Za jaké nejmenší překročení rychlosti jste platili?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod spitfireIX 29. 4. 2009 18:01

Pořád se tady píše o tom, jak benga buzerujou za drobné překročení rychlosti. Zajímaly by mne Vaše reálné zkušenosti, za jak malé překročení už kdo kdy kde platil. Já jsem platil 2x za cca +15 v obci na 50, ale to už je docela dávno, za starých dobrých časů před bodovým systémem....
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod CHiP 29. 4. 2009 18:06

Když jsem byl ještě mladý, blbý a nevybouřený, tak 96 na 60 v obci :roll: Od té doby s rychlostí bez problémů, dodržuji radši už i třicítky :D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 4. 2009 18:15

Mně zastavili za 75 km na šedesátce, ale jen mně napomenuli a nic z toho nebylo. To bylo několik let zpět. Od té doby nic.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 4. 2009 18:19

Před pár lety platila babička za překročení o 5 km/h. Omezení kvůli stavbě, která už byla dokončena. O tři hodiny později značka zmizela :roll:
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Snail 29. 4. 2009 18:19

My co jezdíme strašně služně jsme nikdy pokutu za rychlost neplatili ;-)
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod řidič BOB 29. 4. 2009 18:28

Huh....tak moje nejnižší pokuta byla 300,- Ale nepamatuju si už, za jaké překročení to bylo... Poslední pokutu, kterou jsem platil, byla cca v roce 1996 za 142 na 70tce... Od té doby dodržuju rychlost :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod spitfireIX 29. 4. 2009 18:45

Jack111 píše:Před pár lety platila babička za překročení o 5 km/h. Omezení kvůli stavbě, která už byla dokončena. O tři hodiny později značka zmizela :roll:

Na kolik to bylo omezený?
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod gomes 29. 4. 2009 18:46

2007, Hranice na Morave, rychlost 61km/h.... prekrocenie o 11km/h = 1000czk
ASTRA Gran Turismo Compact 1,4 16V, Enjoy
gomes
Nováček

Odeslat příspěvekod fahrer 29. 4. 2009 18:56

63 v obci. V Rakousku to bylo za 25 €. Stejná rychlost na Zličíně za 1000 + bod. Takže rakušáci maj nejen levnější naftu, ale i pokuty. :-(
fahrer
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 29. 4. 2009 19:08

fahrer píše:6.. Takže rakušáci maj nejen levnější naftu, ale i pokuty. :-(

A navíc tu naftu mají kvalitnější
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod spitfireIX 29. 4. 2009 19:11

pepek píše: A navíc tu naftu mají kvalitnější

No co, až nám bouchne Temelín, tak budou mít po ***** :mrgreen:
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod eLzyx 29. 4. 2009 19:17

tři roky zpátky na 70 jsem jel 77 a bylo to za 1500Kč. Přihoršující okolností bylo, že jsem seděl ve firemním autě, které bylo v jejich očích spjaté s prasením na silnici a tím, že se kolega postaral o parohy jednoho policajta (ne zrovna nízkého postavení) okresního ředitelství Louny, resp. obvodního oddělení Žatec :mrgreen: .
Smlouvání nepomohlo, odbyl mě slovy: to máte i za minule a pokud jste neřídil, podělte se s vašimi povedenými kolegy

Ale aspoň jsem důsledně dbal, aby mi pečlivě vypsal všech 15 stokorunových lístků :mrgreen:
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod spitfireIX 29. 4. 2009 19:21

eLzyx píše:...že se kolega postaral o parohy jednoho policajta (ne zrovna nízkého postavení) okresního ředitelství Louny, resp. obvodního oddělení Žatec :mrgreen: .

To měla být polehčující okolnost - neštěstí nadřízeného by mělo potěšit hochy v terénu :lol:
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod pepek 29. 4. 2009 19:29

Pokud jí náhodou pígloval i ten podřízený PaCH, tak byl oprávněně rozhořčen, že mu někdo brousí jeho kořist
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 4. 2009 19:30

spitfireIX píše:
Jack111 píše:Před pár lety platila babička za překročení o 5 km/h. Omezení kvůli stavbě, která už byla dokončena. O tři hodiny později značka zmizela :roll:

Na kolik to bylo omezený?

To si už nepamatuji. Bylo to v Teplicích ve městě na čtyřproudové silnici, takže asi padesátka, ale s jistotou to říci nemohu.
Jack111
Inventář

Další stránka