Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 17:34

Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)
Myslim, že na kameru, která vypadá jako dálkový ovládání centrálu/vrat a stála kilo pade, je to dost dobrý. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 21. 10. 2011 17:45

sklop to dolu na silnic, lip vidim na letadla, nez na auta
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 17:51

To se snáž řekne, než udělá. :D Sem byl vůbec rád, že sem to přichytil nějak rozumně...
Ono to totiž vypadá nějak takhle:Obrázek
A to se uchycuje blbě.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 10. 2011 19:08

Pajjoun píše:Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)
Myslim, že na kameru, která vypadá jako dálkový ovládání centrálu/vrat a stála kilo pade, je to dost dobrý. :-)

kladno, to je to mesto.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Nohis 21. 10. 2011 19:09

To přichyť oboustrannou páskou na palubku nebo na stínítko, ne?
Nohis
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 19:26

Nohis píše:To přichyť oboustrannou páskou na palubku nebo na stínítko, ne?

Stínítko nepřipadá v úvahu, to bych se nedostal k ovládacim čudlum a ani bych si moc nepomoh, tohle bylo na zrcátku. Palubka mě taky napadla. Chtěl sem tam dát suchej zip a nosit domu, ale jediný místo, odkud to vidí z okna, je přímo na kapličce a tam to nechci. Ještě zkusim nějak vymyslet, aby to na tom zrcátku bylo opřený né vodorovně, ale trochu nakloněně...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 21. 10. 2011 19:29

Pajjoun píše:Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)

Jestli to bylo opravdu natočené ve 21:52 hod., tak má ta kamera fakt dobré noční vidění. Kolik stála? :mrgreen:
ultima__ratio
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 10. 2011 19:42

Pozor, pozor, servisní hlášení:

1. Trochu jsem upravil úvodní příspěvek tohoto tématu, aby člověk, co sem omylem vleze, tušil, o co tady jde.

2. Dali jsme dohromady vyhledávací dotaz, který z celého tématu vykouše pouze videa z YouTube, seřazená od nejnovějších: http://goo.gl/3vt1Z

3. Uvedeným odkazem ale zmizí příspěvky, kde je nějaká citace a současně vložené video. Chtěl jsem, aby se v přehledu videa neopakovala. Tento vyhledávací dotaz ukáže všechno: http://goo.gl/ClRQr
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2011 19:59

člověk co sem vleze tak hádám se nebude vracet o tisíc a víc příspěvků aby koukl na první příspěvek.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 10. 2011 20:04

Možná ne. Ale když to vezmeme z hlediska pravděpodobnosti, bude klepnutí na odkaz se stranou 1 asi častější než na jakoukoli jinou.

Na první příspěvek tématu také směřují návštěvy z vyhledávačů.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2011 20:12

oukéj, oukéj.. Pokud u nějakého tématu není z prostředka jasné o čem je, tak taky kouknu na první příspěvek.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 21. 10. 2011 21:20

Tady je to ale jasné už z nadpisu. :-)
ultima__ratio
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 22:21

ultima__ratio píše:

Jestli to bylo opravdu natočené ve 21:52 hod., tak má ta kamera fakt dobré noční vidění. Kolik stála? :mrgreen:

Kolik stála máš napsáno v tom, co cituješ.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod RudiTF 22. 10. 2011 01:01

jedno blikací
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod M@C 22. 10. 2011 13:49

Pajjoun - odkud jsi ji objednaval? Za kilopade bych si vzal hned 2, na RC letadlo a do auta...
S-Max
M@C
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka