Od 1.1.2010 dražší benzin v ČR?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Natankujete na Silvestra plnou nádrž kvůli zdražení benzinu od Nového roku?
Ano. 13 %  31%  [ 13 ]
Ne. 16 %  39%  [ 16 ]
Nevim. 12 %  29%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 41

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 10:59

no tak on to ani nikde verejne nenabizel,ja to po nem loudil uz delsi dobu ale nechtel ho pustit,az pak narazil na roadmastera kteryho vzdicky chtel tak mi nechal park ave :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 12. 2009 14:16

Tohle vedet, udelal jsem drazbu :D
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod HondaMan 20. 12. 2009 14:23

Tarwas píše:silokoule: upřímně vědět, že bude Caddy prodávat Park Avenue, tak bych do něj šel taky :)
Kup Clio a dej ho do plynu :-D
Výkon jak Park Ave, náklady na provoz nižší...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 14:25

no nizsi kdyz tady ctu co te stojej gumy dily atd tak bych si tim nebyl tak jistej :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Tarwas 20. 12. 2009 14:28

HondaMan píše:
Tarwas píše:silokoule: upřímně vědět, že bude Caddy prodávat Park Avenue, tak bych do něj šel taky :)
Kup Clio a dej ho do plynu :-D
Výkon jak Park Ave, náklady na provoz nižší...

jak to jen napsat... Clio ani náhodou :D
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 12. 2009 15:28

Plynu se zdrazeni netyka. Jestli toho pumpari zneuziji a zdrazi i plyn, tezko rict.

Jinak ke cene. Tu v Brne je nejlevnejsi Robin oil, ted zdrazil na 12.90, ale ma nejaky horsi plyn, mozna letni. Cuka to na nej. Kdyz jsem vzal za 13.90 ve meste bylo to ok...
Vyhodnost plynu v zime se musi brat podle ceny benzinu a zatim tuhle zimu je to ok. Vloni se nevyplatilo na plyn vubec jezdit.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Heini 20. 12. 2009 16:37

Kibitz píše:Plynu se zdrazeni netyka. Jestli toho pumpari zneuziji a zdrazi i plyn, tezko rict.

Jinak ke cene. Tu v Brne je nejlevnejsi Robin oil, ted zdrazil na 12.90, ale ma nejaky horsi plyn, mozna letni. Cuka to na nej. Kdyz jsem vzal za 13.90 ve meste bylo to ok...
Vyhodnost plynu v zime se musi brat podle ceny benzinu a zatim tuhle zimu je to ok. Vloni se nevyplatilo na plyn vubec jezdit.

Ten RobinOil jsem zrovna dneska taky zaregistroval. Ale čekal jsem to, mají nejlepší cenu široko daleko. Jinak co se kvality plynu týče, nemám s nima problém a to tam beru víc než půl roku v kuse...
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 12. 2009 16:51

goes píše:kurde, to tech 70 litru vyjde uz draho. dokud se to veslo pod dva litry bylo to v klidu, ale tak uz to bude blbe kvuli cash flow.

dělej to jako já - plať kartou, bolí to pak míň a směle můžeš přikúpit i Shell nemrzku za 240 Kč 3l O:-)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 12. 2009 16:54

Kibitz píše:Plynu se zdrazeni netyka. Jestli toho pumpari zneuziji a zdrazi i plyn, tezko rict.

jak nevyplatilo? Někomu to na benzín žere jen polovic toho co na LPG? :hm :hm :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Brus 20. 12. 2009 18:06

ajif píše:Shell nemrzku za 240 Kč 3l O:-)

tak to je peklo
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 12. 2009 18:09

Stejně jako VPD o 3,40 dražší než normální nafta.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Hustoles 20. 12. 2009 18:26

Brus píše:
ajif píše:Shell nemrzku za 240 Kč 3l O:-)

tak to je peklo

ale ta kvalitka, vůně a chuť.. :-))
"Vepřové zdražuje, ale sviní je všude pořád dost"
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 12. 2009 18:58

jj, kibitz by potvrdil :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 12. 2009 19:04

Heini píše:

Ten RobinOil jsem zrovna dneska taky zaregistroval. Ale čekal jsem to, mají nejlepší cenu široko daleko. Jinak co se kvality plynu týče, nemám s nima problém a to tam beru víc než půl roku v kuse...

Ted nevim, ale ve felde mas asi mixer...to sezere vsechno
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 12. 2009 19:05

Arnie J píše:jj, kibitz by potvrdil :D

Neser jo :D A navic jsem chlastal fridex a tady je rec o nejake ubohe nemrzce do ostrikovacu :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Předchozí stránkaDalší stránka