Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 1. 2020 09:50

GeneHawkins píše:A pokud jede na limitu stejně rychle, jako plný pravý, tak má dělat co?


Tak se nedá dělat asi opravdu nic, ale v prvé řadě si říkám, proč měl potřebu do toho levého vjet, jen aby se vezl stejně rychle vedle a pruh ucpal.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 1. 2020 09:55

Tak ráno na vídeňské jsou často oba pruhy ucpané, tam nevymyslíš nic, hlavně že to aspoň jede.

Samozřejmě jsou i situace, kdy nějaká ***** zcela zbytečně blokuje pruh a před ním 500 metrů volno. Toho potom podjedu jakýmkoliv způsobem, ať se klidně posere.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 19. 1. 2020 09:56

aikoN píše:
GeneHawkins píše:A pokud jede na limitu stejně rychle, jako plný pravý, tak má dělat co?

Tak se nedá dělat asi opravdu nic, ale v prvé řadě si říkám, proč měl potřebu do toho levého vjet, jen aby se vezl stejně rychle vedle a pruh ucpal.

Hele jezdil jsi někdy více na vícepruhových silnicích? Pokud ano, tak jak tohle můžeš napsat?
Asi proto, že se ty v pravém nakonec taky rozjeli, ne? asi proto, aby nestál jak vocas za ostatníma na křižovatce, ale projel taky na zelenou, ne?
A z tisíce jiných důvodů.

Já netuším, odkud jsi, já to nesleduju, ale asi by ses měl jet někdy podívat do města...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 1. 2020 09:56

Kludne zlava cez dvojitu plnu :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 19. 1. 2020 09:58

Arnie J píše:Tak ráno na vídeňské jsou často oba pruhy ucpané, tam nevymyslíš nic, hlavně že to aspoň jede.

Samozřejmě jsou i situace, kdy nějaká ***** zcela zbytečně blokuje pruh a před ním 500 metrů volno. Toho potom podjedu jakýmkoliv způsobem, ať se klidně posere.

Ale doufám, že se mu pak nenacpeš do bezpečné vzdálenosti, chudákovi :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelHa 19. 1. 2020 09:59

Proč si levoproudaří myslí, že mají výhradné právo používat levý pruh? Včetně tech na tom videu výš? A Ne Nebyl jsem tam. Pokud je volno, jezdím pravým, ale pokud jedu levým a do pravého nemůžu, tak neuhnu.
KarelHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 1. 2020 10:00

GeneHawkins píše:
aikoN píše:
GeneHawkins píše:A pokud jede na limitu stejně rychle, jako plný pravý, tak má dělat co?

Tak se nedá dělat asi opravdu nic, ale v prvé řadě si říkám, proč měl potřebu do toho levého vjet, jen aby se vezl stejně rychle vedle a pruh ucpal.

Hele jezdil jsi někdy více na vícepruhových silnicích? Pokud ano, tak jak tohle můžeš napsat?
Asi proto, že se ty v pravém nakonec taky rozjeli, ne? asi proto, aby nestál jak vocas za ostatníma na křižovatce, ale projel taky na zelenou, ne?
A z tisíce jiných důvodů.

Já netuším, odkud jsi, já to nesleduju, ale asi by ses měl jet někdy podívat do města...


Já zase nevím, kudy jezdíš ty, ale mně se zase málokdy stává, že bych nemohl rychlejšímu uhnout kvůli hustotě provozu do pravého.

Ano, může se stát, že vjedu do levého, protože pravý je pomalý a časem se rozjede. Ale pak není důvod, se do něj zase nevrátit atd.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 1. 2020 10:01

glider píše:Kludne zlava cez dvojitu plnu :D

Myslíš přes svodidlo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 1. 2020 10:03

Nj niekde to beru vazne, tak daju zvodidlo/beton nooo :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 1. 2020 10:05

Jj svině :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelHa 19. 1. 2020 10:06

Arnie J píše:Tak ráno na vídeňské jsou často oba pruhy ucpané, tam nevymyslíš nic, hlavně že to aspoň jede.

Samozřejmě jsou i situace, kdy nějaká ***** zcela zbytečně blokuje pruh a před ním 500 metrů volno. Toho potom podjedu jakýmkoliv způsobem, ať se klidně posere.


Tak 100+ tam už jezdí fakt blbci, a hlavně u dálnice, kde je omezení na 60 a pod 80 tam už nejede žádné auto...
KarelHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 19. 1. 2020 10:10

KarelHa píše:Proč si levoproudaří myslí, že mají výhradné právo používat levý pruh? Včetně tech na tom videu výš? A Ne Nebyl jsem tam. Pokud je volno, jezdím pravým, ale pokud jedu levým a do pravého nemůžu, tak neuhnu.

Však jsi to sám na minulé straně napsal, protože by vjeli do bezpečné vzdálenosti autu v pravym. :D

Případ na videu je taky jasný. Kdyby se poslední z vláčku v levym zařadil doprava, předposlední musí čekat, až bude na hranici bezpečné vzdálenosti, pak se teprve zařadit a takhle to jde postupně až k prvnímu. Je jasný, že to chvilku zabere a navíc aikoN, prase, jim tam do toho vlítl a rozhodil sandál :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 1. 2020 10:10

Karel: O tom jsem nic nepsal
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 19. 1. 2020 10:20

aikoN píše:
GeneHawkins píše:
aikoN píše:Tak se nedá dělat asi opravdu nic, ale v prvé řadě si říkám, proč měl potřebu do toho levého vjet, jen aby se vezl stejně rychle vedle a pruh ucpal.

Hele jezdil jsi někdy více na vícepruhových silnicích? Pokud ano, tak jak tohle můžeš napsat?
Asi proto, že se ty v pravém nakonec taky rozjeli, ne? asi proto, aby nestál jak vocas za ostatníma na křižovatce, ale projel taky na zelenou, ne?
A z tisíce jiných důvodů.

Já netuším, odkud jsi, já to nesleduju, ale asi by ses měl jet někdy podívat do města...


Já zase nevím, kudy jezdíš ty, ale mně se zase málokdy stává, že bych nemohl rychlejšímu uhnout kvůli hustotě provozu do pravého.

Ano, může se stát, že vjedu do levého, protože pravý je pomalý a časem se rozjede. Ale pak není důvod, se do něj zase nevrátit atd.

No, tak ve městě to tak není. Pravý je plný. Ostatně, kdyby nebyl, nedožadoval by ses uvolnění levého, že?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2020 10:23

No diskuze vcelku s predvidatelnym prubehem. Gene neuhne protoze jezdi v meste a je to. Kaja by neprezil nebyt zakony a ostatni si holt ponadavaji a jedou dal no
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků