Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 8. 2020 11:47

Ježííš :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 4. 8. 2020 11:56

Tak to ani neva, policajti ten utek moc neresili, privedli ho zpet a pohoda, jako by se nic nestalo... Asi jsou zvykli. Spis jsem se chtel po tech 2 dnech podivat kam a kudy tak rychle zmizel a zaznam uz tam nebyl, no co uz. Ale koupim si tam nejakou poradnou pametovku, ted tam mam nejakou 16GB co jsem vyhrabal nekde v supliku a to je fakt malo.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 4. 8. 2020 12:39

San Disk Endurance.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nepamatuju 4. 8. 2020 13:56

M@C píše:
Nepamatuju píše:
M@C píše:...

Taky dobrý.. kamera furt snímala aji to, jak se řidič snažil zdrhnout?

Jj, urcite snimala, ale ten zaznam jsem potom zapomnel stahnout, to me stve... Hned s policii jsem stahoval hlavne zaznam nehody a prijezd na misto a vystoupeni ridice z auta. Na ten utek jsem si vzpomnel az za 2 dny a uz byl ten zaznam premazany, mam tam malou kartu :mrgreen:

škoda... :-(
Nepamatuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2020 19:46

To zss byl dnes typek. A6 v kombiku. Jede si tak 120-130 v pravem ja ho pozvolna dojizdim cca 140-150. Kamion. Vjede tam predjizdi ja ho djedu drzim se na acc docela daleko. Pote zistava v levem. Pravy uplne prazdno. Cekam chvili a nic. Vypinam acc bliknu a nic. Jede si cca 125. Mno tak cekam jeste chvilu a nic.
Tak zeho vemu
No co ssi nalesovalo plny kotel z jeho strany. Chte nechte vykonu mam na to malo. Takze nekde u 200 toho emchavam a zpomaluji na cca 170. On taky a jede tak az k par autum v pravem. Kdyz ke dojedeme a ja se za nim zpomaluje zpet na cca 125

Kdyz skoncily auta vse se opakuje. Nakonec sem ho vzal na trojpruhu tim ze se zasekl v levem za autem a uplne pravy byl volny.

V aute typek tak 60. Kdyz se ku uvolnil pruh tak mne dojel byt do te doby jel tech 120-130 nez se ho dojel. Nalepil se mi na auto tak pul metru. Blinkr. Dalkove. Tak sem mu po chvili uhl tak teoubenim vpred mi ujel.
Fajn

No nepotkam ho po chvili jak si zae jede svych 120-130. Nastesti uz nereagival.

To nepochopim fakt ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 8. 2020 19:54

slusny oddiel
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod tslany 4. 8. 2020 20:04

Arnie J píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Sám jsem už párkrát jel za nějakým s led a svítil jsem za ním dál než on se svýma světlama.

a to ti přijde v pořádku? :)

Ano, to mi přijde v pořádku, protože lidi jsou kreténi a mají potkávací nastavený na nějakejch 15m před auto. Takže kolikrát i na Cuore s pitomýma H4 vidím dál, než s O3FL fLEDu v pravým.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 4. 8. 2020 20:54

goes: Jo to jsou pacienti, stejně jako když někoho dojedu a najednou ho nemůžu předjet i přesto, že jedu pořád stejnou rychlostí.

By mě zajímalo, co se takovým *****ům honí v kebuli.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 8. 2020 21:15

goes: hodně slušný matroš
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 8. 2020 22:04

Jsem to už jednou psal ,taky jsem měl kolegu ,který se zdá být běžně skoro normální, jakmile sedne do auta je z něj jinej člověk.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 5. 8. 2020 11:18

Mám kamaráda se starou A6 a podle vyprávění předváděl něco co zažil goes.
Že ho někdo dojel, ale pak měl potřebu mu ukázat, že má taky nějaký výkon, tak mu ukázal, že mu to taky jede a pak už ho nechal teda jet.
Je to už nějaký rok až dva, ale při tomhle jsem si na to vpomněl.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 5. 8. 2020 12:07

Pokud měl na autě značku Zlínského kraje, tak pak je to v pořádku.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 5. 8. 2020 12:11

Asi má Z :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 5. 8. 2020 20:00

goes píše:To zss byl dnes typek. A6 v kombiku. Jede si tak 120-130 v pravem ja ho pozvolna dojizdim cca 140-150. Kamion. Vjede tam predjizdi ja ho djedu drzim se na acc docela daleko. Pote zistava v levem. Pravy uplne prazdno. Cekam chvili a nic. Vypinam acc bliknu a nic. Jede si cca 125. Mno tak cekam jeste chvilu a nic.
Tak zeho vemu
No co ssi nalesovalo plny kotel z jeho strany. Chte nechte vykonu mam na to malo. Takze nekde u 200 toho emchavam a zpomaluji na cca 170. On taky a jede tak az k par autum v pravem. Kdyz ke dojedeme a ja se za nim zpomaluje zpet na cca 125

Kdyz skoncily auta vse se opakuje. Nakonec sem ho vzal na trojpruhu tim ze se zasekl v levem za autem a uplne pravy byl volny.

V aute typek tak 60. Kdyz se ku uvolnil pruh tak mne dojel byt do te doby jel tech 120-130 nez se ho dojel. Nalepil se mi na auto tak pul metru. Blinkr. Dalkove. Tak sem mu po chvili uhl tak teoubenim vpred mi ujel.
Fajn

No nepotkam ho po chvili jak si zae jede svych 120-130. Nastesti uz nereagival.

To nepochopim fakt ne.

Hezký příběh, a navíc s happy endem. Co víc si přát :)
Já mám taky dobrý příběh dnes. Dojel jsem dodávku z vozíkem, Po chvíli koukám, na čelním skle bordel. Nešel setřít. Pak koukám, na vozíku veze nějaké kbelíky s něčím černám, co stříkalo ven. Penetrače na pokládání asfaltových pásů na střechy.
Tak blikám, troubím ... borec po 5km zastaví, já na něj naběhnu, a borec hrozně milej, omlouval se, že podepíše škodu atd. A pak zavolal nějakému známému, že renovuje laky a jestli za ním nezajedem, ať na to koukne. Tak jo, borec zjistil, že má nějaký polish, co to smeje, takže mi vyleštili auto, že se leskne jak psí kulky, dal mi na sebe kontakt, postavil se k tomu čelem a já to ocenil.

-- 5. 8. 2020 21:03 --

Koleckobetonucimalty píše:Pokud měl na autě značku Zlínského kraje, tak pak je to v pořádku.

:mrgreen: :mrgreen:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 5. 8. 2020 20:37

pozpatku_fijA píše:
Koleckobetonucimalty píše:Pokud měl na autě značku Zlínského kraje, tak pak je to v pořádku.

:mrgreen: :mrgreen:

Dřív to bylo jednodušší, jaks viděl značku Uherského Hradiště, šels z cesty...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků