Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:33

řidič BOB píše:goes: pokud se bavíme my dva, tak to beru jako více méně legraci, ale ukaž mi prosím, kde jsem se navezl třeba do Tvých rodičů? Už to trošku přeháníš...a jestli v tom budeš pokračovat, tak to pak pořešíme jinde a jinak - nemám s tím problém - nebudeš ani první a ani poslední, komu bych rozbil hubu ;-)

ty ses nenavezl do mych rodicu, to jsem udelal ja. Proste nechapu ty, kteri kdyz nemaji co rici, musi zacit resit totalni kraviny typu vydelky, typu prace, apod. Proste nijak nesouvisejici veci a to jenom proto, ze jim dojdou slova. protoze to je tak absurdni a nesmyslne, tak ja to vzdy posunu do extremu, aby videl, jake blbosti plodi. Nemam z toho radost, ale proste ti lidi to jinak nepochopi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Grande 27. 2. 2009 09:34

souhlasim naprosto s goesem, ridic s kamerou se chova agresivne a navic ma nejaky komplex a snahu vychovavat ostatni ridice o sve pravde uz behem jizdy. Na internet at to dava, ale na silnici to nepatri....
Grande
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 2. 2009 09:34

goes: Nekecej, stejne do toho nemas co mluvit. Jsi socka, malo vydelas a mas blbe rodice...
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:35

p0etrik píše:goes: Nekecej, stejne do toho nemas co mluvit. Jsi socka, malo vydelas a mas blbe rodice...


ale to vsechno souhlasi, tu neni co dodat
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:38

Grande: jo, takže já jedu vlevo, do cesty mi vjede rychlostí 110km/h auto a když na něj zatroubím, tak jsem agresivní... :hm Zajímavé pojetí...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 2. 2009 09:43

řidič BOB píše:Včera na 5. května kolem 17,00 pán, co mu byl chodník malý :D
http://www.youtube.com/watch?v=kCXzgngdYJE

:mrgreen: :mrgreen: díky... sice jsem se nemohl probrat z tý diskotéky, ale tohle je teda pecka :mrgreen:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:43

goes: nechci s Tebou dál diskutovat... A opravdu Tě důrazně žádám, aby jsi se do mé rodiny nenavážel.
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:45

řidič BOB píše:goes: nechci s Tebou dál diskutovat... A opravdu Tě důrazně žádám, aby jsi se do mé rodiny nenavážel.

zadej mne jak chce, dokud se budes chovat jako idiot a kecat o blbostech, ktere s tim nesouvisi, budu te palkovat takto i nadale. A nenadelas s tim nic.
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:47

goes: já nemluvím o sobě...mluvím o mé rodině! Nadělám - už jsem Ti to psal - nebudeš ani první a ani poslední...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lukino 27. 2. 2009 09:48

:mrgreen: tady to zas jede :D
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:52

řidič BOB píše:goes: já nemluvím o sobě...mluvím o mé rodině! Nadělám - už jsem Ti to psal - nebudeš ani první a ani poslední...


jeeezis, ze by dalsi zoufalec, ktery strasi deti pres internet, ze bude baci baci? Hele opet a znovu. Pokud ty se budes navazet do mne mimo tema, ja budu delat obdobne veci, klidne na tvou family.
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 27. 2. 2009 09:54

ale do rodiny to fakt neni slunickove :(
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:54

goes: je vidět, že mě vůbec neznáš...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 911 27. 2. 2009 09:56

Bob - vis, ze to goes zkousi vzdycky. utoci, pak zacne s tvoji rodinou a takove ty podobne ubohe kecy. a nakonec se z toho recnicky vyvlika. ze ti to za to stoji :-) a vyrizovat si kvuli tomu neco runce? ale no tak, sme na inetu
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:57

BOB: no to neznam, to neni zadna novinka. Hele proste v diskusi o necem, neres jake ma kdo prijmy, zda je to socka nebo ne, jakou praci dela apod. Ver tomu, ze pak nebudou mit lidi potrebu vytahovat podobne nesmysly. Takze je to jenom na tobe, na nikom jinem. Ja s tim, na rozdil od tebe, nezacal>
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků