Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 12:38

Motorky maji uplne jinou kosntrukci bo se naklapi a musi svitit i v naklonu
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 7. 2019 12:41

kua dobře to ti inženýři vymysleli :hm
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 13:08

Vyborne. Jen po nakupu ji kusis rozdelat abys vypodlozil svetla bo sviti nahoru
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 7. 2019 13:23

tak to nenavrhovali inženýři s červeným diplomem teda :hm

možná by to měli zadat někomu kdo udělal testy na PMS
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 13:34

To rekni zene
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 7. 2019 13:50

aikoN píše:
yndezit píše:
aikoN píše:..Aixamy jsou problém no, v současnosti jim nejde nic vytknout, ale myslím si, že by na silnicích mimo město měly mít zákaz.

A co mopedy, cyklisti, chodci, koňské potahy a traktory nebo kombajny? Taky bys je nechal jezdit jen ve městech?
Mi tak trochu přijde že obecně vytrácí tolerance pro potřeby jiných. V tom Aixamu je buď důchodce nebo mlaďoch, kteří se na dvou kolech bojí, tak je lepší ať jedou v tom, než aby to někde položili v zatáčce.


Moped a cyklista jde na rozdíl od aixamu objet. Pro traktory a kombajny platí to samé co jsem řekl pro aixamy. Mimochodem na některých silnicích je třeba značka zákaz vjezdu traktorů.

Nebo možná spíš bych to viděl na jedničky. Na nižších ať si pro mě za mě jezdí. Tam je obvykle tak malý provoz, že jde prakticky hned objet.


Traktor by neměl jezdit po silnicích mimo město? :D
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 7. 2019 13:51

goes píše:Za co jsem rad je ze jsem treba udelal testy do TNS.


???

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Naturist_Society
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 13:58

The nudisticky svaz
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 14:06

Jack111 píše:
aikoN píše:
yndezit píše:A co mopedy, cyklisti, chodci, koňské potahy a traktory nebo kombajny? Taky bys je nechal jezdit jen ve městech?
Mi tak trochu přijde že obecně vytrácí tolerance pro potřeby jiných. V tom Aixamu je buď důchodce nebo mlaďoch, kteří se na dvou kolech bojí, tak je lepší ať jedou v tom, než aby to někde položili v zatáčce.


Moped a cyklista jde na rozdíl od aixamu objet. Pro traktory a kombajny platí to samé co jsem řekl pro aixamy. Mimochodem na některých silnicích je třeba značka zákaz vjezdu traktorů.

Nebo možná spíš bych to viděl na jedničky. Na nižších ať si pro mě za mě jezdí. Tam je obvykle tak malý provoz, že jde prakticky hned objet.


Traktor by neměl jezdit po silnicích mimo město? :D


Traktor může jet po poli :-P :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 7. 2019 14:24

po cizím poli? a když tam pole není?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 18. 7. 2019 14:49

No nevím, na motorce jezdím už pár let, nikdy sem neměl potřebu přes den dálkovejma svítit, co mě ve "viditelnosti" hodně pomohlo u předchozí motorky byl laďák, po namontování mě uhýbali všichni a to nebyl nějak extra uřvanejn na současný ho budu řešit asi přes zimu. Každopádně přes den se mě nestalo, že by mě protijedoucí motorka oslnila tak, že bych musel třeba mžourat. Když takovýho motorkáře potkám, myslím si něco o de*ilovi a jedu dál.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod Mikey89 18. 7. 2019 16:24

goes píše:Jedine kdy je pouzivam je kdy je slunce velmi nizko a mam jej v zadech. Protoze to slunce se dokaze schivat autobus. A jelikoz jezdim domu prave v situaci kde jsou kilometrove rovinky a slunce mam v zadech obcas mne suta proste nevidi nebo vidi a zmerne predjizdi. Kdyz mam dalive tak se mi to jeste nestalo

Blbost, to slunce přece svítí víc než tvoje dálkové, takže tě protijedoucí stejně nevidí :D
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 16:25

To mi vlastne nedoslo.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 16:26

Slunce sice svítí víc, ale zas je dál. Třeba to vyjde.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 16:28

To ma hloubku
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků