Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 10. 9. 2020 16:45

To byl průjezd? Mně se zdálo, že dveře do sklepu = obchodu.

-- 10. 9. 2020 18:00 --

Když na to tak koukám, včera jsem byl taky zralý na nahrání. Potřeboval jsem z levého, který přecházel v odbočovací, do pravého, kde stála řada aut. Blinkal jsem, řidička v pravém mi nechala mezeru, když se ti před ní rozjeli, a tak jsem se tam vydal a vtom se odpíchla a dorazila to. No, zašlápl jsem to na poslední chvílku. :-\
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod b.s.t 10. 9. 2020 17:41

Také to někdo máte tak, že po několika tisících kilometrů strávených na západ od našich hranic, zjišťujete po návratu, že už neumíte řídit?

Kaju se, jako potrestaný levoproudař, jako řidič neschopný rozpoznat kam auto předemnou jede a jako človíček, který málem neumožnil předjetí vozidla, které začalo předjíždět dvacet metrů před koncem pruhu.

Omlouvám se za svou jízdu, raději bych šel pěšky, ale bohužel to nešlo jinak.
b.s.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 10. 9. 2020 17:46

Na západ od hranic jezdí taky jako čuráci, jízda tam není nic co by definovalo nějaký standard.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod b.s.t 10. 9. 2020 18:06

Ale to je jasné. Gaussovo rozdělení funguje všude. V Norsku jsem třeba potkal místního "piráta silnic" v olítaném BMW, který na dálnici všechny předjížděl ohromně nebezpečnou stotřicetikilometrovou rychlostí a pak na odpočívadle zaparkoval přes čtyři parkovací místa. Akorát mi za necelých 5000 km neseplo automatické brždění tolikrát, kolikrát za jednu cestu ze servisu domů.

Nejspíš jsem si zvyknul na trochu jiné poměry a polevil jsem v ostražitosti.
Omlouvám se za svou jízdu, raději bych šel pěšky, ale bohužel to nešlo jinak.
b.s.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod yndezit 10. 9. 2020 18:08

+1
Je to pořád znát, rozdíl mezi ČR a západem.
Ale taky mezi ČR a třeba, hmmm, Slovenskem.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod Pierr3 10. 9. 2020 18:13

b.s.t píše:Také to někdo máte tak, že po několika tisících kilometrů strávených na západ od našich hranic, zjišťujete po návratu, že už neumíte řídit?

Ne.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod zelvotron 10. 9. 2020 18:14

Na mě to působí spíš tak že se chce hlavně trošku pochlubit, že byl delší dobu na západě, sem mezi neadrtálce už tolik nezapadne a navíc má automatický brzdění :D
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 9. 2020 18:33

Kdyby se lidi vraceli do pravého pruhu tak úzkostlivě, jako se serou do levého, byl by to na dálnicích ráj. Platí i pro "západ", hlavně pro Rakousko.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 10. 9. 2020 18:35

zelvotron píše:Na mě to působí spíš tak že se chce hlavně trošku pochlubit, že byl delší dobu na západě, sem mezi neadrtálce už tolik nezapadne a navíc má automatický brzdění :D

Je to borec :D
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2020 18:54

b.s.t píše:Také to někdo máte tak, že po několika tisících kilometrů strávených na západ od našich hranic, zjišťujete po návratu, že už neumíte řídit?

Kaju se, jako potrestaný levoproudař, jako řidič neschopný rozpoznat kam auto předemnou jede a jako človíček, který málem neumožnil předjetí vozidla, které začalo předjíždět dvacet metrů před koncem pruhu.

To je presne to video z novinek apod kde chudak ridic byl predjet zprava anikdo neresi proc vlastne. Ale jo. Mas pravdu ze jsi zapomenul ridit. Ale ty to tu davas stejne jen jako provokaci takze o co jde ze
anonymni

Odeslat příspěvekod Neřekli_mi_ju 10. 9. 2020 19:11

Arnie J píše:poláci jsou kapacity, marná sláva :D

vypíchnul bych třeba hned E60 na začátku nebo čas 2:10 :D :D

Ten motorkář byl taky výbornej aji ten předtím, jestli to nebyl ten samej :-D
K tomu bmw na začátku - debil, že předjíždí, ale ten co odbočuje to taky neudělal nejlíp.. nevím, jestli to maj poláci stejně, ale u nás nesmíš ohrozit při odbočování... jinak to de 50:50

-- 10. 9. 2020 20:15 --

Myslím, že ti chtěl taktně naznačit, že by neškodilo občas využít ten pravej pruh.. pokud je to ve městě, tak jakobych nic neřek, pokud na dálnici, tak je fajn, když občas zapluješ doprava a necháš ty rychlejší předjet...
Ale všechny vybržďovače bych kopal do koulí.. takže..
Neřekli_mi_ju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2020 19:53

I v meste musis uhybat z leveho. Jen v tom levem muzes byt i kdyz zrivna nepredjizdis
anonymni

Odeslat příspěvekod b.s.t 10. 9. 2020 22:12

No jo, ale když mne v autoškole učili, že nemám zajíždět do mezery, kde bych byl od pomaleji jedoucího vozidla před sebou méně než dvě vteřiny.
b.s.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fortress 11. 9. 2020 06:44

Na horizontu autobus ale pro jistotu pojedu v levém pruhu, taková česká klasika. Jinak ten Lamax dělá opravdu hnusný videa.
Superb L&K 2.0TSI 206kW & Mustang GT V8 ME 310(350)kW
fortress
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2020 06:44

b.s.t píše:No jo, ale když mne v autoškole učili, že nemám zajíždět do mezery, kde bych byl od pomaleji jedoucího vozidla před sebou méně než dvě vteřiny.

Zajimave. Tu mezeru projizdis pul minuty.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka