Kácet nebo nekácet

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jste pro kácení stromů podél silnic?
Vykácet všechny stromy v pásu cca 20metrů kolem silnic 95 %  24%  [ 95 ]
Vykácet pouze cíleně některé stromy, např. v zatáčkách 159 %  41%  [ 159 ]
Nic nekácet, kdo neumí jezdit ať chcípne 128 %  33%  [ 128 ]
Celkem hlasů : 382

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 8. 2009 20:40

opatt píše:
m4lcolm píše:nechci bagatelizovat, ale vždy byla nejdříve silnice a pak až tam nějaký <> napadlo vysázet stromy. Vsadil bych se, že silnice by nepřestaly existovat i kdyby se všechny poje*aný aleje kolem nich vykácely :D


Nechci bagatelizovat, ale vsadil bych se, ze ridici by se neprestali zabijet, i kdyby se vsechny poje*any aleje kolem nich vykacely :D:D

vždyť by ubyla jen jedna pětina obětí nehod, co to je... Tomu se může smát jen *****.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Snail 14. 8. 2009 22:21

m4lcolm - můžeš si přidat do podpisu - jako vždy máš naprostou pravdu, plně s Tebou souhlasím.

Do tohodle tématu nemá nadále cenu přispívat, je to jako házení perel sviním
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 14. 8. 2009 23:36

Vy se ani neuprdnete bez toho, aby vám někdo dláždil cestu pod nohama...

Takhle to dotáhneme opravdu daleko.

Existuje jeden moc pěknej vtip o rybářovi, kterej naprosto přesně pasuje na toto téma o stromechPsát ho tady nebudu, je to marný, je to marný, je to marný....

Zjednodušte si svět tím, že eliminujete vše co se vám nelíbí. Žijte si v betonové zemi bez zvířat a zeleně.
Až nebudete mít co kácet, možná vám dojde, že cesta vede jinudy.

Povinné svícení mělo taky snižovat úmrtí. Bodový systém měl taky snižovat úmrtí. Teď je na řadě kácení stromů. A zas to nepomůže...

Co bude příště???
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 8. 2009 23:42

Jsi na řadě. Ptáš se,komu zvoní hrana?? No Tobě :lol: :lol: :lol: Dnes jsem si po čase zase pěkně zapíchal,fakt dobrý :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TG007 15. 8. 2009 06:05

m4lcolm píše:
MELLO píše:Strom jako takový za nic nemůže, ale vždy ta konkrétní *****, která ho tam zasadila, nebo která vedle něj naprojektovala silnici.

nechci bagatelizovat, ale vždy byla nejdříve silnice a pak až tam nějaký <> napadlo vysázet stromy. Vsadil bych se, že silnice by nepřestaly existovat i kdyby se všechny poje*aný aleje kolem nich vykácely :D

Mas dost vyznamne mezery ve vzdelani a konkretne v historii. Kdyby si nebyl picus vedel by si, ze s vysadbou stromu kolem cest se zacalo za Marie Terezie. Nevim jestli ve sve jednoduchosti jsi schopen pochopit, ze v te dobe jeste neexistovali asfaltove silnice tak jako je znas ted. Nemusis mi verit a mozna toho ani nejsi schopen jelikoz ti to nedovoluje tve omezeni, ale vek stromu se da jednoduse zjistit, ale to bude pro tebe asi slozite takze o letokruzich a jinych nedestruktivnich metodach nekdy jindy. To, ze dnes RP zika opravdu kazdy a to i lide, kteri k tomu nemaji mentalni ani fyzicke predpoklady je otazka jina. Lepsi je proste asfalt a beton kolem cest. Jinak nedavno se utopili behem jednoho dne asi ctyri lide, co vypustit vsechny rybniky, prehrady, reky svest do podzemi, no kdyby to melo zachranit jen jeden lidsky zivot a to se vyplati neeeeeeeeeeeeeee?
Je jedno čím fotíš, důležité je jak.
TG007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TG007 15. 8. 2009 06:14

beat píše:Vy se ani neuprdnete bez toho, aby vám někdo dláždil cestu pod nohama...

Takhle to dotáhneme opravdu daleko.

Existuje jeden moc pěknej vtip o rybářovi, kterej naprosto přesně pasuje na toto téma o stromechPsát ho tady nebudu, je to marný, je to marný, je to marný....

Zjednodušte si svět tím, že eliminujete vše co se vám nelíbí. Žijte si v betonové zemi bez zvířat a zeleně.
Až nebudete mít co kácet, možná vám dojde, že cesta vede jinudy.

Povinné svícení mělo taky snižovat úmrtí. Bodový systém měl taky snižovat úmrtí. Teď je na řadě kácení stromů. A zas to nepomůže...

Co bude příště???

Bohuzel mas pravdu, dnesni EU lide jsou maximalne schopni papouskovat to co nekde slyseli nejlepe na Nove nebo cetli v Blesku aniz by na to meli vlastni nazor nebo dokonce by o tom premysleli.
Je jedno čím fotíš, důležité je jak.
TG007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza42 15. 8. 2009 06:41

Klídek. Podle výsledků ankety je přibližně 50% lidí normálních a 50% šílených (jedni by nechali v zatáčce na jedničce silnici strom těsně u silnice a ti druzí by pro jistotu zplanýrovali půl republiky).
A to je celekm dobrý výsledek, když uvážíme, jaký je inteligenční potenciál návštěvníků tohoto serveru.
Já najezdím sice jenom 20.000km ročně, ale zato naprostou většinu po dvojkách/trojkách neobyčejně zarostlých. A osobně si nestěžuji. A jak už jsem napsal kdesi výše, kdo se bojí, nesmí do lesa. Těm doporučuji neopouštět dálnice a zabíjet se výhradně o mýtné brány a mostní pilíře Prý to míň bolí.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 8. 2009 06:43

TG007:tys tak moudrý, já ti tak závidím. :love:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 15. 8. 2009 08:17

TG007 píše:
m4lcolm píše:
MELLO píše:Strom jako takový za nic nemůže, ale vždy ta konkrétní *****, která ho tam zasadila, nebo která vedle něj naprojektovala silnici.

nechci bagatelizovat, ale vždy byla nejdříve silnice a pak až tam nějaký <> napadlo vysázet stromy. Vsadil bych se, že silnice by nepřestaly existovat i kdyby se všechny poje*aný aleje kolem nich vykácely :D

Mas dost vyznamne mezery ve vzdelani a konkretne v historii. Kdyby si nebyl picus vedel by si, ze s vysadbou stromu kolem cest se zacalo za Marie Terezie. Nevim jestli ve sve jednoduchosti jsi schopen pochopit, ze v te dobe jeste neexistovali asfaltove silnice tak jako je znas ted. Nemusis mi verit a mozna toho ani nejsi schopen jelikoz ti to nedovoluje tve omezeni, ale vek stromu se da jednoduse zjistit, ale to bude pro tebe asi slozite takze o letokruzich a jinych nedestruktivnich metodach nekdy jindy. To, ze dnes RP zika opravdu kazdy a to i lide, kteri k tomu nemaji mentalni ani fyzicke predpoklady je otazka jina. Lepsi je proste asfalt a beton kolem cest. Jinak nedavno se utopili behem jednoho dne asi ctyri lide, co vypustit vsechny rybniky, prehrady, reky svest do podzemi, no kdyby to melo zachranit jen jeden lidsky zivot a to se vyplati neeeeeeeeeeeeeee?

Že zrovna "hoch od aut" s příšerným písemným projevem studenta pomocné školy má potřebu řešit vzdělání ostatních :mrgreen: O tom, že plácáš pomatené a vyšinuté blbosti, ani nemá při tvém velmi obecném a povrchním povědomí(! - najdi si, co tento pojem znamená) o historii řešit.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m4lcolm 15. 8. 2009 08:19

MELLO píše:TG007:tys tak moudrý, já ti tak závidím. :love:

Staň se jako on lopatou v autoservisu, třeba také zmoudříš :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 8. 2009 08:20

Děkuji za radu, ale jako odklízeč sněhu si vystačím. ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 8. 2009 08:57

tady musim souhlasit se strejdou Malcomem a tetou Melloj
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 8. 2009 08:58

Hele vyhnípaný Mouchoj. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 8. 2009 08:59

:mrgreen:
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 8. 2009 09:00

Já už od rána makám - dneska brousíme radlice a vyklepáváme lopaty. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků