Jak děkujete?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2009 12:24

Ale divil by ses, že to na 95% řidičů funguje :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 7. 7. 2009 17:09

To kývání rukou se používá už několik desítek let, poprvé jsem si toho všiml asi před 30 lety. Pokud se taková gesta dědí z generace na generaci, asi se najde hodně řidičů, kteří porozumí.
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 7. 2009 17:18

Předseda píše:Ale no tak.. At si bliká - ti rychlí stejně nezpomalí protože řekněme mají křišťálovou kouli kde se měří :D

Křišťálovou kouli :D 8-D :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jones2k 7. 7. 2009 19:22

LukasKoudak píše:
Jones2k píše:Na zaklade vlastniho nazoru se rozhoduju, koho upozornim a koho ne. Nevidim na tom nic spatnyho,
Ale vem to tak, že pro někoho je rychle 50km/h ve městě a pro někoho 90km/h a pro někoho až 160 km/h. Dokážeš to pochopit, nebo ti to tvoje omezenost nedovolí? Nemáš právo určovat co je rychlé a co není! Každý má tu hranici nastavenou jinak. AKorát ses předvedl jako zakomplexovaného a zamindrákované hovado :-|


Samozrejme, ze to chapu. Pro jednoho je rychle ve meste 50, pro dalsiho 90, pro dalsiho az 160.
Neurcuji pravidla, to delaji jini prostrednictvim zakona.
Jo a kdyz uz, tak zakomplexovane :D
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 8. 7. 2009 12:18

LukasKoudak píše:A nebo mají prostě štěstí. Kdyby mě dneska chytli, tak mi seberou papíry až zavřou do lochu :D 150(GPS) na 50tce :D


vsak oni ti je jednou vezmou ... znamy odlozil 7er, protoze je na rok bez papiru a musi si poridit motokolo nebo jezdit taxikem 8-)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 8. 7. 2009 12:30

nechce řidiče? :D
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 8. 7. 2009 19:08

Kua v 7er bych dělal řidiče klidně i zadarmo :D Jinak mě tuhle děkoval někdo kdo jel za mnou.... Bylo mokro a od kruháče sem na to trošku šlápnul takže sem jel kousek bokem.... No a ten za mnou začal děkovat dálkovýma, ani nevim proč :hm
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 8. 7. 2009 19:17

Mikey89: Možná tě chtěl upozornit, že jsi si třeba nevšiml. :D
-vasek-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 8. 7. 2009 20:20

vzach píše:To kývání rukou se používá už několik desítek let, poprvé jsem si toho všiml asi před 30 lety. Pokud se taková gesta dědí z generace na generaci, asi se najde hodně řidičů, kteří porozumí.

No můžu poděkovat nějakýmu řidiči kamionu, který mě na poslední chvíli upozornil tímto gestem a i výrazem ve tváři, že těsně za horizontem je v mém pruhu nehoda, na předcházející problikávání jsem reagoval akorát snížením rychlosti na nějakých 80, no měl jsem docela co dělat... Trojuhelník teprve někdo nesl.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 8. 7. 2009 21:18

Předseda píše:mello: aha.. to je hodně trapný gesto.. Ale klidně ho dělej dál. Já se vždycky málem počuram když to vidim - to gesto je tak groteskní že se válim smíchy :D



Je to naprosto standardni gesto, ktery se pouziva uz od pradavna, ja ho taky pouzivam i posloucham. A Mello by za jeho zneuzivani zaslouzil nakopat do kuli ;-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 8. 7. 2009 21:43

Tak tak, zrovna teď nedávno jsem takhle upozorňoval auta na spadlou větev za zatáčkou, která se musela objíždět v protisměru, takže jsem to aspoň oplatil :-)
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 4. 2. 2012 15:21

Slawall píše:Ja pustím směrovky, zatroubím, zapnu mlhovky, zamávám, zamávám stěračem, zapnu zadní mlhovky a na závěr zatroubím speicální sirénou alá Slunce, seno, jahody (nebo erotika ted nevim) a trojkové BMW od dejdara...:)

A to vše pánové, během pouhých 2 vteřin :D


Ještě by jsi jistě stihnul i zavrtět vejfukem 8-D :mrgreen:
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 2. 2012 15:31

Mikey89 píše:Kua v 7er bych dělal řidiče klidně i zadarmo :D
Si mel napsat drive, bych si koupil longa. Pokud se to teda vztahuje na stare volitane sedmi.

Kazdopadne dekuji doprava, doleva, dopava, doleva, nekolikrat rychle posobe.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkky 4. 2. 2012 15:35

Levá,pravá,levá,pravá děkuju jen kamčákům a náklaďákům. Pro zbytek používám varovky 1x mimo obec, 2x ve městě.
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 4. 2. 2012 16:24

Já už dlouho neměl důvod někomu děkovat.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků