Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 8. 11. 2019 13:45

Proc bych musel? Nemuum. Ziji tady a ten rekativni klid mi vyhovuje. A jsem za nej rad. A je to as jak ty pises. Chvili by mne to bavilo.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod komarovac 8. 11. 2019 13:48

Když s tím chaosem nesplyneš, tak tě někdo brzy přejede. První poučka byla, přecházej pomalu, potom mají všichni šanci se ti vyhnout. Když budeš přebíhat, tak tě někdo trefí. A hned druhá byla, čekej cokoliv odkudkoliv.
Ale jak jsem psal, raději jsem trvale tady v klidu, než někde v chaosu. To fakt dávám jen na omezenou dobu, představa trvalého života v takovém světě mě nijak neláká.
komarovac
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 8. 11. 2019 13:50

Jenze sby te to semlelo musis tam byt a t ja ns tak nemusim chaos resit. Mi uz stacil ten polo chaos na us treba. Ktery je tak 10% toho asijskeho
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Noclaf 8. 11. 2019 13:51

A resi v ty JV Asii treba taky tukance na parkovisti jako se resivaji tady? Ze pri tech diskuzich nikdo nemacha JV Asii. :D
On ten chaos ma i svoje stinny stranky...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 8. 11. 2019 13:54

To se asi neřeší.auto je spotrebak a jezdi stejne odreny i neodreny.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod evlo 8. 11. 2019 13:56

Jv Asie je co? Které země?

-- 8. 11. 2019 13:57 --

Noclaf píše:A resi v ty JV Asii treba taky tukance na parkovisti jako se resivaji tady? Ze pri tech diskuzich nikdo nemacha JV Asii. :D

Pokud bych teda mohl, tak v ČR rozhodně trpí auto dalko víc na parkovišti, než v JV Asii kterou znám, např. V og Číně pohoda. Se lidi snaží vyjít a ne ostatní ***** a ojebat
Naposledy upravil evlo dne 8. 11. 2019 13:57, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod komarovac 8. 11. 2019 13:57

Nevím, já tam jezdím max. na skůtru, jinak taxi. Na auto mám odvahu třeba v Japonsku, ale to už není JV, třeba ve Vietnamu fakt ne. V Thajsku mě jednou naboural týpek na skůtru, tak jsem ho dotáhnul do půjčovny, kam jsem zrovna jel ten svůj skůtr vrátit a byla za rohem, ať si to tam s nimi vyřeší on.
komarovac
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 8. 11. 2019 13:59

Ja osobní zkusenost nemam s temahle tukancema na vychode, ale jednou sem videl v Gruzii jak dva protijedoucí borci o sebe drcli a urvali si navzájem zrcátka a ani jeden z nich nezastavil a jeli dal :D
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod komarovac 8. 11. 2019 13:59

evlo píše:Jv Asie je co? Které země?

-- 8. 11. 2019 13:57 --

Noclaf píše:A resi v ty JV Asii treba taky tukance na parkovisti jako se resivaji tady? Ze pri tech diskuzich nikdo nemacha JV Asii. :D

Pokud bych teda mohl, tak v ČR rozhodně trpí auto dalko víc na parkovišti, než v JV Asii kterou znám, např. V og Číně pohoda. Se lidi snaží vyjít a ne ostatní ***** a ojebat

JV Asie.
Přílohy
5814C2FD-5507-4A8E-A854-22E6FA2469B0.jpeg
komarovac
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 8. 11. 2019 14:00

Me by spsis zajímalo proč dopyce někde je dav lidí v ČR a nezdar začne otravovat mě, prostě asi jsem málo zlej už od pohledu

Ok, tak to pak jo, tam kde. Nikdy nebyl. Takové asii

-- 8. 11. 2019 14:02 --

V Japonsku je to zas anti Asie, prostě když nejsi *****, tak problém parkovat
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 11. 2019 15:59

powerball píše:Ja osobní zkusenost nemam s temahle tukancema na vychode, ale jednou sem videl v Gruzii jak dva protijedoucí borci o sebe drcli a urvali si navzájem zrcátka a ani jeden z nich nezastavil a jeli dal :D

Taky dobrý :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 11. 2019 16:16

powerball píše:Ja osobní zkusenost nemam s temahle tukancema na vychode, ale jednou sem videl v Gruzii jak dva protijedoucí borci o sebe drcli a urvali si navzájem zrcátka a ani jeden z nich nezastavil a jeli dal :D

Něco podobnýho jsem zažil v Praze v tramvaji. Řidič osobáku asi usnul a otřel se přes půlku tramvaje, bok auta úplně odrbanej, zrcátko v píči, na další křižovatce uhnul. Tramvaják taky nic a asi o 5 zastávek dál ho vystřídal kolega.
Docela by mě zajímalo, jak to pak řeší v depu, když jim tam přijede řidič s pořádně odřenou tramvají. Očekávám, že to hodí na toho posledního chudáka, že si to nezkontroloval.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 8. 11. 2019 16:18

nebyla to cerna oktavka? :D tohle se presne stalo kamosovi pred par lety, celej bok na sracku a proste uplne zpanikaril nebo co mu ***** v hlave a odjel :))
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2019 16:22

Ze ma to neprekvapuje po tom, co som tam videl :D
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 11. 2019 16:22

powerball: Už je to docela dlouho, auto si nepamatuju. Vím jen, že to bylo zhruba před úřadem vlády.
Jack111
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka