Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 4. 2021 21:05

aikoN píše:Jo,je pravda, že expert, který potřebuje, aby měl v obou směrech půl kilometru vymeteno, to je neštěstí. Mě teď nedávno zjebala manželka, že jsem neskutečný nervák, když jsem takového s nadávkámi vytroubil :D

To je jako bych tam byl já a moje žena :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 4. 2021 22:56

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 14. 4. 2021 06:26

Asi pospichal - cervena na svetlech, plna cara a proti zachranka 8-D



\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 4. 2021 06:41

o víkendu byl ten semafor vyplej, tak asi nebyl zvyklý :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan domaci 14. 4. 2021 06:45

Jintaj píše:Přednost v jízdě a la BMW:



Trošku, ale opravdu jen trošku, mi to připomenulo videa z polských silnic. Tam také autor videa, když vidí nějakou situaci, tak ještě přidá, aby mohl troubit a pak publikovat video, že se něco stalo...

U dopravní značky hlavní silnice na hraně křižovatky máš na tachometru 45 km/h a to BMW již jednoznačně odbočuje, ostatně ten manévr jde vidět již desítky metrů předem, ještě když jdou vidět ti chodci na chodníku.

Zhruba po pěti metrech u toho zebrovitého trojúhelníku máš již 46 km/h a těsně před tím BMW 47 km/h. Ano je to mírně z kopce, takže gravitace...

A vlastně až to BMW mineš začne rychlost klesat.

Ano GPS v kameře má zpoždění, nicméně jde jasně vidět, že za ty 3-4 sekundy co bylo jasné, že BMW bude odbočování a že to bude dost nátěrem jsi mírně zrychlil, zda úmyslně nebo ne těžké říci. Pak jsi šel pak více na brzdu, případně dal nohu z plynu.

Za mne naprosto zbytečné drobné zvýšení rychlosti. A vlastně se tam ani nic nestalo, protože i při konstantní rychlosti kterou jsi měl jsi nemusel nijak reagovat. Takže naprosto čistý průjezd a ukázkové daní přednosti v jízdě.
Pan domaci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 4. 2021 06:59

palmexman píše:Asi pospichal - cervena na svetlech, plna cara a proti zachranka 8-D




Solidní kamna :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2021 08:00

Pan domaci píše:Za mne naprosto zbytečné drobné zvýšení rychlosti. A vlastně se tam ani nic nestalo, protože i při konstantní rychlosti kterou jsi měl jsi nemusel nijak reagovat. Takže naprosto čistý průjezd a ukázkové daní přednosti v jízdě.

Žádnou rychlost jsem nezvyšoval ani nešlapal na plyn, jel jsem z kopce na neutrál. A jestli tohle považuješ za ukázkové dání přednosti v jízdě, tak jdi znova do autoškoly. :oboze
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 14. 4. 2021 08:14

A co přesně jsi tedy vlastně náhle musel měnit? Rychlost nebo směr jízdy?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2021 08:16

Náhle jsem nemusel měnit nic. Jen mě dojalo, že musel za každou cenu projet přede mnou na krev, protože za mnou nikdo další nejel.
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 14. 4. 2021 08:18

Aha, náhle jsi nemusel měnit nic. Ale počkat - v tom případě ti dal přednost, ne?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 14. 4. 2021 08:20

Trenky vyměnil až doma. ;-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 14. 4. 2021 08:21

Jintaj píše:Náhle jsem nemusel měnit nic. Jen mě dojalo, že musel za každou cenu projet přede mnou na krev, protože za mnou nikdo další nejel.

Na krev, jo? Nepřeháněj zase :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 14. 4. 2021 08:22

powerball píše:kompilace ted z Albanie.zadny velky drama, ale stava se to tam pravidelne kazdej den a porad :D

Auto za zatáčkou a kamion nic moc, ale nic co by se to tu nedelo.

-- 14. 4. 2021 09:25 --

Jintaj píše:
Pan domaci píše:Za mne naprosto zbytečné drobné zvýšení rychlosti. A vlastně se tam ani nic nestalo, protože i při konstantní rychlosti kterou jsi měl jsi nemusel nijak reagovat. Takže naprosto čistý průjezd a ukázkové daní přednosti v jízdě.

Žádnou rychlost jsem nezvyšoval ani nešlapal na plyn, jel jsem z kopce na neutrál. A jestli tohle považuješ za ukázkové dání přednosti v jízdě, tak jdi znova do autoškoly. :oboze
me to přišlo úplně vpohode, je me.vylozene líto, že to někdo kdo jezdi po silnici, naštěstí teda asi ne v ČR, vidí jinak
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 14. 4. 2021 08:25

me přišlo nejlepší to bílí BMW :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 14. 4. 2021 08:28

Mě to přišlo vpohode, zjevně se tam tak jezdí
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků