Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 22. 5. 2022 18:51

Kamoska mala taku nehodu, odbocila, no auto oproti ju trafilo.
Viacmenej to bola jej vina, lebo nedala prednost.

Ak si dobre pamatam, vysvetlene to bolo, ze pokial si prve auto za odbocujucim, tak mozes, pokial uz je kolona, tak nie - typek oproti nebol prve auto, tak tam mal ciastocnu vinu.
Su to uz roky, mozno si to zle pamatam a mozno to je v CR inac.

A pozor musis davat ty v protismere, kedze ty davas prednost pri odboceni vlavo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2022 18:56

Tak toto sem zvědavý, jak to dopadne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 5. 2022 19:11

Marek Zrak píše:https://www.youtube.com/watch?v=Qf9kvZsZZJQ

od cca 45s, je takové objíždění zprava ok? Kulové jsem viděl a kdybych v klidu odbočil, tak jsme v sobě. Zajímá mě, jestli v případě nehody bych to měl celé na svých bedrech? Borci tam jedou odstavným a prakticky vjedou doprava za hranu křižovatky. Já bych to na jejich místě udělal stejně, ale dával bych si majzla na odbočující auta v protisměru.

Děkuji předem za odborné posouzení :hmm:

Dáváš přednost, takže by to byla tvoje vina asi. Ale tak nejsi lama, takže koukáš, vidíš, zastavíš.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 5. 2022 19:56

Vůbec si netroufám odhadovat, jak by to policie, případně soud posoudili, na jednu stranu dáváš přednost, na druhou auta vyjedou od někud odkud by neměla.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2022 20:07

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 5. 2022 20:10

garážmistr píše:Vůbec si netroufám odhadovat, jak by to policie, případně soud posoudili, na jednu stranu dáváš přednost, na druhou auta vyjedou od někud odkud by neměla.


Od doby co bývalému sousedovi na vsi vyjel cyklista z jednosmerky, on ho nabral a dostal podmínku za zavinění… tak uz si nedokazi soudit. Bohuzel spoléhal na to, ze jednosměrka tam je 20 let, tak se jen letni koukl a prehledl ho. Cyklista kokot, ale nenadelas nic.
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 5. 2022 20:30

Jako asi bych z toho určitě nevyvázl bez ztráty kytičky, jen mě udivilo, že si tam jezdili, jak na pouti...
Z toho nízkého posedu absolutně není vidět přes odbočující auta, tak jsem musel zvědavě vykukovat, kdo to tam pošle. Nevím, jestli by taky dostal spoluvinu, každopádně mi to z jejich strany moc ok nepřišlo.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 22. 5. 2022 20:46

Tak tohle by byla jednoznačně tvoje vina.

Mimochodem zajímalo by mě zda si včas viděl to odbočující auto za fábií, že taky odbočujš, z pohledu kamery taky je vidět dost na poslední chvíli a kdyby jelo rovně tak ty už by si mu překážel.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 5. 2022 21:19

Tak ten blinkr druhého auta je vidět i na videu snad...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2022 21:21

NoSwearek píše:
garážmistr píše:Vůbec si netroufám odhadovat, jak by to policie, případně soud posoudili, na jednu stranu dáváš přednost, na druhou auta vyjedou od někud odkud by neměla.


Od doby co bývalému sousedovi na vsi vyjel cyklista z jednosmerky, on ho nabral a dostal podmínku za zavinění… tak uz si nedokazi soudit. Bohuzel spoléhal na to, ze jednosměrka tam je 20 let, tak se jen letni koukl a prehledl ho. Cyklista kokot, ale nenadelas nic.


To mne ucili pred 25 lety v autoskole ze to ze nekdo vyjizdi z jednosmerky neznamena pro mne nicmjineho nez mu dat prednost pokud si to pravidlo prednosti vyzaduje
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 5. 2022 21:34

zelvotron píše:Tak tohle by byla jednoznačně tvoje vina.


Jo?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 5. 2022 21:36

NoSwearek píše:Od doby co bývalému sousedovi na vsi vyjel cyklista z jednosmerky, on ho nabral a dostal podmínku za zavinění… tak uz si nedokazi soudit. Bohuzel spoléhal na to, ze jednosměrka tam je 20 let, tak se jen letni koukl a prehledl ho. Cyklista kokot, ale nenadelas nic.


Njn, jak se to říká, že si k soudu nejdeš pro spravedlnost?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 5. 2022 21:45

To mi povídej, trvalo půl druhého roku, než mi minulý týden zrušili spoluvinu na nehodě, když mě sestřelil debil v protisměru :-\
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 5. 2022 21:55

To byl ten S-max?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 5. 2022 23:26

ano
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků