Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod podikk 22. 1. 2020 10:57

Noclaf píše:Klikni a vyzvedni. Furt to ale neni shopping z auta. Ten v realu existoval v USA nekdo kolem 1920-1930. Ale "prekvapive" se to neujalo, protoze je to ***** neprakticky.

Jako ze bys jezdil mezi regalama autem? :D Ty pico, nedej boze, aby neco bylo ve sleve. Pred otvirackou by to kazdej turoval a po otevreni sprint k regalu...
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod addiction 22. 1. 2020 11:01

Sprint s dedkem 8-)
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Noclaf 22. 1. 2020 11:12

podikk píše:
Noclaf píše:Klikni a vyzvedni. Furt to ale neni shopping z auta. Ten v realu existoval v USA nekdo kolem 1920-1930. Ale "prekvapive" se to neujalo, protoze je to ***** neprakticky.

Jako ze bys jezdil mezi regalama autem? :D Ty pico, nedej boze, aby neco bylo ve sleve. Pred otvirackou by to kazdej turoval a po otevreni sprint k regalu...

Vzhledem k cenam jakej by takovej shop musel mit to IMHO nehrozi. :D
https://paleofuture.gizmodo.com/this-1920s-concept-for-a-drive-through-grocery-store-co-1829294528
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 1. 2020 11:43

Noclaf píše:Ale stejne jako u iTesco mas moznost nahradu odmitnout. Takze za me nejlepsi mozny reseni.

To je super, když tu věc třeba potřebuješ. Za mě by bylo ideální, kdyby mi dali vědět předem a mohl si sám určit, jestli chci alternativu nebo si to obstarám jinak. A ne že se to dozvím, až to přivezou. Za mě je to nátlaková taktika, protože je pak větší šance, že přijmu tu alternativu.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 22. 1. 2020 11:45

Ako tie objednávky všetko fajn. To občas aj využijeme ale už moc nie. Chodí u nás do obchodu len žena takže mne je to jedno ako to tam funguje.

Ale skôr riešim situáciu, že občas si na niečo zmyslím a proste rýchlo ísť a zobrať jednu dve veci. To kým človek nakliká, kým mu to nachystajú... A nebaví ma prísť k obchodu, zaparkovať neviem kde, prejsť parkovisko, celý obchod atď. To by mi páčilo prísť autom k regálu :D

-- 22 led 2020, 11:46 --

Alebo aspoň nejaký drive in ako má mcdonald, tam si naklikám a do pár minút mi to z druhého okienka predavač podá.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod puk123 22. 1. 2020 11:55

Zhýralci, aby vám to donesli na tácu, uvázali bryndák a nacpali to do vás, byste nechtěli :?:
No, i na to možná jednou dojde. Zatím jsem rád, že si po sezení za volantem můžu protáhnout žíly.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 22. 1. 2020 11:58

Brasci: click and collect nabizi uz u nas tusim v par storech hypernova nebo kdo. Naklikas si a oni ti to nachystaji k vyzvednuti
JardaB 25. 3. 2020 22:55
Se klidne omluvim kdyz to bude za pul roku vsechno cajk.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod brasci 22. 1. 2020 12:00

goes: do 5 minút? to má aj tesco ale je tam nejaký časový posun... ja riešim to, že to potrebujem hneď lebo idem okolo a nechcem čakať... ak môžem počkať pár hodín, to už rovno môžem zavolať žene nech to kúpi
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goes 22. 1. 2020 12:13

A jo takto. Tak to ne.
JardaB 25. 3. 2020 22:55
Se klidne omluvim kdyz to bude za pul roku vsechno cajk.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Noclaf 22. 1. 2020 13:00

aikoN píše:
Noclaf píše:Ale stejne jako u iTesco mas moznost nahradu odmitnout. Takze za me nejlepsi mozny reseni.

To je super, když tu věc třeba potřebuješ. Za mě by bylo ideální, kdyby mi dali vědět předem a mohl si sám určit, jestli chci alternativu nebo si to obstarám jinak. A ne že se to dozvím, až to přivezou. Za mě je to nátlaková taktika, protože je pak větší šance, že přijmu tu alternativu.

Nerealny. Pri objednavce nevi, ze to nebudou mit skladem a v okamzik pickingu uz je pozde, protoze to je chvilku pred zavozem. Tohle by bylo teoreticky realny pokud by byl specialni sklad jen pro eobjednavky, ale to by se financne nevyplatilo. Uz takhle jsou myslim ty objednavky pres net sotva profitabilni.
Za me byly nahrady vzdycky ok. Nekdy levnejsi, nekdy drazsi, nekdy jsme vzali, nekdy ne.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Noclaf
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 1. 2020 14:00

podikk píše:

Testovali to i později, moc se to nechytlo.

https://www.youtube.com/watch?v=IIdGxR-aU6o
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 1. 2020 14:01

V Bauhausu ale drive-in funguje. Na stavebniny třeba a tak, tam je to lepší nakládat rovnou do auta.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod Noclaf 22. 1. 2020 14:05

Stavebniny jsou trochu jina sorta nez potraviny.
Noclaf
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 1. 2020 14:38

brasci píše:goes: do 5 minút? to má aj tesco ale je tam nejaký časový posun... ja riešim to, že to potrebujem hneď lebo idem okolo a nechcem čakať... ak môžem počkať pár hodín, to už rovno môžem zavolať žene nech to kúpi

tak důležitý je, že to vypadá, že ti žena funguje
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod glider 22. 1. 2020 14:51

A cudujes sa?
Kazdy mesiac meni olej bez ohladu na najazd.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka