Parkování v teple v Brně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 10:03

Zdravím všechny,
zamrzly mi ostřikovače a nemám svoji garáž. Sháním někde v Brně garáže, kde nemrzne (tím vypadává parkovací dům na Kounicově, u BVV, NCKrpole) a zároveň abych za stání na celý den nedal půl výplaty (IBC).
Nějaký nápad?
Díky.
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 12. 2009 10:36

moc velkou vyplatu teda nemáš... zamrzlý ostřikovače... zimní směs a trochu teplého fridexu na trysky a není, co řešit...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 10:41

No ono tam moc té zimní není, zůstalo tam cca 1/2 letní, takže to je zamrzlý asi i v čerpadle. Jinak v tom IBC chtějí 20 Kč za hodinu o víkendu - nechat to tam stát dost dlouho by vyšlo na cca 3 kila, to už je dost.
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čendoslav 20. 12. 2009 10:43

Počkej do středy, bude obleva...:-) Jinak levnější vytápěnou garáž než 20 Kč na hodinu teda nevim nevim...
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 10:49

No právě o Vánocích potřebuju jezdit a bez ostřikovačů to nepude. Včera jsem absolvoval cestu Brno-Praha-Brno bez nich a znova do toho nejdu. V praze jsem stál přes tři hodiny ve Fénixu, víkendové parkování tam mají zadarmo, 11 °C, ale asi to nestačilo.
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 10:56

znas fen nebo horkovzdusnou pistoli ? to jsou dobry veci :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 10:58

Znám :) Ale na parkovišti před panelákem jaksi ve stromech zásuvky nejsou :D Leda, že bych se píchl na pouliční lampu :-P
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 10:59

presne tohle sem cekal,nejaky znamy nemas s barakem ? nikdo nema dlouhej prodluzovak ? (teda jestli bydlis v nakym vyssim patre tak varianta s prodluzovak odpada)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 11:01

Bydlím ve třetím, okna na druhou stranu než je parkoviště. Nikoho, kdo by měl u baráku garáž nebo měl přístup aspoň do podzemních garáží u nových výstaveb bohužel neznám :( Prostě člověk sídlištní trpící...
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 11:04

taky bydlim na sidlaku,paty patro v panelaku a v lete sem potreboval neco vrtat v aute tak se prijel pod okno,hodil sem kabel z okna a vrtalo se :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 11:06

No jo. Já mám pod oknem trávník (což by nevadilo), ale hlavně kopec, na který bych si s autem netroufl v létě, natož na sněhu :)
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 20. 12. 2009 11:44

mam podobny problem. ale je takova kosa, ze ani v te garazi ted neni nejak zvlast nad nulou a proste nic. uz sem to polival, ted sem nahodil i motor, at se to kolem dokola prohreje, tak snad to dopadne. ale asi to taky vypada az na tu oblevu :-( a jezdit se s tim fakt neda, tedy da, ale je to spatne, je to spatne.

jinak nechat letni do takove zimy, tomu rikam priprava auta na zimu. vim o cem mluvim, mam tam taky pulku :twisted: :D
ony ty ukony pred zimou asi nejsou pro srandu :-))
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 20. 12. 2009 11:52

Já jsem na zimu zapomněl :) Celý listopad jsem vlastně nejezdil a nějak mi to nedošlo...
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MSwamp 20. 12. 2009 11:53

možná by pomohlo nalít do toho tohle jak doporučuje Jouda.II v jiným vláknu http://www.velvana.cz/index.asp?page=600&catalogItem=119 přidal bych trochu vařící vody. někde sehnat elektriku (možná u pumpy by pomohly) a prohřát hadičky a trysky fénem jak někdo radil.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 12. 2009 12:04

To uz nema cenu do pristiho tydne resit :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků