Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod markus48 14. 5. 2012 15:20

zastavovat som este nemusel ale nohu z plynu davam dole pomerne casto a mam nohu pripravenu na brzde pretoze niektory ludia si asi myslia ze maju raketu
ono ale ked spolupracuju vsetci traja tak v 99% nieje problem aby sa tam vsetci na tu cestu pomestili, ked sa predbiehany a protiiduci stiahnu ku krajnici(popripade mierne za krajnicu) tak ten predbiehajuci sa medzi nich zmesti, ale to by museli byt ludia ohladuplny
markus48
Nováček

Odeslat příspěvekod speleo 14. 5. 2012 15:25

Asi bych taky nezastavil úplně do nuly, ale nohu z plynu bych sundal a o dost zbrzdil :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Čičo 14. 5. 2012 15:28

Ohľaduplní, aby sa zmestili traja?! A čo tak ohľaduplný tak, že nepredbieham kam sa nezmestím a nevynucujem si? :hm
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 14. 5. 2012 15:33

sám jsem taky nikdy nezastavil, i když na motorce už jsem mnohokrát brzdil na krev skoro do zastavení a uklidil se až za krajnici. proti motorce si čas od času někdo troufne předjíždět i na úzké cestě 8-S a nikdy jsem neviděl, že by někdo úplně zastavil, vždy maximálně tak uhnutí a přibrždění

-- 14. 5. 2012 16:33 --

Čičo píše:Ohľaduplní, aby sa zmestili traja?! A čo tak ohľaduplný tak, že nepredbieham kam sa nezmestím a nevynucujem si? :hm

+100
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod eLzyx 14. 5. 2012 15:35

tak pořád lepší být ohleduplný i ve chvíli, kdy to někdo posere, než pak litovat a nebo ani nemít tu možnost.
Nikdy nevíš, co za člověka proti tobě jede. Kolegyňka si jednou "vynutila" ve městě přednost a když jí to auto uhýbalo přes chodník, tak pustila volant, zakryla oči a začla ječet.
Znám taky člověka, který v takových případech ještě přidal a najel si blíž středu :oboze Zatím je mezi námi, resp. na "konkurenčním" diskuzním fóru.
Naposledy upravil eLzyx dne 14. 5. 2012 15:38, celkově upraveno 2
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 5. 2012 15:37

Kibitz píše:
Čičo píše:Ohľaduplní, aby sa zmestili traja?! A čo tak ohľaduplný tak, že nepredbieham kam sa nezmestím a nevynucujem si? :hm

+100

+101

-- 14 kvě 2012, 16:37 --

eLzyx píše:tak pořád lepší být ohleduplný i ve chvíli, kdy to někdo posere, než pak litovat a nebo ani nemít tu možnost.
Nikdy nevíš, co za člověka proti tobě jede. Kolegyňka si jednou "vynutila" ve městě přednost a když jí to auto uhýbalo přes chodník, tak pustila volant a začla ječet.
Znám taky člověka, který v takových případech ještě přidal a najel si blíž středu :oboze Zatím je mezi námi, resp. na "konkurenčním" diskuzním fóru.

kterej mistr?
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eLzyx 14. 5. 2012 15:38

je tam čerstvě. Má asi 10 příspěvků. A má soukromě Saaba/služebně Fábku. A taky trochu ujetý smysl pro humor.
Když jsem viděl, co na tý silnici vyvádí, tak jsem měl sto chutí ho seřezat, ale já byl zrovna po salmonele, takže jsem byl rád, že unesu sám sebe.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod markus48 14. 5. 2012 15:42

takze ked ma bude predbiehat blbec na neprehladom useku tak urobim vsetko preto aby nabural?
ja na neprehladnych usekoch nepredbieham, ale to ze je prehladny usek este neznamena ze sa oproti mne nevyruti niekto v 200km/h ktory to ma v rukach a ten usek ktory som mal pripraveny na predbiehanie je zrazu tretinovy
a uz sa mi neraz stalo ze predbiehany zacal pridavat ked videl ze ho predbieha punto(niektory to ozaj predychavaju tazko)

jednoducho pri predbiehani treba spolupracovat, tam nieje o com diskutovat a kto to nerobi je debil, pretoze tam nejde o fazulky ale o zivoty
markus48
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 5. 2012 15:46

eLzyx píše:je tam čerstvě. Má asi 10 příspěvků. A má soukromě Saaba/služebně Fábku. A taky trochu ujetý smysl pro humor.
Když jsem viděl, co na tý silnici vyvádí, tak jsem měl sto chutí ho seřezat, ale já byl zrovna po salmonele, takže jsem byl rád, že unesu sám sebe.

Chodil i sem?
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 5. 2012 15:48

Debil je ten, kdo si takhle "ohleduplnost" druhych vynucuje - ostatne uz uzivani slova ohleduplnost ve spojeni s vytlacovanim protijedoucich ridicu do skarpy o pisateli rika hodne. Nazveme to pravym jmenem - pud sebezachovy. Ohleduplnost je jezdit tak, abych ostatni k podobnym manevrum nenutil, ne to, ze se nechci zabit kvuli protijedoucimu ***** za volantem, co neni schopen pockat s predjizdenim, az bude volno.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 5. 2012 15:55

Já se nikoho nezastávam, jenom se ujišťuju, že vim, o kom mluví. :-) Ten co si místo nutí má jenom jedno označení. No a řidiči v protisměru můžou bejt tři. Uhybá ještě předtim, než musí, jenom aby ostatnim usnadnil práci, ten je ohleduplnej, pak lhostejnej, kterej si jede sám na sebe, proti tomu taky nic nemam a zrovna pro najížděče na střed taky nemam moc lichotivý pojmenování, ničemu tim nepomůže, uškodit může hodně.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod pota 14. 5. 2012 15:55

Jack111 píše:
Road_Runner píše:To si nemyslím. Já bych určitě zastavila, času na to bylo dost.

Špatný odhad při předjíždění vidí člověk pomalu co 100 km, ale ještě jsem nikdy neviděl, aby protijedoucí zastavil.

Když jsem se jednou zoufale pokoušel s HTP předjíždět, týpek v Romovi v protisměru na brzdy docela dupnul.
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2012 15:55

Já to taky nesnáším a vždy troubím a blikám, ale uhnu nakonec vždy, ale musím přiznat, že i mě se to už párkrát "povedlo" :-[
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 5. 2012 15:56

Pajjoun píše:Já se nikoho nezastávam, jenom se ujišťuju, že vim, o kom mluví. :-) Ten co si místo nutí má jenom jedno označení. No a řidiči v protisměru můžou bejt tři. Uhybá ještě předtim, než musí, jenom aby ostatnim usnadnil práci, ten je ohleduplnej, pak lhostejnej, kterej si jede sám na sebe, proti tomu taky nic nemam a zrovna pro najížděče na střed taky nemam moc lichotivý pojmenování, ničemu tim nepomůže, uškodit může hodně.

to bylo na prispevek pred tebou :-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 5. 2012 15:57

Asi sem vztahovačnej. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka