Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 10. 8. 2020 21:30

taky s tím neumím, ale říkám si, že praxí se to možná zlepší :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 8. 2020 21:34

Tak mlaskac ma karavan s pohonem to by byla cesta. Ale zase nemam to tazne auto no. A obytnak je fajn
anonymni

Odeslat příspěvekod yndezit 10. 8. 2020 21:42

pozpatku_fijA píše:
goes píše:Karavan ne. Obytnak spica

obytňák super. Dojedeš do kempu, připojíš se, pak si chceš zajet do města na oběd a jsi v piči, protože obytňák u hospody ani nezaparkuješ, navíc rozloženej složit do podoby auta a tak ...
Přívěs necháš připojenej k elektřině, asutem si zajedeš kam chceš, včetně výletů po okolí ...
Byl jsem v kempu v Jizerkách, jezdil autem po Českým ráji, Kokořínsku, no všude možně. Leckam bych s obytňákem snad ani nevjel, jak tam jsou úzký cesty - akorát na turka (i ten ofrout pohon se hodil)

Jako každý má svoje pro a proti

Jenže to už je nastejno jako dojet tam osobákem a pronajmout si na místě bungalov/penzion.
Smysl to má třeba pro závodníky (koně/motorky/motokáry) co každý víkend obrážejí republiku, ti pak nemusí platit postel na závodech.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 8. 2020 21:45

Já jsem si koupil stan v Decathlonu a mám to taky pořešené. Navíc je samoskládací, takže ani nevadí, když ho zapomenu postavit před tím, než se nacamrám - vytáhnu z kufru, hodím a samo se to složí. Ideál :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 10. 8. 2020 21:51

yndezit píše:Jenže to už je nastejno jako dojet tam osobákem a pronajmout si na místě bungalov/penzion.
Smysl to má třeba pro závodníky (koně/motorky/motokáry) co každý víkend obrážejí republiku, ti pak nemusí platit postel na závodech.

ne tak úplně. Penzion třeba musíš objednat měsíce předem, kemp vůbec. Když je špatný počasí, přejedeš, nejsi vázaný na místo.
Můžeš dojet i kamkoliv mimo kemp (ne do zákazu, ale někam do přírody), rozumnej přívěs je dost soběstačný na plyn a velkou autobaterii (lednička na plyn, vaříš a ohříváš vodu na plyn, svítíš na 12V).
Já třeba půl roku objíždím republiku na víkendy, kdy se právě na závodech parkuje na loukách různě, tam by sice stačil i ten bydlík, ale karavan+auto pro moje konkrétní určení je lepší volba.
A zas, nikomu netvrdím, že to je univerzálně nejlepší, každý má jiný potřeby/touhy/zájmy
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 10. 8. 2020 21:51

aikoN píše:Já jsem si koupil stan v Decathlonu a mám to taky pořešené. Navíc je samoskládací, takže ani nevadí, když ho zapomenu postavit před tím, než se nacamrám - vytáhnu z kufru, hodím a samo se to složí. Ideál :D


Jako je.
Pak teda ještě karimatku, spacák, vařič, ešus, a voilá, Powerball to asi praktikuje nejlíp :)
Naposledy upravil yndezit dne 10. 8. 2020 21:52, celkově upraveno 1
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 10. 8. 2020 21:52

aikoN píše:Já jsem si koupil stan v Decathlonu a mám to taky pořešené. Navíc je samoskládací, takže ani nevadí, když ho zapomenu postavit před tím, než se nacamrám - vytáhnu z kufru, hodím a samo se to složí. Ideál :D

ideál, než přijde silnější celodenní déšť 8-D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 10. 8. 2020 21:54

aikoN píše:Já jsem si koupil stan v Decathlonu a mám to taky pořešené. Navíc je samoskládací, takže ani nevadí, když ho zapomenu postavit před tím, než se nacamrám - vytáhnu z kufru, hodím a samo se to složí. Ideál :D

Já když se vracím ke stanovýmu místu, tak bych tutově už neměl klíčky a stan v kufru by mi byl k hovnu.
Na každým loňským festu jsem například ztratil telefon.
Taky mám problém s tričkama. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 8. 2020 22:01

Tak, člověk nemůže jít úplně do mrtva, to zase ne no. Ale na druhou stranu, v takovém stavu mi je způsob přenocování už poměrně ukradený :D

-- 10. 8. 2020 22:03 --

pozpatku_fijA píše:ideál, než přijde silnější celodenní déšť 8-D


Asi štěstí, ale to se mi ještě nestalo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 8. 2020 22:30

brasci píše:
glider píše:Karavan odstavis a mas pokoj a auto.


Obytnak a na privese smarta alebo nieco poodbne.


Otrava a 2x kompromis.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 11. 8. 2020 06:46

aikoN píše:
Asi štěstí, ale to se mi ještě nestalo.

mně vloni 2x a to mám stan od Husky a ne z Dekáče. A ne nafukovací, ale klasickou "kupoli". Ale možná pod ten stan jezdím na dýl a častěji, a proto mě taky láká výměna stanu za přívěs.
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2020 06:48

Tak si kup prives a mas vyreseno
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 11. 8. 2020 07:16

pozpatku_fijA píše:
aikoN píše:Asi štěstí, ale to se mi ještě nestalo.

mně vloni 2x a to mám stan od Husky a ne z Dekáče. A ne nafukovací, ale klasickou "kupoli". Ale možná pod ten stan jezdím na dýl a častěji, a proto mě taky láká výměna stanu za přívěs.

Nám se to na dovolené naštěstí nestalo, ale měl jsem stan přes deště postavený doma a OK. Je z dekáče, ale ne nafulovací, páč by ho mohli psi vyfouknout. Horší je, že během pršení nemá člověl kde sušit mokré věci. Byli jsme teď v kempu s vodáky, a mezi nimi jsem si připadal jako šejk.
Karavan, minikaravan, skládací karavan? :hm
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 8. 2020 08:29

hele když má auto v techničáku u max. hmotnosti přívěsu 0 kg, tak může mít tažné aspoň na nosič na kola? z toho co psal Vaculík v tom svém pojednání to tak jako trochu vyplývá
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 11. 8. 2020 08:42

Pokud se tažné na takové auto vůbec vyrábí.
puk123
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků