pojistka na blbost a nehoda

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Alex.. 22. 11. 2009 13:29

Pavlek píše:ano, podepsal ... ale jak říkám, než jsem to podepsal tak jsem se informoval na IL pojišťovny a tam mi bylo řečeno že stačí škodní protokol a doklad o zaplacení a tím podepsáním jsem ty podklady získal ... že si pojišťovna navymýšlý další ´´nesmysly´´ jsem tou dobou nemohl vědět

njn...tím ses ale dobrovolně zbavil všeho..tj - býv.zaměstnavatel teď nebude mít důvod něco pro Tebe dělat..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 11. 2009 13:36

to mi je jasný, ale co by jsi dělal Ty ... kdyby Ti na infolince instituce, která by Ti měla poradit, řekli že stačej jen ty dva papíry a tím bude vše vyřízeno

nikdy jsem nic podobného neřešil a nečekal jsem že by zrovna ČP byla taková sketa
Pavlek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 11. 2009 13:45

Pojišťovny jsou ***** obecně, takže jim nevěřit ani nos mezi očima.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 22. 11. 2009 13:47

policii jsi volat měl, pač jsi způsobil škodu třetí osobě

ale že ti nic policajti nedali je jedno,pač když jsem boural, tak mi policajt řekl, že toho maj moc,musej jet a taky mi nic nedal
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod mabosk 22. 11. 2009 13:48

Cital si si podmienky zmluvy tvojej poistovni ci maju vobec pravo dane dokumenty ziadat?
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod ToMMyK 22. 11. 2009 13:50

co je to vubec za pojistku?
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 11. 2009 13:54

Pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Alex.. 22. 11. 2009 14:16

Pavlek píše:to mi je jasný, ale co by jsi dělal Ty ... kdyby Ti na infolince instituce, která by Ti měla poradit, řekli že stačej jen ty dva papíry a tím bude vše vyřízeno

nikdy jsem nic podobného neřešil a nečekal jsem že by zrovna ČP byla taková sketa

já jsem trošku v jiné pozici..a nevěřím nikomu a ničemu dokud to nemám fyzicky v ruce..v tomto případě vyplacené peníze ;-)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zandome 22. 11. 2009 14:28

No, na taketo pripady odporucam DASku, v tomto konkretnom pripade sadnut vecer za stol a precitat si pozorne zmluvu, na co ma a na co nema poistovna narok, a... asi by som sa im snazil vyhoviet. Tiez by som riesil vsetko pisomne, ziadosti a tak, nech to mas vsetko podlozene. A aj ked nepojdes za pravnikom, minimalne sa nim vyhrazaj
zandome
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod HondaMan 22. 11. 2009 14:42

Pavel Mareš píše:policii jsi volat měl, pač jsi způsobil škodu třetí osobě

ale že ti nic policajti nedali je jedno,pač když jsem boural, tak mi policajt řekl, že toho maj moc,musej jet a taky mi nic nedal
Právní poradna autoweb píše:Povinnost volat policii budou mít účastníci dále v těchto případech:

- dojde k (jakékoli) škodě na majetku třetích osob, přičemž majetkem třetích osob se nerozumí auta účastníků nehody a věci v nich přepravované (tady to jednoznačně míří na to, aby nebyla povinnost volat policii k sebemenším škodám aut, která nepatří řidičům – tj. autům na leasing, firemním, půjčeným apod., jak tomu je doposud); fakticky tato povinnost bude vznikat např. tam, kde řidič vyletí s autem mimo silnici, poškodí plot, dům, strom apod.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod robbert 22. 11. 2009 15:05

Honda: Nicméně u nás ve firmě je toto ošetřeno interně a když přebíráš vozidlo zavazuješ se volat policii při jakémkoli poškození vozidla. A policajti na zavolání přijet musí.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pepek 22. 11. 2009 15:11

Ale tady vznikla škoda třetí osobě - usmrcený zajíc, takže není co dál řešit. Jednoznačně volat PaCH.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Čičo 22. 11. 2009 16:00

divxfan píše:jediný, co bych byl snad ochoten platit je DAS, kde vím, že se věci snaží řešit a ne zametat pod koberec.

No, neviem ako u vás, ale u nás sa DAS preberala minule na jednom fóre a vyšlo z toho, že je to úplne zbytočné platiť, pretože aj tak nikdy nič nevyriešili...
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zandome 22. 11. 2009 16:16

Čičo píše:
divxfan píše:jediný, co bych byl snad ochoten platit je DAS, kde vím, že se věci snaží řešit a ne zametat pod koberec.

No, neviem ako u vás, ale u nás sa DAS preberala minule na jednom fóre a vyšlo z toho, že je to úplne zbytočné platiť, pretože aj tak nikdy nič nevyriešili...

Vieš dať aj nejaký link? Rád by som si to prečítal
zandome
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Alex.. 22. 11. 2009 16:20

Čičo píše:

no tak nebrání nic ani Slovákům si ji platit v ČR neb všechny pojistky mají celoevropskou platnost ;-)
Alex..
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka