Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek_Km 15. 2. 2020 15:14

polda píše:Po ránu je dobré si dávat pozor.

Nebo Obrázek
Marek_Km
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 15. 2. 2020 22:32

Ja bych se jen chtel zeptat, jak se ta cena pocita. Kde je ten limit kdy uz je koule zakazana. Abych neudelal nejaky faux-pas. A taky by me zajimalo, pocita se to z kupni ceny novyho, nebo z kupni ceny moji - ja jen kdyz mam olitanyho Passata, tak jestli se mam kouknout kolik stal novej, abych nahodou nebyl za limitem a nemusel si jit koupit dodavku za 200k.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 15. 2. 2020 22:39

Na tvém místě bych neriskoval a šel pro dodávku hned zítra už jen kvůli prevenci. Máš moc spekulativní auto, podle mě moc velké riziko, jak si to kdo vyloží. My to tady třeba víme, ale jak může náhodný kolemjdoucí vědět, že jsi to kupoval ojeté a ne nové?

Navíc se hodí připomenout, že Passat je přeci jen trochu jiná liga, než osekaný Superb, s čímž se pojí další požadavky. Takže se ho nehodí prznit třeba ježděním na nákupy nebo dětskou sedačkou. Pro tyto účely bys měj ještě skočit pro Fábii za 100k a Berlingo za 250k , aby zaujaly čestné místo vedle dodávky na kola.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 2. 2020 01:03

To už vám zůstane ve vědomí až si budete nakládat kola,že se vám někdo po cestě směje.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 16. 2. 2020 08:44

Zatím to ale vypadá, že se všichni smějou akorát tobě :D Jestli to byl vtip nebo pokus o flame, tak asi dobrý, pokud vážně míněno, tak lol :-)
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 2. 2020 20:05

Ale teda u nás tady pravidelně parkuje týpek M2 na trávě ze svahu, nárazníkem zaraženým do země, jako nějakou Feldu před rozpadem. To mi vždycky trhá srdce, když jdu kolem.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 20:31

polda píše:Si nekoupím auto za mega abych na něm vozil kola. To už ten litr na to abych si kolo půjčil tam kam jedu měl mít. A pokud chci často tahat kola někam sebou, si koupim werk dodávku třeba za 200t.

Já si za mega koupil AMG, na střeše občas vozim rakev a představ si, dokonce za nim občas tahám i vozejk. Nevýhoda je jen ta, že občas na vozejk zapomenu. Jednou jsem to protáhl na okresce kolem kamionu a jaksi mi ten vítr roztrhl plachtu :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2020 20:32

ses pica no
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 20:34

Já vim, už jdu matovat káru do 2 kil, ať nedělám ostudu :D Nebo můžu mít za 3 kila, když tahám vozejk?

-- 16. 2. 2020 20:38 --

Heh, mi připomnělo tohle :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2020 20:41

ne, ty maximalne kilo pade
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 2. 2020 21:05

tak a limit je stanoven


:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 2. 2020 21:37

GeneHawkins píše:
glider píše:Peknu picovinu dal polda.

Bajky vidis na nasobne drahsich autach ako je Superb tvl.

Mna serie mat hocico von z auta ci je to na streche alebo na guli, ale odsudzovat za to niekoho...ble.

Obrázek

Ty vaše hádky tady jsem přeskočil, ale když už vidím tu fotku, tak mám taky příběh.. :-D

Minulý týden jsem kupoval karbonové silniční kolo Giant (použité přes inzerát) od borca z Prahe, tak moc se mi líbila že jsem byl ochotný si pro ni zajet víc jak přes půl republiky.. Ale nakonec to dopadlo tak dobře, že on zrovna měl cestu do Zlína kde si jel pro kolo přes inzerát, tak mi ho dovezl a pak zpátky že poveze to své nové. 8-)

Borec (mladý kluk), bud má bohaté rodiče, nebo super prácu s takovým lepším garážplatem, jelikož si jel pro německou celokarbonovou speciálku Lightweigth (cyklisti tuhle legendu určitě znají), taky použitou přes inzerát za 100tis (nové stojí kolem 200tis).. Pré od nějakého ředitele stavební firmy, kolo moc najeté že nemá, že to měl spíš tak na parádu.. 8-D

A konečně pointa - přijel Teslou, sice to nevezl na střeše, ale vzadu sklopené sedačky, z kola sundané přední kolo a sedlovka a protáhl to dovnitř "poklopem od kufru", ale vlezlo se.. :)

Trochu jsme pokecali, pré valil po dálnici 150, takže už v Brně musel nabíjet a pak doufal že mu to vydrží ze Zlína zase spátky do Brna na nabití.. :D Prohlédl jsem si auto, posadil se dovnitř, jako hezký to je no.. :-)
Naposledy upravil MarkFX dne 16. 2. 2020 21:52, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 2. 2020 21:40

s Teslou není o zábavu nouze :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 2. 2020 21:51

Jako ten kufr byl fakt malinký a otvor do něho už tuplem, nevím jestli by třeba basu lahváčů tam strčil.. :D

Já jsem do oktávky kombíka strčil celé kolo bez rozebírání a to je ta největší velikost rámu (já 193cm, borec ještě větší ten pré 199cm) :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 2. 2020 08:29

Lukas063 píše:s Teslou není o zábavu nouze :D

Udělal to chytře s tím kolem, kdyby mu došly baterky po cestě, tak zbytek může došlapat na kole 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků