Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 14. 2. 2020 09:34

...pro tebe - vozová hradba....
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 14. 2. 2020 09:40

:hm
Obrázek
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod brasci 14. 2. 2020 09:43

polda píše:Si nekoupím auto za mega abych na něm vozil kola. To už ten litr na to abych si kolo půjčil tam kam jedu měl mít. A pokud chci často tahat kola někam sebou, si koupim werk dodávku třeba za 200t.

To je zas dobrá sračka.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 14. 2. 2020 10:18

Tak určitě...
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 2. 2020 10:30

tímhle uvažováním ztrácí smysl i kombík a kufr vůbec, protože triko a spodky si na dovolený můžu taky koupit :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 14. 2. 2020 10:43

polda píše:Si nekoupím auto za mega abych na něm vozil kola. To už ten litr na to abych si kolo půjčil tam kam jedu měl mít. A pokud chci často tahat kola někam sebou, si koupim werk dodávku třeba za 200t.

zrovna superb je ideální rodinný auto (a rozhodně nemusí stát mega), kór pro někoho, kdo právě nechce suv, mpv, dodávku....jako sorry, ale to je fakt totální kokotina co píšeš ;-)

-- 14. 2. 2020 10:44 --

MV_cz píše:tímhle uvažováním ztrácí smysl i kombík a kufr vůbec, protože triko a spodky si na dovolený můžu taky koupit :D

:D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 2. 2020 10:55

polda píše:...pro tebe - vozová hradba....

A pro ostatní?
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 14. 2. 2020 11:00

Určitě taky ale nic si z toho nedělej, polovina národa je na tom stejně.

MV_cz píše:tímhle uvažováním ztrácí smysl i kombík a kufr vůbec, protože triko a spodky si na dovolený můžu taky koupit :D

Já si v létě na dovolenou beru tak kartáček a plavky. A mít kombi jen kvůli tomu,že jej 2x ročně dokážu nacpat ? Ale je to česká vlastnost ,já vím. Rodinný auto SuperB je ale já si nepředstavuji vehikl obalený kolama.
Naposledy upravil polda dne 14. 2. 2020 11:10, celkově upraveno 1
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 2. 2020 11:06

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 2. 2020 11:07

brasci píše:

To je zas dobrá sračka.

+1
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 2. 2020 11:12

polda píše:Určitě taky ale nic si z toho nedělej, polovina národa je na tom stejně.

Občas mě zajímá, co lidi vede k hlásání nesmyslů.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 2. 2020 11:27

polda píše:Určitě taky ale nic si z toho nedělej, polovina národa je na tom stejně.

Já si v létě na dovolenou beru tak kartáček a plavky. A mít kombi jen kvůli tomu,že jej 2x ročně dokážu nacpat ? Ale je to česká vlastnost ,já vím. Rodinný auto SuperB je ale já si nepředstavuji vehikl obalený kolama.

No hele, každej jak uzná za vhodný, my se na 14 dní do Rumunska ve dvou taky sbalili do punta a dost jsem toho tahal zbytečně (spacáky byly teda na zadních sedadlech), ale kombík někdo prostě potřebuje a svoje kolo bych si tahal taky.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Japhy 14. 2. 2020 11:33

Takže se ti na jednu stranu ekluje párkrát do roka narvat kombík nesmyslama, a na druhou doporučuješ na převoz kol pořídit dodávku za 200 000,-.
Japhy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 14. 2. 2020 11:51

Mas pravdu. Ty si auto za mega na vozeni kol nekoupis
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod tslany 14. 2. 2020 12:05

Já s ním souhlasím.
tslany
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka