Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mikey89 29. 2. 2012 17:37

Zajimavý.. Já sem právě zvyklej z auta( i když jak kterýho), že když už to vypadá že mám čumák na něm, tak tam je ještě půl metru místa...
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 29. 2. 2012 18:12

To jsem si říkal taky, do chvíle než jsem se opřel do vrat od garáže :D
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 29. 2. 2012 18:23

-pb- píše:Tak já jsem nejprve přibrzdil, protože nesundám dítě, jenom proto, že má rodič v hlavě *****áno a dalo se čekat, že zpoza tý pragovky tam naférovku vlezou, poté, co mě viděli, tak se nezastavili, jak ta slečna s čoklem za nima, ale pořád měli tendenci pokračovat v chůzi, tak jsem to zadupnul naplno, hrát hru kdo s koho jsem s ohledem na to dítě, na rozdíl od nich, nechtěl.

Že jsi přibrzdil je v pořádku. Kolik bys tam taky chtěl jet? Ovšem rodič očividně v hlavě *****áno neměl, protože zastavil. To, že popošel a ty ses lekl, to se stává. Ale nechápu, proč se z toho má dělat drama. Nic se tam nestalo, o nic nešlo.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod -pb- 29. 2. 2012 18:40

Však já se taky snažil, aby z toho bylo drama co nejmenší a než situaci hrotit, tak jsem je nechal raději projít, co mě akorát udivilo, že jsou někteří ochotni se do takových akcí pustit s dítětem v kočárku.
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 29. 2. 2012 19:16

Zdeněk Málek píše:1. video: tam byl zákaz předjíždění? podle videa to vypadá, že se tam dalo předjet několikrát.
2. video: Takové experty potkávám dnes a denně.

1. Sice nebyl, ale proti tak nějak jezdily auta v protisměru, dle mého zbytečný risk. Nevíš, co má ten člověk v hlavě a jestli neprovokuje = zrychlí, když začneš předjíždět...

2. Jde mi hlavně o ten časový okamžik, který ho dělil mezi nárazem, nebylo to tak, že 2cm. Kdyby se rozjel o zlomek vteřiny později, tak do mě narazí.

Mikey89: Tys zrovna v zxku jezdil - má docela sklopenou kapotu dolů a nízký předek = taková rezerva, když to vypadá, že jsem na něm, tam není :-)

-- 29. 2. 2012 19:20 --

spitfireIX píše:Že to někomu při rozjíždění couvne se stane. Ale kdyby do mě nacouval kokot, co si není schopnej/ochotnej sundat kouli, to by asi šla tolerance stranou...

Pokud ta koule není demontovatelná, tak se s tím bohužel moc dělat nedá.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod -pb- 29. 2. 2012 19:31

tak ty koule jsou zlo, onehdá tátovi nabořili feťák podélně parkující auto, čímž ho posunul na auto před ním, které ale mělo kouli, takže rozsekanej jak zadek, tak předek a škoda na feldě přeš sto tisíc... a jednou jsem se o ní nehorázně praštil do holeně, když jsem šel z hospody a procházel mezi auty :-)
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 29. 2. 2012 19:46

Horší by bylo, kdybys dostal holení do koulí.
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 29. 2. 2012 19:47

tak to můžu potvrdit :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Jirk4 29. 2. 2012 19:53

Ja mam s koulemi zase dobre zkusenosti, lidi se pri neopatrne manipulaci se svym vozem nezastavi o muj naraznil, ale jen o kouli :D Blbe je, kdyz to auto stoji obracene.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Heini 29. 2. 2012 19:58

To můj skorošvagr jezdí s nasazenou koulí permanentně s tím, že když do něj někdo vrazí zazadu, "tak ať si to pořádně rozfláká" :oboze Co z toho má, nevím. Nehledě na to, že lehká bouračka, kterou by odnesl maximálně prasklým nárazníkem, mu takhle posune celou kastli.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 29. 2. 2012 19:59

A kam mu ji posune?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod -pb- 29. 2. 2012 20:02

přesně tak, to auto s koulí, když nás nabořili sice měla zadek prakticky bez škrábance, ale z boku bylo na obou stranách vidět, že je hnutá kastle
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 2. 2012 20:21

spitfireIX píše:Že to někomu při rozjíždění couvne se stane. Ale kdyby do mě nacouval kokot, co si není schopnej/ochotnej sundat kouli, to by asi šla tolerance stranou...

tu má přirezlou, ta už sundat nepůjde :D :D

-- 29. 2. 2012 20:22 --

aikoN píše:Doufám, že si robbert nepředstavuje své ekologické dojíždění ke křižovatce takto. Celý kopec jsem musel za tímto expertem auto trápit na jedničku na volnoběh. Před ním nikdo nejel, protože ostatní jeli samozřejmě normálně. Nehledě na to, že křižovatky za náma musely být super propustné, když se tak "rychle" uvolňovalo místo :grr:

tak ona už jen nálepka "Kometa" mluví za vše :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-- 29. 2. 2012 20:23 --

GeneHawkins píše:A kam mu ji posune?

obvykle dopředu :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod Road_Runner 29. 2. 2012 20:26

GeneHawkins píše:Řidič jedoucí na zelenou se podělal z lidí přicházejících k silnici a zastavil. ... Protože předtím očividně nic nepřecházeli.

Nepřecházeli? A proč tedy byli uprostřed přechodu a ne na chodníku?

GeneHawkins píše:Já bych sice - na jejich místě - na tu červenou ani tak nešel a opatrnost řidiče byla na místě, ovšem proč zastavil mi jasné není.

Protože není debil. To není legrace někoho přejet a přestože prvotní chybu neudělal řidič, může za to být i potrestán. Na Slovensku se takhle dostala jedna řidička za mříže, když přejela důchodce, co šel na červenou. :pozor
Hjondé i30.

Now don't you wait or hesitate,
let's move before they raise the parking rate!
Road_Runner
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 29. 2. 2012 20:32

Road_Runner píše:
GeneHawkins píše:Řidič jedoucí na zelenou se podělal z lidí přicházejících k silnici a zastavil. ... Protože předtím očividně nic nepřecházeli.

Nepřecházeli? A proč tedy byli uprostřed přechodu a ne na chodníku?

Pokud tu situaci teď na štrosmajráku neznáš, tak se na ni podívej alespoň v 720 na fullscreen. Než přišli k autu, nic nepřecházeli.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Předchozí stránkaDalší stránka