Foto z výstavby pražského okruhu R1

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2011 14:45

Od neděle ráno začně přesměrování, po obědě by mělo být hotovo
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2011 14:49

Vodorovné značení už je hotové.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2011 14:57

To je zatím první krok, fyzický přechod bude zítra.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2011 15:00

Stejne sem zjistil, že se mi tamtudy ( po Strakonické ú jezdí líp, menší opotřebení auta, od sjezdu na Barrandov až po sjezd z okruhu na volnoběh, celá strakonická bez semaforu na V. a když propčítám všechny aspekty, tak to časově a finančně vychází nastejno jako přes Barrandov a jezdí se mi tamtudy pohodlněji, takže tak už zůstanu jezdit natrvalo
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2011 15:10

To je ten aspekt, který si mnoho lidí v našem banánistánu neuvědomí. Najedeš sice o 5-8km delší trasu, ale jedeš relativně v klidu a kdo chce, tak i ušetří na palivu (nesmí se ale objevit problém v tunelu).
Proto jsem také teď jel domů přes Břeclav. O pár km delší trasa, ale klid a pohoda a dá se tam jet docela svižně :-)
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2011 15:27

Přesně tak, o tom to je ;-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Road_Runner 20. 5. 2011 21:14

Tak dnes to bylo o nervy. Úsek R1 mezi D5 (MÚK Třebonice) a odbočkou na Barrandov (MÚK Slivenec) jsem přes poledne v tom největším pařáku jela hodinu... Lituji každého, kdo tam zkysnul bez klimatizace.
Hjondé i30.

Now don't you wait or hesitate,
let's move before they raise the parking rate!
Road_Runner
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2011 21:31

Heh, kolegové to jeli 1:15 :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod 4x110mm 21. 5. 2011 20:03

Road_Runner píše:Tak dnes to bylo o nervy. Úsek R1 mezi D5 (MÚK Třebonice) a odbočkou na Barrandov (MÚK Slivenec) jsem přes poledne v tom největším pařáku jela hodinu... Lituji každého, kdo tam zkysnul bez klimatizace.
Já se taky hlásím O:-) Zacpalo to celou D5 až za Rudnou. A co že se tam stalo?
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod Road_Runner 21. 5. 2011 20:26

1x autonehoda NA+OA na km 20, bez zranění. Popojížděla jsem okolo, když to řešili - bez PČR, ale 2x asistence, ÚAMK a ještě jedna (asi toho NA). Kamion nedobrzdil a promáčkl dveře malému autu, žádná velká událost. Při řešení zastavili na 15 minut oba pruhy, ty pak uvolnili, ale zablokovali odstavný - projížděla tam hlídka PČR a přes ně se nemohla dostat.

Podle TMC byla ještě 1x nehoda na sjezdu - km 16, ale to jsem neviděla.
Hjondé i30.

Now don't you wait or hesitate,
let's move before they raise the parking rate!
Road_Runner
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2011 14:05

by mě zajímalo která hlava projektovala sjezd z okruhu na strakonickou ve směru od D5 do centra. Tak konfliktní křížení sem už dlouho nezažil
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 6. 2011 20:52

Dneska už na JS nebylo konečně to omezení a ubraný pruh směr Barrandov
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 6. 2011 11:36

Zatím to vypadá, že se to omezení u Barrandova zruší dřív. Už mají položený povrch
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod 4x110mm 9. 6. 2011 11:40

Díkybohu.
Stejně nechápu, proč neudělali i ten kousek mezi D5 - sjezd na Baranďák (resp. kousek před tunelem už zase je, tak až tam) taky 3 proud.
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 6. 2011 11:43

To sme to už přece dávno probírali. jasný je že úsek 515 měl být trojpruh, ale nakonec se to skrzevát nedostatek prachů nezrealizovalo
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka