Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:59

goes píše: Pokud ty se budes navazet do mne mimo tema


To ale nebylo mimo téma... Tys mě nazval blbcem a idiotem, že plácám blbosti o autech... Já se autama ale neživím... Ty se ale parfémama živíš a přitom jseš schopnej někomu odpovědět, že parfém jde ředit destilkou :oboze Takže to měla být jenom demostrace Tvé odbornosti ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod KAYABA 27. 2. 2009 09:59

Bobe : ty to moc řešíš, nadhled asi nebude tvoji silnou strankou :-)
Takhle trapně se jednou zastával rodiny jeden ubožák na střední, říkal, klidně deset let si tě budu pamatovat a pak si to vyřídíme. Teď dělá lopatu a kde nic tu nic.
KAYABA
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 10:00

goes píše:Hele proste v diskusi o necem, neres jake ma kdo prijmy, zda je to socka nebo ne, jakou praci dela apod.


O Tvém příjmu a ani o tom, že bys měl být socka jsem NIC NENAPSAL a ani nenaznačil :!: Číst snad ještě umíš, tak si sjeď ty 4 stránky :-|
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lukino 27. 2. 2009 10:01

Ja souhlasim s kayabou, trochu odstupu, nebrat vse prilis osobne :wink:
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 10:01

řidič BOB píše:
goes píše: Pokud ty se budes navazet do mne mimo tema


To ale nebylo mimo téma... Tys mě nazval blbcem a idiotem, že plácám blbosti o autech... Já se autama ale neživím... Ty se ale parfémama živíš a přitom jseš schopnej někomu odpovědět, že parfém jde ředit destilkou :oboze Takže to měla být jenom demostrace Tvé odbornosti ;-)


naopak pane, ta rada byla velmi presna. Ostatne jak jsem uz uvedl, vychazi primo od vyrobce. Ja nejsem chemik a pokud se takto nekdo zepta, postoupim dotaz dale. Kdyz mi prijde odpoved, pak odpovim. Ale proste opravdu vice verim tomu vyrobci, nez nekomu, kdo se chce jenom predvadet a opet jenom frajerit svou hlouposti. Vykriku do tmy tu je denne na stovky.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 10:02

řidič BOB píše:
goes píše:Hele proste v diskusi o necem, neres jake ma kdo prijmy, zda je to socka nebo ne, jakou praci dela apod.


O Tvém příjmu a ani o tom, že bys měl být socka jsem NIC NENAPSAL a ani nenaznačil :!: Číst snad ještě umíš, tak si sjeď ty 4 stránky :-|


ta veta byla opet obecna, napsal jsem tam to, co lidi v diskusich delaji, kdyz jim dojdou normalni slova.
anonymni

Odeslat příspěvekod Grande 27. 2. 2009 10:02

řidič BOB píše:goes: nechci s Tebou dál diskutovat... A opravdu Tě důrazně žádám, aby jsi se do mé rodiny nenavážel.


navrhuju zalozit specialni konto po vzoru fackovneho na ratha, fackovne na radka :-D

Pro ty co neznaj: http://www.zive.cz/Bleskovky/Komunita-n ... fault.aspx
Grande
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 10:02

KAYABA píše:Bobe : ty to moc řešíš, nadhled asi nebude tvoji silnou strankou :-)

Asi nebude, zvláště, když někdo napíše, že máš nemocné rodiče a on zrovna jeden z rodičů nemocný je... Asi by Ti to taky nepřišlo zrovna vtipné 8-S
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 27. 2. 2009 10:04

řidič BOB píše:...třeba, když někdo nepoužívá zrcátka: http://www.youtube.com/watch?v=Om-RlOHhric


Tak to je "maso"! V takovych momentech lituji, ze nemam auto s radlici, abych podobne ridice bez zpomaleni odhrnoval nabok.

Ovsem BOB ma taky maslo na hlave - na celnim skle je zjevne videt ruce nejakeho prejeteho chodce, ktery mava sem a tam a snazi se Boba na sebe upozornit. :mrgreen:
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 10:04

goes píše: Vykriku do tmy tu je denne na stovky.


