Jak děkujete?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod nano_ 3. 7. 2009 18:19

Ency píše::mrgreen: :D no dobře no ... tak, ale vzhledem k tomu, že spousta pošuká taky bliká, když má nutkání někoho předjet a myslí si, že mu tam překáží ... tak bych tomu nedával moc dlouhodu dobu, kdy potkáš někoho a ten si řekne ... co to je ... a po tom co ho problikneš, předjedeš a třeba ho trochu zbrzdíš, si řekne co to je za cypa, předjeduho a vybrzdim :D
Jinak já si myslím, že snažit se až takle moc moc někoho upozornit na to, že mu něco nepracuje, tak jak má je uplná blbost - protože člověk, kterej nepochopí hned, pochopí později těžko :)

Na silnicích 2. a 3. třídy problikávám předjížděného než vyhodím blinkr a začnu ho předjíždět. A to abych ho donutil se podívat do zpětného, že vyhazuju blinkr a jdu před něj...
Dělám to i v noci na dálnici, hlavně když jedu 180+, a potkám 2 a víc aut blízko za sebou - ze stejného důvodu - aby někdo z nich si rozmyslel případné předjíždění. (A taky se občas trochu nudím, tak si s ostatními "povídám") :D
nano_

Odeslat příspěvekod Ency 3. 7. 2009 18:27

Tak já myslel především ty typy co blikají furt .. najde se spoustu normálních rozumných důvodů :)
Povídáš? :D Morseovka :mrgreen:
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 3. 7. 2009 18:35

Někteří to s tím upozorňováním přehánějí. Blbnul jsem na parkovišti za deště a skončilo to ohnutým ráfkem. Domů jsem se vracel po dvouproudové silnici ve městě v pravém pruhu asi třicítkou, ale přesto se našlo hodně řidičů, kteří nejrůznějšími způsoby upozorňovali na házející zadek. To mě přišlo trochu přitažené. To snad bylo pochopitelné z rychlosti jízdy. Takže upozorňovat, ale s rozumem :D 8-)
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 3. 7. 2009 20:42

Pokud je dobrák za mnou tak bliknu varovkama... Napadlo mě bliknout mlhovkama ale pak mi přece jen přisli varovky zřetelnější... No a pokud je naproti mě tak mávnu nebo bliknu dálkovýma, záleží kde mám ruku :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 3. 7. 2009 22:17

CHiP píše:vzach: Začni radši v dešti za tmy blikat na idioty co jedou proti a svítí si ještě mlhovka. Nejlepší je jim pustit proti dálkový a blikat na ně předníma mlhovkama :mrgreen:

Po dálnicích moc aut proti nejezdí. Když už se nějaké v protisměru ve stejném jízdním pásu vyskytne, tak to nejspíš nedopadne dobře. O to víc jich ovšem jezdí se zbytečně zapnutými zadními mlhovkami. Většinou je pro ně "špatná viditelnost" za údajného deště nebo údajné mlhy i přesto, že jedou max. povolenou rychlostí nebo víc a přitom je bez problémů vidět na 5-10 aut dopředu (= cca půl kilometru) i bez mlhovek. Pokud oslňují, tak se za šera nebo za tmy měním v mlhovkobijce, který bliká na každého, kdo zbytečně svítí zadní mlhovkou. Kamioňáci na to reagují a děkují, a u osobáků se snadno pozná, kdo je vyježděný a kdo ne (někdo ihned pochopí a někdo dál oslňuje). ;-)
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nano_ 3. 7. 2009 22:25

CHiP píše:vzach: Začni radši v dešti za tmy blikat na idioty co jedou proti a svítí si ještě mlhovka. Nejlepší je jim pustit proti dálkový a blikat na ně předníma mlhovkama :mrgreen:

u normálních aut nerealizovatelné
nano_

Odeslat příspěvekod Ency 3. 7. 2009 22:57

Tak, tak .. dálky se při mlhách vypnou :)
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 3. 7. 2009 23:22

Nebude skor naopak? ;-)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 3. 7. 2009 23:26

Jen u aut, kde jsou mlhovky v hlavnich svetlech. Napr SI je vypne, OI nejspis taky. FI a FII ne
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 3. 7. 2009 23:57

Pořiďte si BMW a můžete blikat čím chcete a jak chcete....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 7. 2009 07:11

ToMMyK píše:Jen u aut, kde jsou mlhovky v hlavnich svetlech. Napr SI je vypne, OI nejspis taky. FI a FII ne


Přesně tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 7. 2009 09:18

nano_ píše:
Ency píše::mrgreen: :D no dobře no ... tak, ale vzhledem k tomu, že spousta pošuká taky bliká, když má nutkání někoho předjet a myslí si, že mu tam překáží ... tak bych tomu nedával moc dlouhodu dobu, kdy potkáš někoho a ten si řekne ... co to je ... a po tom co ho problikneš, předjedeš a třeba ho trochu zbrzdíš, si řekne co to je za cypa, předjeduho a vybrzdim :D
Jinak já si myslím, že snažit se až takle moc moc někoho upozornit na to, že mu něco nepracuje, tak jak má je uplná blbost - protože člověk, kterej nepochopí hned, pochopí později těžko :)

Na silnicích 2. a 3. třídy problikávám předjížděného než vyhodím blinkr a začnu ho předjíždět. A to abych ho donutil se podívat do zpětného, že vyhazuju blinkr a jdu před něj...
Dělám to i v noci na dálnici, hlavně když jedu 180+, a potkám 2 a víc aut blízko za sebou - ze stejného důvodu - aby někdo z nich si rozmyslel případné předjíždění. (A taky se občas trochu nudím, tak si s ostatními "povídám") :D
Konečně si taky napsal něco rozumného. TO dělám taky...
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 7. 2009 09:27

Občas na okresce, když se nudím, tak za výjezdem z obce blikám na protijedoucí a ještě případně přidám gesto, aby zpomalili ( jako že tam měří ) , což asi tak 95% řidičů udělá :nenapadne

Jen si říkám - doufám, že se nenajde někdo, kdo to otočí a bude mě stíhat :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 5. 7. 2009 15:04

LukasKoudak píše:
nano_ píše:
Ency píše::mrgreen: :D no dobře no ... tak, ale vzhledem k tomu, že spousta pošuká taky bliká, když má nutkání někoho předjet a myslí si, že mu tam překáží ... tak bych tomu nedával moc dlouhodu dobu, kdy potkáš někoho a ten si řekne ... co to je ... a po tom co ho problikneš, předjedeš a třeba ho trochu zbrzdíš, si řekne co to je za cypa, předjeduho a vybrzdim :D
Jinak já si myslím, že snažit se až takle moc moc někoho upozornit na to, že mu něco nepracuje, tak jak má je uplná blbost - protože člověk, kterej nepochopí hned, pochopí později těžko :)

Na silnicích 2. a 3. třídy problikávám předjížděného než vyhodím blinkr a začnu ho předjíždět. A to abych ho donutil se podívat do zpětného, že vyhazuju blinkr a jdu před něj...
Dělám to i v noci na dálnici, hlavně když jedu 180+, a potkám 2 a víc aut blízko za sebou - ze stejného důvodu - aby někdo z nich si rozmyslel případné předjíždění. (A taky se občas trochu nudím, tak si s ostatními "povídám") :D
Konečně si taky napsal něco rozumného. TO dělám taky...


Něco rozumného - v noci na dálnici na potkávačky 180+? 8-)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2009 23:12

Ale ne, myslel jsem, že je to za poslední dobu aspon jeden trochu rozumný názor od nana_. Většinou je uplně mimo
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků