Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod markus48 14. 5. 2012 16:02

m4lcolm píše:Debil je ten, kdo si takhle "ohleduplnost" druhych vynucuje - ostatne uz uzivani slova ohleduplnost ve spojeni s vytlacovanim protijedoucich ridicu do skarpy o pisateli rika hodne. Nazveme to pravym jmenem - pud sebezachovy. Ohleduplnost je jezdit tak, abych ostatni k podobnym manevrum nenutil, ne to, ze se nechci zabit kvuli protijedoucimu ***** za volantem, co neni schopen pockat s predjizdenim, az bude volno.

to ze je debil ten ktory takto predbieha je samozrejme
ale co ten co sa brani predbehnutiu? a ten co ide v protismere 130 namiesto 90?

kolko ludi ked su predbiehany tak napriklad v takejto situacii aspon zlozi nohu z plynu? ved preco by sme si pomohli?
taktiez ale kazdy sa bude rozculovat ze vsetci jazdia po stredovej ciare ale nikto sa neuhne aby predbiahajuci videl(ja sa aj uhnem aj zlozim nohu z plynu ked vidim ze ma niekto predbieha, za tu bezpecnost mi to stoji a to deci benzinu na to kludne obetujem aby som nemal za zadkom niekoho kto musi po okreske ist 130)
robime si na cestach naprieky a potom to takto dopadne
markus48
Nováček

Odeslat příspěvekod eLzyx 14. 5. 2012 16:03

Pajjoun píše:
eLzyx píše:je tam čerstvě. Má asi 10 příspěvků. A má soukromě Saaba/služebně Fábku. A taky trochu ujetý smysl pro humor.
Když jsem viděl, co na tý silnici vyvádí, tak jsem měl sto chutí ho seřezat, ale já byl zrovna po salmonele, takže jsem byl rád, že unesu sám sebe.

Chodil i sem?

myslím, že ne. Alespoň ne pod tím nickem, co užívá na autoforum.cz
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 5. 2012 16:04

MELLO píše:Já to taky nesnáším a vždy troubím a blikám, ale uhnu nakonec vždy, ale musím přiznat, že i mě se to už párkrát "povedlo" :-[

Mně se to povedlo jednou, ale na vině sem byl jenom tak napůl. On předjížděnej trošku zrychloval a když sem ho předjížděl, tak se proti mě objevilo auto, chtěl sem se před něj zařadit, ale on se snažil zmenšit mezeru před nim tak, abych se nevešel. Ten v protisměru se asi musel trošku leknout, určitě dal i nohu z plynu, ale nakonec sem se vešel a dostal sem dávku dálkovek do zrcátek za to. (ikdyž nejenom za to, všechno to asi bylo součástí pomsty)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 5. 2012 16:15

m4lcolm píše:
Kibitz píše:
Čičo píše:Ohľaduplní, aby sa zmestili traja?! A čo tak ohľaduplný tak, že nepredbieham kam sa nezmestím a nevynucujem si? :hm

+100

+101

+102
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 14. 5. 2012 16:38

m4lcolm píše:Debil je ten, kdo si takhle "ohleduplnost" druhych vynucuje - ostatne uz uzivani slova ohleduplnost ve spojeni s vytlacovanim protijedoucich ridicu do skarpy o pisateli rika hodne. Nazveme to pravym jmenem - pud sebezachovy. Ohleduplnost je jezdit tak, abych ostatni k podobnym manevrum nenutil, ne to, ze se nechci zabit kvuli protijedoucimu ***** za volantem, co neni schopen pockat s predjizdenim, az bude volno.

tak tak
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 5. 2012 16:49

eLzyx píše:
Arnie J píše:
aikoN píše:No, tak reálné riziko smyku při brzdění hrozí jen u auta bez ABS

a i tak to musí být rozhašená plečka, aby to brzdilo tak moc nerovnoměrně

Arnie, nechci aby to z mojí strany vypadalo, jako nějakej BMW mindráček, nebo tak něco, ale nevím jestli jsi tohle měl psát, když ...
http://www.auto.cz/bmw-ma-problem-smyk- ... okru-66855
:-[

neboj, tak to neberu ... vím o tom problému a má ho i moje auto ... když jedu v zimě třeba 30 km bez brzdění, tak pak to chviličku brzdí nerovnoměrně
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Čičo 14. 5. 2012 17:04

markus48 píše:takze ked ma bude predbiehat blbec na neprehladom useku tak urobim vsetko preto aby nabural?

Tak tomu vravím čítanie medzi riadkami! Len by si mal ešte zopát lekcií absolvovať... Obrázek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod markus48 14. 5. 2012 18:06

Čičo píše:
markus48 píše:takze ked ma bude predbiehat blbec na neprehladom useku tak urobim vsetko preto aby nabural?

Tak tomu vravím čítanie medzi riadkami! Len by si mal ešte zopát lekcií absolvovať... Obrázek

ked niekto prekruti to co som napisal ja tak potom oplacam rovnakou mincou
markus48
Nováček

Odeslat příspěvekod spitfireIX 14. 5. 2012 18:22

MELLO píše:Já to taky nesnáším

A snášíš vůbec něco?
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Heini 14. 5. 2012 18:24

Zrovna dneska mně jeden takovej vynucovač předjížděl. U Bedřichovic jsem najel na "státní" ze Slavkova do Brna a když jsem byl rozjetej tak na 70km/h, ze zatáčky směrem od Slavkova za mnou vyjela ambulance bez majáku. Přes tu padesátku překalil odhadem 130km/h a nalepil se mně na *****. Tušil jsem, co bude následovat, tak jsem honem zmáčkl na telefonu video a tady je výsledek. Bohužel jsem to vypnul moc brzo a v tom blbém rozlišení není vidět, že to druhé auto předemnou bral stejným způsobem, proti jela další dvě auta. Navíc u toho míjel značku 70 a zákaz předjíždění.

Neznáte někdo tuhle zdravotnickou službu? Auto se zelenýma a červenýma kostičkama jsem snad nikdy neviděl :hm

http://www.youtube.com/watch?v=677jl5Gv ... e=youtu.be
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 5. 2012 18:24

markus48 píše:kolko ludi ked su predbiehany tak napriklad v takejto situacii aspon zlozi nohu z plynu? ved preco by sme si pomohli?

Doufám, že nikdo. Předjížděný by se měl chovat maximálně předvídatelně. Rozhodně neměnit rychlost.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Heini 14. 5. 2012 18:26

BTW jel jsem kilo tachometrových, proto ten pohled na budíky na začátku, svítí tam tempomatová stovka.

Jak sem vložím to video celé a ne jen odkaz?
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod markus48 14. 5. 2012 18:30

Jack111 píše:
markus48 píše:kolko ludi ked su predbiehany tak napriklad v takejto situacii aspon zlozi nohu z plynu? ved preco by sme si pomohli?

Doufám, že nikdo. Předjížděný by se měl chovat maximálně předvídatelně. Rozhodně neměnit rychlost.

piseme o krizovej situacii ked to predbiehajuci nestiha
markus48
Nováček

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 5. 2012 18:34

Heini píše:BTW jel jsem kilo tachometrových, proto ten pohled na budíky na začátku, svítí tam tempomatová stovka.

Jak sem vložím to video celé a ne jen odkaz?

tag youtube
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2012 18:35

spitfireIX píše:
MELLO píše:Já to taky nesnáším

A snášíš vůbec něco?

Sem samonasírací :D
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka