MHD

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 18. 8. 2009 08:26

O tom, ze jsem jel letos mhd trikrat, pricemz jednou mhd vubec nejela a jednou nedojela do cile psat nebudu, alespon jsem se prosel a zadarmo. Toz co me vadi je, ze lidi nadavaji na ridice, ze se lepi na dalnci na ***** a ze nezipuji atd. Kdyz to srovnam s tim, jak se lepi na ***** lidi v mhd :) A ta zduchani pred dverma je docela husta oproti zipovani ridicu. Toz jen jsem to chtel napsat, protoze je mi jasne, ze mhd tu jezdi tak akorat chip, tak abyste vedeli, ze ridici jsou oproti cestujicim mhd desne slusni a hodni.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 18. 8. 2009 08:31

druhej thread, kterej dneska nechápu... asi si půjdu zase lehnout :))
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 8. 2009 08:37

Já bych MHD nezatracoval. Některé lidské slečnovité exempláře s výstřihem potěší oko i duši, navíc se člověk občas dozví ledacos zajímavého a hlavně - dojede na místo rychleji než autem :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 8. 2009 08:42

Deli píše:druhej thread, kterej dneska nechápu... asi si půjdu zase lehnout :))


Nejsi sám...ono evla pochopit ani nejde.... ;-]
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 8. 2009 08:51

Uz ti prislo nejake vyjadreni ze ti berou papiry? :-]
do MHD jedine cumet na baby, nikoliv za ucelem prepravy, je to rizikove.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 8. 2009 08:53

Já sice jezdím MHD minimálně, ale v Praze nemůžu říct ani popel.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 8. 2009 08:54

MHD jezdím téměř pořád...:) nemám s tím problém...pokud to nejede pozdě...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 8. 2009 08:55

Já chodím do autobusů poslouchat rádio když se nudím. Je to levnější jež si jít sednout na hodinu do hospody.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 18. 8. 2009 09:16

Teda to jsou starosti :D V praze je to v metru ok. Teď jsem na slovensku v tatrách a když začlo pršet tak se do maličké chaty pod Rysy vtěsnalo tolik lidí, kolik jich nebylo nikdy v socce, ani když byly povodně a nejezdilo metro. A jak tu byli všichni rádi, že jsou pod střechou i když málokdo stál na své noze a po dobu deště se v chatě člověk nemohl ani nadechnout a o tom odéru co tam byl se ani nezmiňuji.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 8. 2009 09:31

speleo píše:Já bych MHD nezatracoval. Některé lidské slečnovité exempláře s výstřihem potěší oko i duši, navíc se člověk občas dozví ledacos zajímavého a hlavně - dojede na místo rychleji než autem :)
Jedinou slecnu co potesila oko jsem videt stat na zastavce, v mhd nic. Je pravda, ze loni jsem taky jednou jel a to tam byla teda fakt rozkosna slecna. Akorat jak je tam tuna lidi, tak me prislo takove moc socialni ji oslovit, holt jsem trapka.
Naposledy upravil evlo dne 18. 8. 2009 09:33, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 8. 2009 09:33

evlo:
Na co hned oslovovat? Stačilo se přlepit.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 8. 2009 09:34

Ja mam sociofobii se takhle lepit, dneska se me dotkla duchodkyne ruky a uplne reflexivne jsem ji vrazil \:
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 8. 2009 09:47

a třeba tě ta dáma chtěla oslovit, ta jak tys nedokázal tu slečnu :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 18. 8. 2009 22:21

Slawall píše:MHD jezdím téměř pořád...:) nemám s tím problém...pokud to nejede pozdě...

Nj, jenže zrovna za zpoždění řidič v 99% případů nemůže :D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 8. 2009 12:05

No...uvedu moji zkušenost...:) Nastupuju na zastávce, která je 4 od konečné, cestou je jenom jedna křižovatka a ještě k tomu bez semaforu, nikdy tam není kolona, trolejbus tam jezdil celkem pravidelně s 5min spožděním v 7ráno, kvůli tomu mi vždycky ujížděla tramvaj, tak jsem pak do školy dobíhal...a ještě mě sere, když má zpoždění a pak jede jako *****ý/á...:)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků