Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:14

všude byl, všechno zná ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:15

no porad lepsi, nez vyrabet blbosti typu dnesnich videi apod. abych zaujal a vzali mne do party do "VIP" sekce ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod 911 27. 2. 2009 09:17

jo aha, cely cerny. tak to je "rychle" vypadajici kombinace. ja myslel, ze mas tu veselou kombinaci :-))
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:20

goes píše:no porad lepsi, nez vyrabet blbosti typu dnesnich videi apod. abych zaujal a vzali mne do party do "VIP" sekce ;)

Plácáš bludy...měl bys jít raději odpovídat na dotazy zákazníků:
poraďte
Prosím poraďte, jakým způsobem naředit parfémovanou vodu, aby její intenzita byla na úrovni kolínské vody.Díky
Radek Ondrášík, 14. prosince 2008 Dobrý den, myslím, že toto bude asi neproveditelné a to z několika důvodů. Prvním z nich je, že bude problém dostat celý obsah flakonu ven, naředit jej a pak jej zase vrátit zpět. Pokud toto zvládnete, pak přichází asi jediná možnost a to je naředění kapkou destilované vody, nebo něčeho jiného, co bude neutrální s ohledem na vůni. Přilitím koncentrovaného lihu by došlo k radikální změně vůně. Každopádně je třeba ředit zřejmě po velmi malých dávkách, tzn. vždy jen kapku a vyzkoušet. Je třeba také počítat s tím, že vůně se znehodnotí a může dojít ke "zkažení" a to vlivem vzduchu a také vlivem vody. Jak moc ale zředit parfémovanou vodu, aby byla na úrovni kolínské neodhadnu. Osobně bych spíše udělal to, že bych parfém nanášel z větší vzdálenosti tak, aby na tělo dopadlo daleko méně aerosolu, než při aplikaci z blízka.
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:20

a nezapomeň, že neaplikovat z blízka :D
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:23

911: copak jsem od cirkusu? :D
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:23

BOB: co mas porad s moji praci? Ja jsem na ni hrdy a pokud si myslis, ze mne podobne reakce nejak vytoci tak jsi na omylu. Prave naopak. vice o tom pis. Chapu, ze pro tebe to je mozna k smichu.

http://obchody.heureka.cz/parfums-cz/recenze/

- tam mas stovky mojich odpovedi ;)

Ale furt jenom ukazujes, jaky jsi trouba. Na tom se nic nezmeni a nezmenis na tom nic ani tehdy, kdyz se budes druhym hloupe posmivat. Chapu, ze ti chybi jakykoli argument do diskuse, tak musis odvracet pozornost jinam. Proste pro tebe typice.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:24

řidič BOB píše:911: copak jsem od cirkusu? :D

od nemocnych rodicu?
anonymni

Odeslat příspěvekod 911 27. 2. 2009 09:25

kdo vi, tahle diskuze je jak od dvou klaunu :D
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:26

to mas recht. Blba Boba, staviciho svou zdejsi karieru na neustalem dokazovani sve hlouposti a pak mne, tedy borce co vsechno vi a vsechno zna ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:27

goes píše:

od nemocnych rodicu?

Snižovat se k útokům na rodiče považuju za ubohé 8-S
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:28

řidič BOB píše:
goes píše:

od nemocnych rodicu?

Snižovat se k útokům na rodiče považuju za ubohé 8-S

ty jsi v podobne ubohosti zacal, ja ji jenom posunul dale.
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:29

goes: já jsem to nedával jako ukázku Tvé práce, ale jako ukázku Tvé nevědomosti... Člověk, který dělá v parfémech, doporučuje ředit parfémy vodou... No, mám dost... O autech toho možná moc nevím, ale chemii trošáčku rozumím, jelikož jsem absolventem PřF UK - chemie odborná ;-)
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:31

goes: pokud se bavíme my dva, tak to beru jako více méně legraci, ale ukaž mi prosím, kde jsem se navezl třeba do Tvých rodičů? Už to trošku přeháníš...a jestli v tom budeš pokračovat, tak to pak pořešíme jinde a jinak - nemám s tím problém - nebudeš ani první a ani poslední, komu bych rozbil hubu ;-)
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:32

řidič BOB píše:goes: já jsem to nedával jako ukázku Tvé práce, ale jako ukázku Tvé nevědomosti... Člověk, který dělá v parfémech, doporučuje ředit parfémy vodou... No, mám dost... O autech toho možná moc nevím, ale chemii trošáčku rozumím, jelikož jsem absolventem PřF UK - chemie odborná ;-)

V ramci slozeni parfemu, tedy vody, lihu a esenci, je proto, aby doslo k co nejmensimu naruseni puvodni vune, voda nejlepsi. Kupodivu tato informace vychazi primo od vyrobce parfemu. Takze i kdyz te neznam a nechci shazovat tvoje chemicke vedomosti, zustanu do doby vyvraceni teto informace u zdoje, tedy u informaci vyrobce.
Ono ve finale je jakekoli redeni nesmysl, uz z duvodu, ze se k tomu smradu nijak poradne nejde dostat. Az na par vyjimek.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka