Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m_tsch 1. 3. 2011 21:41

Jandaxx má srdce.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod Majkky 1. 3. 2011 22:02

MarkFX: a to je jediná STK v okolí?:hm
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 3. 2011 22:11

Ještě bych Bonde dodal, že ten s tím BMW si dnes při předjíždění autobusu taky myslel, že ta situace má řešení. Výsledkem jsou ovšem 3 mrtvoly.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 3. 2011 22:15

Majkky píše:MarkFX: a to je jediná STK v okolí?:hm

nebližší no.. Ale kde mám jistotu že na jiných to nebude stejný? Každopádně já se svým starým autem těch pár stovek do kapsy nemůžu litovat, hlavně když bude technická :D S novějším bych to zkusil sám třeba jinde
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod charger 1. 3. 2011 22:22

wawris píše:
m_tsch píše:
Mr.Semtex píše:Těžko říct z čeho je mi víc na zvracení, ale když to vezmu kolem a kolem, tak je pro mě MP naprosto nepochopitelná instituce, kterou bych zrušil klidně od zítřka.. 8-)

To je pravda, ale zase v tomhle případě jsem jim fandil :)

Jinak tady trošku k témat, jeden el šumachero, vrah dětí a ničitel planety

nechápu, proč se všichni ubožujou, nikoho neohrozil ani neomezil, a všude má rezervu...

Přesně tak, nechává si prostor na reakci a nejede úplně na krev, navíc podle svých slov všude dostatečně viděl. Žádná krizovka tam není, klidně mě za to ukamenujte, ale takto si představuji rychlou jízdu při použití mozku. Nikdo z nás neviděl to co on. Ale chápu že pro lidi co na to nejsou zvyklí to může působit hrůzostrašně, já bych tam takhle taky nejel, protože nemám jeho řidičskou úroven.
Rust is lifestyle
charger
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkky 1. 3. 2011 22:28

charger píše:Přesně tak, nechává si prostor na reakci a nejede úplně na krev, navíc podle svých slov všude dostatečně viděl. Žádná krizovka tam není, klidně mě za to ukamenujte, ale takto si představuji rychlou jízdu při použití mozku. Nikdo z nás neviděl to co on. Ale chápu že pro lidi co na to nejsou zvyklí to může působit hrůzostrašně, já bych tam takhle taky nejel, protože nemám jeho řidičskou úroven.

A že jich tu je opravdu plno ...
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod charger 1. 3. 2011 22:36

Ano, já na to jsem zvyklý jako spolujezdec...zpočátku nebyly pocity nic moc, ale časem jsem poznal, že ta rezerva tam opravdu je a začal jsem řidiči (mým skromným hodnocením opravdu dobrému) důvěřovat a nyní si to užívám. Ten člověk takhle jezdí každý víkend po dobu pěti let a nikdy nic ani neškrábl, natož aby způsobil nehodu. Používá při tom totiž mozek.
Rust is lifestyle
charger
Nováček

Odeslat příspěvekod Weeper 1. 3. 2011 22:54

Moralistů zase jak z roztrhnutýho pytle. Neblázněté lidi, kdyby trochu vymakal ty průjezdy zatáčkou (2:00 asi moc neviděl přes ty stromky) a zbytečné vyhýbání se kvůli videu efektně, tak je to pohodová svižnější jízda (stejně mu to moc nejede, takže to auto mu ani neumožnilo se do nějakejch složitějších situací dostat).
Co mě nenechává klidnym jsou ty rukavice a závodnická ryska :D

Bacha ať se vám zítra nestane, při cestě autem, že se zvedne silnice a praští vás do nosu ;-)
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod PzKpfw VI Tiger 1. 3. 2011 23:21

Já teda nejsem zastánce striktního dodržování 50/90/130 a nic proti rychlé jízdě nicméně si myslím, že tohle místama dost přehání. Úplně v klidu si mohl odpustit ten průjezd tou obcí, stejně jak to lepení na *****, to je takovy zbytečny tvoření stesu na cestách. Ať si valí po rovince, do zatáček, ale mohl by si udržet pruh, protože spoléhat na to, že je jediny, kdo jede takhle a ten proti němu pojede tak jak má a stihne se mu vyhnout je nejlepší cesta do průseru.
PzKpfw VI Tiger
Nováček

Odeslat příspěvekod 4x110mm 1. 3. 2011 23:29

jandaxx píše:Ještě bych Bonde dodal, že ten s tím BMW si dnes při předjíždění autobusu taky myslel, že ta situace má řešení. Výsledkem jsou ovšem 3 mrtvoly.
Přesně to jsem si říkal, ať se klidně rozmázne na sračky, ale sám a ne že vezme dvě duše s sebou.

Weeper píše:Co mě nenechává klidnym jsou ty rukavice a závodnická ryska :D
Není náhodou na M volantu defaultně?
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod charger 1. 3. 2011 23:57

Weeper píše:Moralistů zase jak z roztrhnutýho pytle. Neblázněté lidi, kdyby trochu vymakal ty průjezdy zatáčkou (2:00 asi moc neviděl přes ty stromky) a zbytečné vyhýbání se kvůli videu efektně, tak je to pohodová svižnější jízda (stejně mu to moc nejede, takže to auto mu ani neumožnilo se do nějakejch složitějších situací dostat).

Bacha ať se vám zítra nestane, při cestě autem, že se zvedne silnice a praští vás do nosu ;-)

No moc mu to nejede, akorát je to upravená M3 v jednu chvíli tam má dvě kila ;-) A když si koupíš semišový volant (s ryskou), tak jsou rukavice nutností aby z toho semiše něco zbylo.

-- 1. 3. 2011 23:58 --

PzKpfw VI Tiger píše:Já teda nejsem zastánce striktního dodržování 50/90/130 a nic proti rychlé jízdě nicméně si myslím, že tohle místama dost přehání. Úplně v klidu si mohl odpustit ten průjezd tou obcí, stejně jak to lepení na *****, to je takovy zbytečny tvoření stesu na cestách. Ať si valí po rovince, do zatáček, ale mohl by si udržet pruh, protože spoléhat na to, že je jediny, kdo jede takhle a ten proti němu pojede tak jak má a stihne se mu vyhnout je nejlepší cesta do průseru.

S tou obcí souhlasím, tam to bylo zbytečné.
Rust is lifestyle
charger
Nováček

Odeslat příspěvekod - doktor - 2. 3. 2011 00:05

charger píše:
wawris píše:Jinak tady trošku k témat, jeden el šumachero, vrah dětí a ničitel planety

nechápu, proč se všichni ubožujou, nikoho neohrozil ani neomezil, a všude má rezervu...

Přesně tak, nechává si prostor na reakci a nejede úplně na krev, navíc podle svých slov všude dostatečně viděl. Žádná krizovka tam není, klidně mě za to ukamenujte, ale takto si představuji rychlou jízdu při použití mozku. Nikdo z nás neviděl to co on. Ale chápu že pro lidi co na to nejsou zvyklí to může působit hrůzostrašně, já bych tam takhle taky nejel, protože nemám jeho řidičskou úroven.

ten člověk to sice má v ruce, ale je to debil, protože jen debil jede ve vesnici jako on. v okamžiku, kdy mu tam vběhne dítě, neudělá nic. pokud to bude moje dítě, nedopadne to pro něj dobře a to vězení mi za to stojí.
Ferdinand
- doktor -
Nováček

Odeslat příspěvekod bleach 2. 3. 2011 07:07

m_tsch píše:
Mr.Semtex píše:Těžko říct z čeho je mi víc na zvracení, ale když to vezmu kolem a kolem, tak je pro mě MP naprosto nepochopitelná instituce, kterou bych zrušil klidně od zítřka.. 8-)

To je pravda, ale zase v tomhle případě jsem jim fandil :)

Jinak tady trošku k témat, jeden el šumachero, vrah dětí a ničitel planety

jste za ubozaky, prizdisrace, stariky, paprdy, idioty atd....
http://tuningforum.cz/viewtopic.php?f=2 ... ded1cf0e33
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 2. 3. 2011 07:28

charger píše:Přesně tak, nechává si prostor na reakci a nejede úplně na krev, navíc podle svých slov všude dostatečně viděl. Žádná krizovka tam není, klidně mě za to ukamenujte, ale takto si představuji rychlou jízdu při použití mozku. Nikdo z nás neviděl to co on. Ale chápu že pro lidi co na to nejsou zvyklí to může působit hrůzostrašně, já bych tam takhle taky nejel, protože nemám jeho řidičskou úroven.
Tak a kdyz jedes takhle tak to pak ani moc nedrnca - teda kdyz jedes takhle v aute co jede. Nevim jestli se divame na stejne video, ale na tom videu co vidim ja je spousta hluku a jedno trochu rychleji pohybujici se vozidlo, rozhodne vsak ne jedouci nejak opravdu rychle. Akort jsem teda nepochopil, ze nespomalil kdyz projizdel obci - to se nedela.

-- 2. 3. 2011 07:39 --

Weeper píše:Moralistů zase jak z roztrhnutýho pytle. Neblázněté lidi, kdyby trochu vymakal ty průjezdy zatáčkou (2:00 asi moc neviděl přes ty stromky) a zbytečné vyhýbání se kvůli videu efektně, tak je to pohodová svižnější jízda (stejně mu to moc nejede, takže to auto mu ani neumožnilo se do nějakejch složitějších situací dostat).
Toz o rukavicich si mohl mit jasno uz kdyz byli pri vyjezdu z garaze videt ty nalepovaci prahy! :) A jak uz jsem psal - je to stara plecka, tak to diky tomu randalu vyapda, ze jede rychlejc, tak to lidi zmate.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 2. 3. 2011 07:52

kdo tama nejel aspoň 20-krát, nechť drží pyču 8-)
zac.je.toho.loket
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka