenom z principu. Jinak ja si DAS daval predevsim kvuli pripadne aplikaci nutne obrany/krajni nouze, kde se opravdu nechci dostat do situace, ze budu sedet na cele a premyslet, komu ze to mam zavolat :wink:

*****: ma pravdu predseda, kolikrat uz i MP vi o co go a na ridice s touto samolepkou to moc "nezkousi".
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček

Odeslat příspěvekod řidič BOB 18. 1. 2010 21:16

Mě zastupovala advokátka přidělená DASkou v Německu u soudu.
Na infolince mi ochtně paní poradila, jak požádat o právní zastoupení a co doložit k žádosti. Poté mi bylo sděleno jméno advokátky a to, že mne bude kontaktovat. Tak se i stalo - schůzka v její advokátní kanceláři v Pze. Poté následoval soud, který jsem vyhrál. Já jsem spokojený zákazník ;-)
Naposledy upravil řidič BOB dne 18. 1. 2010 21:19, celkově upraveno 1
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2010 21:18

kura jak bob rika jo, tak do toho jdu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 18. 1. 2010 21:20

goes: neváhej a objednej! :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2010 21:21

vezmu si to radeji 2x, abych mel jistotu
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2010 21:23

PatrikChrz píše:Známej na ně nedá dopustit, vychvaluje je kudy chodí.

Taky jsem se o ně kdysi zajímal, nechal jsem si i poslat pojistné podmínky a mají jeden velmi podstatný háček. U každého sporu ONI posoudí, jestli máš šanci vyhrát a pokud uznají že ano, tak do toho teprve jdou. Pokud neuznají, máš smůlu!

Schválně si nech poslat pojistné podmínky.

Co jsem zatím slyšel, tak aktuálně plní, ale stačí aby se např. zhoršila jejich hospodářská situace, dostanou za úkol "uzavřít kohoutky" a máš po žížalkách :(

Tak to je dost na *****. Ale lepší než nic.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2010 21:24

zase je to i tak dobre, proste posoudi, ze vyhrat je temer nemozne, tak do toho nejdou tak cloveku usetri nervy a penize a cas
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 1. 2010 21:25

Tak jde o to co to stoji.. Tak kolik???
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2010 21:25

To je nez debat. Hlavně to nestojí nějak moc.
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka