Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 22. 11. 2019 16:45

Jo, když jsem u těch přejezdů, tak tu někdě Hopa psal, že když je v nějaké bližší vzdálenosti před přejezdem vlak, tak nebliká bíle světlo.
V Polance na koridoru do Ovy to tak teda není, zvedly šraňky, a hned bílé světlo, projela 4 auta a spustila se znovu výstraha a spadly šraňky, tak nevím. :hm
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 22. 11. 2019 17:04

Na koridorech už to asi bude jinak
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 11. 2019 17:09

On to sice psal, ale pak to tady snad Jack rozporoval videama a pak hopa psal, že to zkusí zjistit jak to je. Že si do teď myslel, že to je jak psal.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 11. 2019 19:42

Já co vím tak bílé světlo znamená že je přejezd aktivní, že se jako blíží vlak, třeba o pár "úseků", což je na koridoru skoro pořád.. Někde na vedlejší trati kde projede vlak 2x za hodinu by zbytečně byl přejezd "aktivní", tak se vypíná..

A ohledně té formule na dálnici, nechce se mi to číst.. Co vlastně způsobil? Překročil rychlost, nebo jel jen s autem bez SPZ?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 19:46

U nas jezdi vlak co hodinu a blika to furt
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2019 19:51

MarkFX píše:Já co vím tak bílé světlo znamená že je přejezd aktivní, že se jako blíží vlak, třeba o pár "úseků", což je na koridoru skoro pořád.. Někde na vedlejší trati kde projede vlak 2x za hodinu by zbytečně byl přejezd "aktivní", tak se vypíná..

A ohledně té formule na dálnici, nechce se mi to číst.. Co vlastně způsobil? Překročil rychlost, nebo jel jen s autem bez SPZ?

WTF? Bílé světlo znamená, že přes přejezd můžeš 50 a to i v případě, že vlak slyšíš.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 22. 11. 2019 19:52

Koleckobetonucimalty píše:Jo, když jsem u těch přejezdů, tak tu někdě Hopa psal, že když je v nějaké bližší vzdálenosti před přejezdem vlak, tak nebliká bíle světlo.
V Polance na koridoru do Ovy to tak teda není, zvedly šraňky, a hned bílé světlo, projela 4 auta a spustila se znovu výstraha a spadly šraňky, tak nevím. :hm

Mluvil sem s hochem co dela zabezpecovacku, smal se a rikal mi, ze on tomu jak to funguje nerozumi dodnes. :D

Ale rikal at se podivam sem, ze je to hodne zjednodusene vysvetleno laicky. A i tam sem se teda ztratil obcas.....
http://www.machinegun.cz/o-zeleznicnich-prejezdech/
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2019 19:54

skoda, ze nemam zadni kamerku - vcera jsem poprve vzivote vybrzdil cloveka, tak alespon popisu situaci - jedu 70 na v pruhu kde neni mega skokanek, je v nem jen jeden takovej malej skokanek, proto v nem jezdim, vedle jede rada auto, jedou taky 70, vsichni jedeme 70, protoze dojizdime zpomaleni na 50 radar a tak na 90% tam bude rada stojicich aut.

Vidim v zrcatku auto s modernimy svetly, jak se blizi tak 120, furt jedu vedle rady aut, zacne na me blikat a nalepi se ze kdyz neblikam, nevidim jeho svetla :), rada stojicich auto je ted od nas tak 500 metru, furt blika, tak to zadupnu, delika abs nic moc, ale tak slusna brzda proste i tak (od te doby me nejdou otevrit bocni devere! :D ) - no borec mel asi auto brzdeni, nevim, ale ubrzdil to, pak uz si drzel odstup.

Fakt proste me sere tohle chovani lidi, jako pochopim to, to na dalnici kdyz nekdo jede vlevym, slusnej clovek predjede pravym a neresi, truba v levym se lepi (A vetsinou ani neblika), ale pyco kdyz jedes vedle rady auto a dojizdis stojici kolonu - nejak jsem to nezvladl a takhle spatne se zachoval :(

hned jsem za to taky strpel ty dvere :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod powerball 22. 11. 2019 20:07

evlo vychovavac :D
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 11. 2019 20:45

Hmm, tak to mělo opravdu význam něco takového podstupovat.
A pointou má být co, žes chtěl způsobit nehodu?
F-150 5,0 ROUSH
M2 ex
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 22. 11. 2019 20:47

Ne, že se mu z toho zkroutila delica.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2019 20:50

:D :D

-- 22. 11. 2019 20:51 --

Marek Zrak píše:Hmm, tak to mělo opravdu význam něco takového podstupovat.
A pointou má být co, žes chtěl způsobit nehodu?
Tak napul, vis co, to je takovy ten road rage, takze jsem si rikal, ze bud mu to auto zabrzdi, nebo si rozmlati predek auta a ja pojedu dopyce, at si to tam uzije, kokot.

Jestli jeste neco nechapes, ptej se dal.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod powerball 22. 11. 2019 20:56

to je v dnesni dobe kdy ma kazdej druhej kameru v aute dobrej plan.by si byl na idnes.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 11. 2019 20:58

Nechápu, jak můžeš v provozu plánovaně zabrzdit natvrdo, abys někoho vytrestal, nejsi na playstationu.
F-150 5,0 ROUSH
M2 ex
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2019 21:05

to nevadi

-- 22. 11. 2019 21:06 --

ale potrestat jsem ho nechal, spis proste sem si rikal, ze pak treba pochopi, ze neni dobry napad sikanovat lidi jizdou 2m zanima
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka