ake ziarovky

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2009 18:46

nordkapp píše:vy toho nariesite ... jazdim na filcke s beznymi ***** ziarovkami za par korun za sadu v tescu a sice to co predmnou je sa neda nazvat dnom, ale nemozem povedat ze by som nic nevidel alebo co ... a hlavne drzia jak krucifix nad dverami, snad dva roky nebolo nutne menit ziadnu :-) ...

Taky mi připadalo, že Felda nesvítila zase tak tragicky.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 7. 2009 22:51

nordkapp píše:vy toho nariesite ... jazdim na filcke s beznymi ***** ziarovkami za par korun za sadu v tescu a sice to co predmnou je sa neda nazvat dnom, ale nemozem povedat ze by som nic nevidel alebo co ... a hlavne drzia jak krucifix nad dverami, snad dva roky nebolo nutne menit ziadnu :-) ...

Cece asi mate nejake levne Tesco. Ja si ted chtel koupit nejake zarovky, pac jsem menil a ty z tesca musi byt asi pozlacene za tu cenu
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod fahrman 2. 7. 2009 00:24

Kibitz píše:
fahrman píše:kdyz proti me jede rada aut, jsem rad, kdyz vidim i pred sebe - a na to mym ocim bezne zarovky nestaci ...
kdyz jedu po dalnici a nechci svitit kamionakum do oci dalkovyma, tak taky ocenim kazdy osvetleny metr navic ...

no, tak jim napalis do oci nejaky hidky, oni zjisti, ze nic nevidi, kdyz jim do oci sviti nejaky prasacky svetla, tak si taky poridi hid, ale to zase nic neuvidis ty :mrgreen:

ovsem nejdulezitejsi je byt vzdy krok napred 8-P
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod nordkapp 2. 7. 2009 00:24

... boli to komplet ziarovky do jedneho svetla + 4 poistky .... bolo to pravda ale v nejakej akcii co to mavaju nadrbane v tych kosoch a musis sa k tomu prehrabat cez rozmrazovace na okna, cistice na koberce, vonave stromceky a potahy na volant :-P ... ale ako vravim ... spokojenost :-)

... k feldovym svetlam ... dialky su docela obstojne ale stretavacky by urcite mohli svietit aj lepsie :-) ...
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod nordkapp 2. 7. 2009 00:26

inak najhorsie svetla co som zazil tak mala C3 v autoskole .. to auto svietilo asi pod seba alebo co ...
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod ToMMyK 2. 7. 2009 00:27

nejakou podobnou blbost sem si taky koupil, ale s H7, protoze byla v akci. Slo me spis o ty ostatni zarovky. H4 mam v kufru aspon dve sady
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Vitorio 2. 7. 2009 13:51

No ono je těžké nějaké žárovky doporučit. Prostě čím lépe svítí, tím méně bohužel vydrží. Jinak to nikdy nebude. Já mám třeba v Octavii Osram Nightbreaker H4 a jsem velmi spokojený. Mám je tam zatím sedmý měsíc a 13 tisíc km. Jenže já jsem vyjímka, ony toho ještě moc nenasvítily. Odhadem asi 50 hodin, jinak udávaná životnost Osram NB je 250 hodin, tak snad budu mít ještě tak 1,5 roku klid. Jezdím totiž většinou za denního světla a to používám LED.
Pokud ale někdo měníte žárovky v intervalu 1-3 měsíce, tak to vypadá spíš na závadu a nebo zase jezdíte jako ďasi a hodily by se pro vás světla pro denní svícení.
Ale jinak můj názor je ten, že moc nechápu lidi, kteří si koupí nějaké lepší žárovky, vypálí si je nesmyslně přes den a následně si stěžují na slabou výdrž.
Vitorio
Nováček

Odeslat příspěvekod Koumeles 2. 7. 2009 15:10

ja to docela chapu
Koumeles
Nováček

Předchozí stránka