Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 8. 2012 14:39

tak :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Nohis 17. 8. 2012 16:32

spitfireIX píše:To je běžná praxe. Kolega potřeboval naložit rozměrnější zboží na Žižkově (sobota dopoledne, všude tři ***** volných míst). Za 5 minut už tam byla MP. Když se ptal, jak to má teda dělat (za vydatné podpory obchodníka, který řval na MP, že mu ničí kšefty), strážník mu poradil, ať to dá na chodník, že oni řeší jenom zónu...

Já mám bohaté zkušenosti na P1, že nakládači (v dosahu), zásobování a diplomati. Mohou být v klidu jak na modré, tak na žluté.
Nohis
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 8. 2012 16:40

Diplomati mohou být v klidu a v pohodě prakticky se vším ( a nejen s parkováním) a nejen na Praze 1, ale v celé republice. Království za diplomatický pas a RZ
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod salam01 17. 8. 2012 18:53

Dnes jsem to měl i s příběhem :-)

Zaparkoval jsem do prázdného "dvojchlívku" - těsně k zábradlí na pravé straně, aby bylo vlevo dost místa, kdyby tam někdo zajel (to zábradlí tam bohužel není vidět).
Ještě, než jsem od odešel, přijelo auto.

IMG_1543.jpg

Mladá paní otevřela PZ dveře a vyndávala dítě. I rozběhla se konverzace:
– Dobrý den, myslíte, že by šlo ty dveře otevřít tak, aby nemlátily do mého auta?
– To nejde, není tu místo.
– No, možná by tu bylo místo, kdybyste to zaparkovala rovně.
– Kvá kvá kvá.
Odchází. Mumlá si:
– Srážka s blbcem.
Na to nešlo odpovědět jinak, než
– Ty krávo blbá.
To jí poněkud rozhodilo sandál. Šokovaně se obrátila a lapala po dechu.
– Ulevil jste si?
– Ani ne, jen se s vámi bavím vaším vlastním stylem.
– Já jsem si zapamatovala vaši značku!
– Tak nashledanou.

Ach jo, takhle při pátku se nechat vytočit :roll: Ale tím hovadským zaparkováním a otevřením dveří do mojeho auta mě *****.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 8. 2012 18:56

Udělat to mě, tak takováto slušná konverzace by neproběhla.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod sprint 17. 8. 2012 18:57

Měl jsi jí ukopnout zrcátko a odjet.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 8. 2012 19:02

salam01 píše:– Dobrý den, myslíte, že by šlo ty dveře otevřít tak, aby nemlátily do mého auta?
– To nejde, není tu místo.

A v ten moment by to zrcátko v mojem případě letělo...
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 17. 8. 2012 19:04

Lidi jsou dobytek, říkám to pořád. Proto až mě někde uvidíte parkovat přes dvě místa, tak to není projev mojí arogance, ale vaší debility.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 8. 2012 19:07

Ačkoliv považuju parkování u hyper/supermarketů za rizikové a sám považuju za krajně podlé niční a otloukání cizího auta, tak sám bych to přes dvě místa nikdy nedal. Raději parkuju nejdál, kde je úplně volno
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod siol.a 17. 8. 2012 19:09

Vykojenej mozek. :-)
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 8. 2012 19:12

tohle chování je u těchto lidí bohužel časté. a nemusí být ani těmi, kteří kojí. stačí aby byli vymytí z toho, že mají děcko a dojdou k závěru, že tím pádem mají určitá privilegia

viz. nedáváná historie tohoto tématu:

brabus píše:Mam detsku sedacku v aute, som skor na mieste a ty na sa na mna nalepis a si lenivy pozriet, ci si nahodou nezablokoval pristup k tejto sedacke? OK, oyebem ti (samozrejme nechtiac :D ) dvere tak, ze budes preklinat, ze si siel vobec nakupovat. Necakaj, ze dieta necham bez dozoru /viz nedavny pripad co sa tu riesil/, aby som auto "vytiahol" von, aby sa dali otvorit dvere. Ked si ignorant, budem aj ja. Prioritu ma ochrana mojho dietata a nie tvoje poyebane dvere.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod m_tsch 17. 8. 2012 19:19

Jenže Brutuse svým způsobem chápu, on to jinak nevyřeší, ale tahle kráva si místo vybrala sama a ještě je to lopata.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 17. 8. 2012 19:24

Taky v tom vidim dve odlisne veci. Zazivam pravidelne to same, parkuju obvykle vzadu na odlehlem miste a celkem casto prijdu k autu, na ktere je pres caru na poloprazdnem parkovisti nalepeny nejaky myslitel... Nemit nefiremni auto, s velkou chuti bych nekterym chujum auto omlatil.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spitfireIX 17. 8. 2012 19:25

sprint píše:Lidi jsou dobytek, říkám to pořád. Proto až mě někde uvidíte parkovat přes dvě místa, tak to není projev mojí arogance, ale vaší debility.

Zajímavé....
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod cert 17. 8. 2012 19:41

To iste ako SALAM01 sa mi stalo rok dozadu.

Rodinka parkujuca na sukromnom parkovisku pred panelakom mi stabilne otukavala jednu cast auta (dosledne som si to odsledoval ze to mohli byt len oni).
Parkovacie miesta boli vyhradene napevno takze parkovali len napravo od mojho auta a prave a jedine tam pribudali tukance.

Ked som si to dal dohromady a odchytil rodinku tak som tiez slusne poprosil aby davali pozor na otvaranie dveri.

Ale samozrejme matka (vtedy bolo pritomne jej dieta cize sa zapol akysi ochranny reflex/pud) sa zachovala celkom podobne ako v pripade SALAM01.

Cize tvrdila ze ona urcite nic neotukala, vraj to mam z inych parkovisk a este ma nakoniec obvinovala aby som parkoval vzornejsie a blizsie k obrubniku lebo ona nevie zaparkovat.

Cize klasicky postup zatlkat a zvalovat vinu na druhych. Evidentne vymletost ludi prekvita.
IN DUST WE TRUST
cert
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka