DAS - mate nekdo? zkusenosti?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Posraldescu 5. 4. 2010 16:11

Pojišťovák do baráku, hnedka jednu po rypáku.
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2010 17:14

Zkusím to ještě jinak. Klient dvakrát porušil podmínky, ke kterým se písemně zavázal - nenahlásil písemně změnu adresy a nezaplatil pojistné (nemusel přece čekat, až mu přijde složenka, sám se měl pídit po tom, že má zaplatit).

Pojišťovna jednala přesně dle smlouvy, dokonce ho 3 x upomínala. Ano, neprojevila žádnou vstřícnost nad sjednané podmínky, ale to klient taky ne - ihned jak mu přišla ta výzva od právníků, tak měl minimálně uhradit těch 1400 Kč a pak se dohadovat o tom penále, nebo navrhnout, že uhradí část. Takže on žádnou vstřícnost také neprojevil, ale čekal, že bude projevena ve vztahu k němu.

Jak jsem psal, mě na DAS vadí jiná věc - a to pojistné podmínky, které jim umožňují kdykoliv se zříci jakýchkoliv nároků klienta, proto jejich pojistku nemám. V tomto případě je však chyba jednoznačně na straně klienta.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 5. 4. 2010 18:14

patrik, on pise ze tam adresu jeste rok mel a vybiral takze smolik.

a je to pojistko. snizeni rizika nikoliv jistota. taky pocitam ze se muzu dostat do vyluky kdyz se mi neco stane na baraku a budu mit smulu.

v tomto segmentu sazim na komercni pravniky a pokud jsem v pravu staci investovat do sporu a vzdy se vam to vrati. ale napr kde pojistit nejlepe dum (ted platime 12k rocne takze si nemyslim ze je to malo). Ale zadne seriozni srovnani neni. zvlast v okamziku kdy je dum zabezpecen, monitorovan a proaktivne hasen. Stejne panuje miliarda vyluk a diky VOP proste smula.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 4. 2010 18:23

No napsat mohl co chtel, ze. I to, ze se mu podarilo dovolat Jitce muze byt nesmysl. Dalsi zajimavost je, ze ten web neexistuje, pouze ve webovem archivu, takze vono kdovi jak to bylo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2010 18:40

Fakt je, že zde usuzujeme jen na základě toho, co on napsal. Pokud DAS tvrdí, že jim to přišlo zpět s "Adresát se odstěhoval", tak bych tomu věřil. Mohla to být nějaká "soukromá iniciativa" pošťačky. Kdyby je neposlali, tak by spíše uvedli, že nedostali odpověď.

Jak jsem ale psal, když už nenahlásil změnu bydliště, měl si ohlídat zaplacení pojistky (tak jako si má každý hlídat zaplacení všech služeb).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 5. 4. 2010 18:43

@Patrik

Ohladne chyb sa nehadam ale pan to podla uvedeneho textu z jeho pohladu vyriesil (ustna dohoda s riaditelkou). Keby mu riaditelka na rovinu povedala, ze riesenie v tejto faze neni mozne tak to beriem tak ze pristup poistovne by sice nebol ustretovy ale aspon ferovy (nehovoriac o tom ze pan by mal moznost zariadit sa podla toho).
Ustretovost poistovne konkretne v tomto pripade by som ocakaval aj prave kvoli tomu, ze poistovna bola s minimalnym usilim schopna dosiahnut riesenia vyhodnym pre obe strany (zavolat klientovy, pripadne zistit jeho novu adresu cez OR) avsak takto neurobila.

@mlaskac
D.A.S. ti preplati aj tvojho pravnika.
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 8. 4. 2010 08:20

mabosk: a ty opravdu veris tomu, ze mluvil s reditelkou? Jako vetsine bych veril, ale tomuhle teda fakt neverim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 28. 4. 2010 13:35

Tak se tak divam na to pojisteni u DASu - jaka je vyhoda balicku Rodina MOTO za 4k oproti pojisteni ridic za 1300 a rodina za 2000?
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 28. 4. 2010 21:17

To, ze tam mas navic pracovnepravni vztahy, potom mozna i sousedske vztahy atd. Osobne doporucuji ten kompletni balicek, tam to vyjde nejlevneji a nemusis resit vyluky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 6. 2010 20:38

jen takovy dotaz - kdyz spacham nejaky prestupek a zavolam na dasku, ze vyrizeni potrebuju natahnout - budou mi napomocni?
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 789456123 16. 6. 2010 20:48

Ne.
789456123
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod attatta 16. 6. 2010 20:54

Ty seš debil, osobne
attatta
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 6. 2010 21:08

To je podstatne informace sice :D, ale s tou daskou je to jak?
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2010 21:08

attatta píše:Ty seš debil, osobne



Já sem mu to už napsal víckrát, ale zcela evidentně to s ním nic nedělá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2010 20:54

ToMMyK: tebou psane bych spise resil s konkretnim pravnikem, ktereho ti DAS bude cvakat :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků