Fix It Pro oprava laku, zkouseli jste?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ToMMyK 4. 4. 2010 18:05

tak auto me to nesezralo, akorat je to jakesi mastne a nachytal se me na to prach, takze auto vypada jek kdyby melo nestovice
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rydlo 12. 6. 2010 15:13

Já jsem tuhlé ptákovinu koupil na tržišti v Ředhošti za 149kč (Made i China, je taky všude na netu v bazarech)

Obrázek Obrázek

vyzkoušel jsem to a kdo čeká zázrak, tak asi ne - i když to normální škrábance zamaskuje, že nejsou vidět. Hluboké a široké škrábance to neřeší. Taky píšou, že se to asi po 10x mytí musí obnovit. Mně to zatím drží. Za tu cenu uspokojivé!
rydlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 12. 6. 2010 16:55

asi tak. ale neco malo to udela
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod žabák 11. 7. 2010 09:54

Tak zdravím.tohle mi nabízeli za skoro 1200 a prý když hodím kostkou dvě šestky je zadarmo,když hodím sudý součet za 50% a když lichý tak za 25%.A ta holak šla se mnou i kus na parkoviště.Tam to předvedla no nic moc.A pak jsem to už nechtěl.Když jsem odchazeli ze supermarketu zas nás odchytila že ať si hodíme.Mám syna 7 let jsme ho nechal hodit a jhle dvě šestky :-D čuměli oba i s tím frajerem a maj smůlu mám to zadarmiko.Ale i to co ona zadělala a byl to větší škrábanec.se po vypálení na slunku celkem slušně zakrylo.Nejspíš tam funguje nějaký lom světla a odráží to okolní barvu v mém případě šdá metal na citroen xsara-ta hází barvy do fialkova a fakt škrábance jsou vidět o mnoho méně.Mám jich víc tak bych zkusil nafotit před a po a pak přidám zkušenost jak to dlouho vydží.Lae určitě před aplikací to chce omýt a já to odmastím i technickým benzínem.pak budu aplikovat zbytem setřu a nechám vypálit nebo spíš aktivovat.A uvidíme.Určitě korekční tyčinka s origo barvou je lepší ale myslím že tohle taky zafunguje.Jinak oprvadu malé škrábance si myslím hodně rozleštit tempem a musí to bejt taky cajk a pokud by člověk auto přeleštil pastou v barvě se toho hodně zakyryje.Ale tohle mám teď zadarmo tak uvidím.Tak se tu mějte a jak to půjde jdu na to.
žabák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 4. 2021 11:07

skoč do zdi
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 16. 4. 2021 11:07

Kecáš.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 4. 2021 21:06

huš kuš
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 17. 4. 2021 15:13

Pohonili si kluci při tom do kříže.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 4. 2021 21:41

a je dobře...

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 4. 2021 08:49

Ano.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 4. 2021 09:03

Nie
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 4. 2021 09:36

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků