Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:21

V tomto tématu najdete nejrůznější videa z „palubních“ videokamer, která ukazují zajímavé dopravní situace na českých i jiných silnicích.

Tip: Pokud si chcete prohlédnout pouze videa z YouTube, které toto téma obsahuje, klepněte na tento odkaz.

Případně použijte tento odkaz, kde kde se ale objevuje trochu víc balastu.

Redakce AutoRevue.cz

----------------------------------------------------------

Originální první příspěvek v tématu:

...třeba, když někdo nepoužívá zrcátka: http://www.youtube.com/watch?v=Om-RlOHhric
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:23

no jezdis jako prase, nepredvidas, tak se nediv
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:23

Včera na 5. května kolem 17,00 pán, co mu byl chodník malý :D
http://www.youtube.com/watch?v=kCXzgngdYJE
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:27

goes: ano, jezdím...ale nevjíždím rychlostí 110 km/h do levého pruhu ;-) Ale věřím, že lidem, jako jseš Ty, to přijde normální...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:28

Proč to ti lidé dělají? Nekoukaj do zrcátka nebo žijí v tom, že dnes ještě budou někoho předjíždět, tak je zbytečné se zařazovat...
http://www.youtube.com/watch?v=CQQGgZRjK8w
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:31

ne, mi to neprijde normalni, na druhou stranu si rikam, cos tim chtel dokazat. Ukazovalo to rychlost 140, kdyz ta Fabie zacla odbocovat do leveho. Ridic nevim proc zrychlil jeste na 147, otazkou je proc, kdyz vidi, ze mu tam vjizdi auto. Pak troubi jako uchyl. To si ridic myslel, ze to stihne projet? Nebo proc zrychlil? aby mohl tapat blbosti na internetu?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:32

no jinak az na toho chodce vidim prekracovani silnicnich pravidel apod. jenom na strane ridice.
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:35

goes: výstražného zvukového znamení bylo užito jako upozornění na hrozící nebezpečí...resp. jako upozornění, že udělal něco špatně... Řidič si vůbec nebyslel, že to stihne projet - jenom upozornil řidiče Fabie, že do rychlého pruhu se nevjíždí rychlostí 110kmh a už vůbec ne, když mu tam jede auto ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:36

goes píše:no jinak az na toho chodce vidim prekracovani silnicnich pravidel apod. jenom na strane ridice.


A jakých prosím Tě?
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:37

bob: ok, tak jsi zatroubil, ale proc zrychloval ze 140 na 147 kdyz videl, jak mu tam najizdi auto?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:38

řidič BOB píše:
goes píše:no jinak az na toho chodce vidim prekracovani silnicnich pravidel apod. jenom na strane ridice.


A jakých prosím Tě?


prekroceni rychlosti, predjizdeni zprava...
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:40

goes píše:bob: ok, tak jsi zatroubil, ale proc zrychloval ze 140 na 147 kdyz videl, jak mu tam najizdi auto?


Protože ta GPS neukazuje rychlost ve reálném čase, ale s drobným zpožděním a pak také proto, že auto zrychlovalo na tempomat po předcházejícím předjíždění vozidla, které jelo v levém také 110 km/h
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:41

no to zni skoro verohodne
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:41

no ja bych to uzavrel s tim, ze je to zase typicka BOBOVINA. Ukazat, co mame noveho v aute, k tomu pridat par beznych situaci, ze ktere ve 2 ze 3 pripadu muze ridic vozu s kamerou a toto budeme vydavat za ukazku idiotu za volanty, kdyz ocividne ten jediny sedel ve voze, ktere lze spatrit na vsech zaberech z mensi casti.
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:42

goes píše:prekroceni rychlosti, predjizdeni zprava...


Rychlost se nepočítá...předjíždění zprava beru 8-) Ale to je jen reakce na jízdu nedovolenou jízdu vlevo a bránění předjíždění... Kdyby ten Roomster uhnul, tak ho nemusím objet zprava 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků