Nemusí platit škodu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Souhlasíte s rozhodnutím soudu?
Ano 24 %  41%  [ 24 ]
Ne 34 %  58%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 58

Odeslat příspěvekod j3s 15. 11. 2009 17:26

Hyza: V čechách říkáme: Čím slabší IQ - tím silnější slovník.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod kompakt 15. 11. 2009 17:58

Já si taky myslím, že to ten kluk prohraje. Záleží ale na té firmě, jestli bude mít odvahu to hnát dál. Je jasné, že média čekají aby to rozmázla v tom stylu: chudák kluk - musí to zaplatit, zajebaná firma - chce po nevinném peníze atd. Bejt to v mojí firmě - tak do toho jdu a toho kluka dostanu. Je jasné, že v tomto případě se musí odlišit nehoda od toho, co bylo po ní. Co bylo po ní je jasné - viník sedí (právem). Co zavinilo nehodu je ale druhá věc, která se sedícím mužem nemá nic do činění. Nicméně tento případ jsem moc nestudoval, takže neznám přesně pozadí. Někdo tu píše, že vinou policie nejde určit viník - tak zažaluji stát o náhradu škody, jeho policie přece špatně šetřila...
Samej dýzl: 330XDA 230kW, 123D 150kW, 320D 110kW
kompakt
Nováček

Odeslat příspěvekod mlaskac 15. 11. 2009 18:31

j3s píše:Hyza: V čechách říkáme: Čím slabší IQ - tím silnější slovník.

+1

kluk držel o škode pysk protože je pro něj rozsudek vyhovující.

Já taky jeden soud fakticky prohrál (Zamítnuto nebyl jsem aktivně legitimován podat tento druh žaloby) ale držel jsem pysk protože soud nepřikázal žalovaným náhradu nákladů řízení protože žaloba byla podána z titulu jejich protiprávního jednání.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod pepi730 15. 11. 2009 18:36

Jeffe píše:At si na zaklade tohoto rozsudku majitel vymaha skodu od ridice. Neprokazalo se zavineni treti osoby (kvuli jednani ridice po nehode) tak at skodu ke ktere doslo pri nehode uhradi ridic.

myslím, že podľa dostupných informácií nie si ďaleko od pravdy... ;-)
pepi730
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hyza 15. 11. 2009 19:15

:D :D :D
myslim ze tu trochu podobna situacia uz raz nastala a nebudem sa opakovat, vsak ono tu par ludi vie o co sa jedna :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 15. 11. 2009 19:25

moze mi niekto vysvetlit co ma inteligencia spolocne s vyjadrovanim a pouzivanymi slovami?
pretoze v beznej reci pouzivam docela sproste slova, kdezto iq testy mi nevychadzaju uplne spatne. Inteligencia by mala vyjadrovat schonost cloveka rozoberat problemy, dedukovat zavery, vidiet suvislosti...Mne to pripada ze kecy podobne tymto tu hore su len obranou ludi ktori su slusne vychovani a nechapu suvislosti :-) 8-P
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod uhell 17. 11. 2009 04:14

CyberVic píše:... cely je to fraska, souhlasim s rozhodnutim soudu, ale nesouhlasim s oduvodnenim rozsudku ...

Tys ten rozsudek viděl? Si myslím, že to odůvodnění, které prezentují novináři na pěti řádcích v nějakém článku, je dost zjednodušené a vytržené z kontextu, v rozsudku může znít úplně jinak, zvlášť jestli je to odůvodnění ve skutečnosti dlouhé třeba 5 stránek.
:mrgreen:
uhell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2009 09:58

ano, cim mensi iq tim vice kecu o vulgarsimech. ja ti klidne napisu, ze jsi cur..., kok... pojebana pic... a prevalcuju te i v tom IQ

zrejme vyjimka potvrzujici pravidlo :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Hyza 17. 11. 2009 10:17

+1 ;-]
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Předchozí stránka