Ano, a zrovna Ty je tak rád všechny kritizuješ a zesměšňuješ...když si někdo dovolí napsat něco, co Tobě není po chuti... A najednou, když velký Radek napíše totální ptákovinu, tak to omlouvá výrobcem :tleskani
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 10:06

řidič BOB píše:
KAYABA píše:Bobe : ty to moc řešíš, nadhled asi nebude tvoji silnou strankou :-)

Asi nebude, zvláště, když někdo napíše, že máš nemocné rodiče a on zrovna jeden z rodičů nemocný je... Asi by Ti to taky nepřišlo zrovna vtipné 8-S


BOBe: pro mne jsi cizi clovek, stejne jako tvi rodice. Nejsem z tech, kteri umi soucitit s nekym na dalku. A jsem za to rad. Jinak by se clovek musel utopit ve smutku a zarmutku z toho co je ve svete. Takze mozna to je pro tebe spatne, ale je mi to proste jedno, nijak se mne to nedotyka a je to tvuj boj.

Ale ok, nechame toho, to je blbe tema a sam ho nemam rad.
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 10:06

Grande: já tam peníze poslal :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Major Kure 27. 2. 2009 10:07

řidič BOB píše:
KAYABA píše:Bobe : ty to moc řešíš, nadhled asi nebude tvoji silnou strankou :-)

Asi nebude, zvláště, když někdo napíše, že máš nemocné rodiče a on zrovna jeden z rodičů nemocný je... Asi by Ti to taky nepřišlo zrovna vtipné 8-S


nechtej vedet co napsal me 8-S :-))
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 10:07

Major Kure píše:
řidič BOB píše:
KAYABA píše:Bobe : ty to moc řešíš, nadhled asi nebude tvoji silnou strankou :-)

Asi nebude, zvláště, když někdo napíše, že máš nemocné rodiče a on zrovna jeden z rodičů nemocný je... Asi by Ti to taky nepřišlo zrovna vtipné 8-S


nechtej vedet co napsal me 8-S :-))


doufam, ze to bylo tvrde a hnusne
anonymni

Odeslat příspěvekod mlaskac 27. 2. 2009 10:10

panove to jsou diskuze:

ridicBob: co del a goes je jeho vec, trosku zhulanovatel a vecne se stavi do opozice a co? budiz mu prano. Nerekl bych ze mate natolik rozdilne socialni/spolecenske postaveni aby jste se nemohli normalne bavit. Uvedom si ze ac zije ledaskde praha je jinej svet, striktne se zde rozlisuji sulinci co predbihaji od tech co se jen zarazuji (napr u federalniho shromazdeni se na vaclavak od opery dostanu v pazi pres 4 pruhy) v brne u vystaviste ani omylem proste pro "burany" (tim myslim mesta ktera tak katastrofalne netrpi zacpama) jsou ty jejich 30 minutovy kolony takovej stres ze te pusti tak kazdej desatej. to ovsem neznamena ze jsou horsi proste to tak je a hotovo dvacet. Vzyckyt rozlisuju jestli me ohrozil (prehlidl) nebo jen omezil. Protoze kdybych resil kazde omezeni (viz ten pycus v oktavce co jsi ho natocil na michelske) tak bych byl davno sedivej. Samozrejme pokud me nekdo prehledne a jde o zivot vzpominam na ty hodiny v praci ktere mi davaji volbu rozmaznout daneho o svodilo bez vycitek ze tim vyrazne utrpim. Nastesti jsem to nikdy nemusel udelat az najednu etydu z nakladakem.


goes: jiste ze spolecenske postaveni patri i na silnici, kdyz me nekdo svoji nepozornosti ohrozi/omezi tak musi pocitat s tim ze pro me bude idiot (asi bych zablikal ale netroubil stejne to nejde slyset). co jsem videl video tak po predjeti nasledovala plynula akcelerace takze se zadne fuc-kkovani nekonalo a jelo se dal. Vzdy me dokazou vytocit majitele starych plecek co se chovaji bezohledne protoze jejich skoda je maximalne par tisic za cele auto. Argument s povinnym neobstoji, je to muj majetek a nikdo nema pravo rozhodnout o jeho znehodnoceni nehlede na skutecnost ze cikoliv cas ma nejakou cenu. Nevim jak u vas v brne ale tady cekas na cajty treba 2 hodiny => to uz je nekolik tisic ztrata. takoveto situace se deji denne nastesti mam regulativ. bud jedu octavii a to mi je jedno pasoval jsem ji do auta na zniceni, kdyz jedu suv me polovicky tak na to seru zaprve spotreba a zadruhe nevim kdo by to pak prituli vrati za me (do auta je sice videt ale poznat nekoho v obliceji nejde) a a v mym rodinem kombi je mi to sumak. Vyhoda silnych aut je ze proste vis ze to tam mas a krome krizovek netreba vykon vyuzivat.

coz takhle postovat sva videa a drzet se tematu.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků