Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 14. 1. 2021 17:53

Arnie J píše:
motorol píše:Skotsko je fajn, ale na nějaké části mají jen jeden pruh a vyhejbaci zóny. Ale ze by tam měli nějak horší silnice než u nás jsem si nevšiml. A byl jsem rad, ze jsem si půjčil nejmenší auto co měli v půjčovně. A taky se tam jezdi poklidně, pomaleji a když se někdo žene tak ho pustí před sebe. Takze pohoda.

súhlas komplet ... jezdili jsme tam hurvínkem :D

Takže taková Asie, silnice obousměrná šířky sotva na jedno auto, ale nikdo se z toho nezesere, to mě přijde ok pristup
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod marekzrak 14. 1. 2021 18:08

zelvotron píše:Ale prd dyk tam měl hromadu místa na bezpečný pomalý zařazení, nevim proč se držel do poslední chvíle proti kamčáku.

Zajímavá dedukce :D
Jinak trucker, klobouk dolů, riskoval, že lehne sám. Olačkář v Seatu ho tam málem poslal.
marekzrak
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2021 19:01

Já na jeho místě už bych to poslal do pole vlevo.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zelvotron 14. 1. 2021 19:44

Tak normálně se vracel zpátky a pak na tom mostku si to nesmyslně rozmyslel vrátil se úplně doleva. Tak jesi nechtěl přejíždět sněhový koleje tak se na to předjíždění měl vykváknout úplně, normálně to moh včas přejet zpátky, když se neroztočil tim manévrem na poslední chvíli tak by se neroztočil any plynulým přejezdem za tim mostkem.

Kolikrát sem takhle předjížděl i v horších podmínkách protože některý piloti byli schopný ject 30 tam kde dalo jet v klidu 70. To bylo doject pilota, zpomalit na bezpečnou rychlost k přehopkání kolejí, zrychlit v protisměru, předject s dostatečným odstupem, zpomalit v protisměru pro bezpečný přehopkání kolejí zpět tak aby to neomezilo pilota, přehopkat opatrně zpět a ject si po svejch. Ale je fakt že takovej manévr vyžaduje hodně místa.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod marekzrak 14. 1. 2021 19:51

Dokážeš pochopit, že ho nepustily sjeté gumy?
marekzrak
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2021 19:54

A jak víš, že měl nahovno gumy?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zelvotron 14. 1. 2021 19:56

Je to možný ale jaktože ty gumy ho podržely v tom manévru na poslední chvíli a pár desítek metrů předtím ve stejnej sračce by ho nepodržely?

Každopádně to byl pěknej dement to je bez debaty.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2021 19:59

Nejsi náhodou z Pelhřimovska?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zelvotron 14. 1. 2021 20:08

Dobrej postřeh :D
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod marekzrak 14. 1. 2021 20:11

MELLO píše:A jak víš, že měl nahovno gumy?

napadá tě jiný, lepší důvod proč jel jako ruská ruleta proti kamčáku? Neměl trakci, jel jak sáně. A proč jel jak sáně? Protože měl olačky
marekzrak
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2021 20:18

Tak jo no.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 14. 1. 2021 20:31

marekzrak píše:napadá tě jiný, lepší důvod proč jel jako ruská ruleta proti kamčáku? Neměl trakci, jel jak sáně. A proč jel jak sáně? Protože měl olačky

trakci určitě měl, protože nakonec přejel i zastavil.
Ale měl v palici *****áno a neměl koule
goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
goes 11. 8. 2020 16:23
Arnoldovy testy senzitivity jsou dnes uz legendarni.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod Nekenieh 14. 1. 2021 21:02

Já myslím, že jel jak sáně. Na asfalt mu chyběl už jen kousek, ale prostě to tam nedostal. Na téhle kaši si auto někdy samo určuje kam pojede a nedá se tím prakticky nic dělat. A bliká pravým, ale v jednu chvíli (když už viděl. že je to riti) se jednou rozsvítí i levá. Ťuknul o brzdu nebo to byly varovky?
Nekenieh
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zelvotron 14. 1. 2021 21:14

Je to brzda.

Tvl tak se podívejte jak prudkej manévr udělal na konci a drželo mu to v pohodě. Jako mohlo to jedině bejt na tom mostku lokálně namrzlý i dyž spíš bych řek že zas tolik podle toho jak se kamčák rychle vzpamatoval ze smyku návěsu.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2021 21:23

Se tady můžete dohadovat klidně ještě tejden.
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka