generální ředitel x Octa RS (odděleno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 20. 9. 2009 21:07

dobře Vana :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod BarneyG 20. 9. 2009 21:12

Vana666 píše:bývalý obchodní partner jezdil v pěkném Voyageru
že má přes dva milióny dluhů nepoznal nikdo
ty bys to uměl ?

Problém je, že když někdo přijede na schůzku ve slušném autě, tak nemáš nikdy jistotu, že je solidní. Když přijede ve Felicii, tak jistotu máš na první pohled.
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod davpro 20. 9. 2009 21:14

BarneyG píše:
Vana666 píše:bývalý obchodní partner jezdil v pěkném Voyageru
že má přes dva milióny dluhů nepoznal nikdo
ty bys to uměl ?

Problém je, že když někdo přijede na schůzku ve slušném autě, tak nemáš nikdy jistotu, že je solidní. Když přijede ve Felicii, tak jistotu máš na první pohled.

Znám spousty solidních lidí s Felíciemi :D
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod Čendoslav 20. 9. 2009 21:15

Je jich plno...:-)
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář

Odeslat příspěvekod beat 20. 9. 2009 21:19

Bond007 píše:takze jko GR obri firmy jezdi v superbu nebo citroenu C6... akorat je blby ze jejich podrizeni jezdi v A6...
Ty znáš naší firmu? :shock: :D
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 9. 2009 21:20

Vím o velmi úspěšném podnikateli, který nemá ani řidičák. Podle některých příspěvků zde bych skoro řekl, že to musí být úplná troska. Někoho auta neberou, autem příliš nejezdí atd. Místo toho mají pěkné hodinky a nebo třeba dalekohled na půdě.
A jak se chováte k člověku, u kterého nevíte, v čem přijel? Jako k úspěšnému a nebo jako k břídilovi? A mezitím se u něj nic neměnilo.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod davpro 20. 9. 2009 21:30

Jack: přesně tak, bývalý obchodní ředitel našeho holdingu uměl asi 4 jazyky, získával kšefty jedna báseň, po práci se převlekl z perfektního obleku do ryflí a bundy a trajdal tramvají na vlak domů.
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod -pb- 20. 9. 2009 21:37

tak já taky jezdím ve fabce a co... :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod BarneyG 20. 9. 2009 21:37

davpro píše:získával kšefty jedna báseň, po práci se převlekl z perfektního obleku

Tady to vidíš.
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod yeaah 20. 9. 2009 22:16

no moje teta delala pred 3lety v Duslo Šala na jedny docela vysoky funkci, plat pres 300 mesicne a taky mela sluzebni OII 2.0 TDI.. a myslim, ze kdyby jezdila Bentley nebo timhle tak ji je to uplne uplne uprdele a to doslova. Pak odesla a auto si odkoupila, pze ji prijde "jednoduchy" :D. Ale chapu jinej postoj zenska vs chlap atd atd.. ;-]
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod zadirr 20. 9. 2009 22:23

Přečetl jsem si jenom pár příspěvků, takže sorry jestli se sem můj výkřik nehodí, ale několik let jsem pracoval v nejmenovanym nadnárodním kolosu, a můj šéf (měl pod sebou zhruba tisícovku lidí) jezdil v Citroenu C4 a nikdy mě nenapadlo, že by mi to mělo připadat divny, a nikdy jsem neslyšel že by to připadalo divny komukoliv jinymu.
zadirr
Nováček

Odeslat příspěvekod TommyEngelo 20. 9. 2009 22:25

Já jsem technický ředitel...nademnou už je jen generální ředitel a když se to veme tak společníci firmy.
Do nedávna jsem jezdil s felicii, teď mám tři roky starou octavii a i tak jsem se setkal spíš se závistivými pohledy a blbými kecy :nenapadne
Rozhodně bych nic lepšího nechtěl, tak nějak potom již ztrácíte kontakt s "normálními" zaměstnanci
Generální má A8 a Touarega, samozřejmě že na firmu :-l
Já mám služební fabii 1.2HTP a Seat Inca ^^
Škoda Octavia Combi 1.6FSI Elegance (2006)
Volkswagen Golf VI 1.2TSI Highline (2009) na cestě!
Škoda 100L (1970)
TommyEngelo
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2009 22:25

u nas ve fime o 6ti lidech a 5ti reditelich nemame zadne sluzebky a zijeme.
anonymni

Odeslat příspěvekod Čendoslav 20. 9. 2009 22:32

Brněnská pobočka naší firmy, kde jsem donedávna pracoval, měla 2 lidi nastálo, 15 lidí na dohodu a jednu neskutečně olítanou Fabii Junior...navzdory úrovni služebního vozidla firma prosperuje...:-)

Ředitel/majitel/otec zakladatel je v Liberci, takže bůhví čím jezdí...
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 20. 9. 2009 22:34

naprosto od veci. Kazdy z vas pozna toho pozna tamto pozna hento ono one, jak ten tamten je taky mega giga reditel zemegule, a jazdi v obycajnej nizsej strednej. to ste vsetci tak dementni (cest vynimkam) ze nedokazete pochopit ze DRTIVA VACSINA ludi v tomto postaveni pouziva auta odpovedajuce ich prijmom a postaveniu?
a proste priznat ze vzorec je jednoduchy - mam lacne auto - to znamena bud ze nemam na drahsie - 99% ludi - alebo ze mam na drahsie a nekupil som si ho. alebo mam drahe auto - a jedna sanca je ze nanho mam.
A to jedno percento su ti vasi tamti znami kdesi odneviemodkial.
Naposledy upravil Hyza dne 20. 9. 2009 22:36, celkově upraveno 1
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka