Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 4. 2020 21:25

Ohledně toho zastavování. Když je auto víceméně ok a je zjevné, že se posádce nic nestalo, tak je normální, že lidé nezastavují. Myslím, že v takovém případě netřeba brečet u dramatického hudebního doprovodu.

Naopak, když to vypadá vážněji, tak mám zkušenost, že zastaví skoro každý. Když jsem za mlada chytl v zatáčce na ledu přetáčivý smyk, přehnal kontra a zahučel *****í napřed do hluboké příkopy (auto na boku), tak jsem ty lidi musel málem odhánět. Ale nakonec se hodili. Všichni chlapi chytli auto, dali zpátky na cestu a valil jsem zpátky domů, aby tata nic nepoznal :D
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 4. 2020 21:38

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 4. 2020 21:54

A poznal? :D
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 4. 2020 22:54

Nakonec jo :D Sice se padalo do slušné vrstvy měkkého prašanu, takže to na první pohled ve tmě vypadalo, že není žádné poškození, ale ráno bylo vidět, že je trochu pochroumaný spodek nárazníku. Tak jsem řekl, že jsem při parkování drcnul do vysokého obrubníku :nenapadne
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 24. 4. 2020 00:43

karf píše:"nepřizpůsobení rychlosti..." Za mě chyba na straně řidiče. Jednoznačně.

Jo, proto sem tu rychlost ani nezamazal..

Slawall píše:Kua vzdyt tam nebyla ani zadna reakce...

je tam škubnutí volantu a srovnání.. vzhledem k tomu, že šla zprava doleva nemělo moc cenu zkoušet uhejbat do protisměru... a času nebylo úplně moc..

garážmistr píše:Pro sledovanost cokoli.

ale houno...

Mr.Semtex píše:Kdyby mi takhle na pikaču svítilo auto, tak jedu max. 40km/h..

No jako v tý mlze to chtělo jet pomalejc.. to zas jo no...

puk123 píše:Nač tam má výzvu, ať se hlásí ti, co projeli kolem? Hlavně, že tam ani nenapíše, kdy a kde se to mělo stát (alespoň přímo v tom videu to není).

Je potřeba to číst pořádně - aby se přihlásili ti, kteří zastavili, ne ti co si vesele jeli dál...

Lukas063 píše:jak mohla srnka přijít zleva...copak šla pozpátku? No každopádně celkem jatka asi.

Jednoduše, po těch jatkách byl řidič celkem v šoku :-D a ano.. srnka pukla fakt stylově..

-- 24. 4. 2020 01:43 --

hopa26 píše:copak srnka, ale prase, to je mnohem horsi. ale nezastavoval sem. dokonce sem tenkrat vytvoril pro myslivce mapu, aby si ho dosli sebrat. :D

čuníci sou v 15. kompilaci - taky docela jatka..

Noclaf píše:Hlavne kdyz je auto oznaceny, nekdo u nej postava a nemava na me - proc bych zastavoval?

Auto docela dlouhou dobu označený nebylo.. a aji tak není problém zastavit a ujistit se, že řidič není v šoku.. lidi v šoku většinou pomoc nesháněj...

aikoN píše:Ohledně toho zastavování. Když je auto víceméně ok a je zjevné, že se posádce nic nestalo, tak je normální, že lidé nezastavují.

No auto zrovna moc ok nebylo.. viz ty fotky a teď nemyslím ten sajrajt po celým autě..
Zjevné, že se posádce nic nestalo - na silnici zakrvácenej sajrajt, auto o kus dál, sice na blikačkách, ale trojúhelník není, řidič sedí vevnitř - fakt poznáš, že mu nic není? ;)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček

Odeslat příspěvekod tslany 24. 4. 2020 00:57

aikoN píše:Naopak, když to vypadá vážněji, tak mám zkušenost, že zastaví skoro každý. Když jsem za mlada chytl v zatáčce na ledu přetáčivý smyk, přehnal kontra a zahučel *****í napřed do hluboké příkopy (auto na boku), tak jsem ty lidi musel málem odhánět. Ale nakonec se hodili. Všichni chlapi chytli auto, dali zpátky na cestu a valil jsem zpátky domů, aby tata nic nepoznal :D

Souhlas, jsem tam tak postával a četl na fankubu jak se tam u čerstvý fotky auta ve stromz hyeny ptaj kolik za kola a tak, a všichni zastavovali, někdo to dokonce projel, pak se otočil zpátky a zeptal se a pak to zas otáčel a pokračoval, mi jich bylo až líto :--
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2020 09:13

Ted uz chapu ze ajkon to natre audine. A mam dukaz jak golf nejede. Odpo postnu video a nepochopite...
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 24. 4. 2020 09:14

Nevydrzim.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod tslany 24. 4. 2020 09:24

Dojeď pro to osobně.
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 4. 2020 10:27

Jen ne osobně...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 4. 2020 10:45

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod karf 24. 4. 2020 11:35

Brněnská odchytová píše:
karf píše:"nepřizpůsobení rychlosti..." Za mě chyba na straně řidiče. Jednoznačně.

Jo, proto sem tu rychlost ani nezamazal..

No já to myslel hlavně tak, že to bylo tak na 40-50 a né 90. Když je mlha, tak je lepší nechat se předjet a jet rychle za někým, kdo to odsere jako ty :D :D :D
karf
Nováček

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 24. 4. 2020 11:51

Tak autor videa nám již několikrát předvedl, že má reakce cyklisty a téměř nulovej odhad.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2020 11:53

Tak krasna ukazka toho, jak 300 koni nic neni a bezne 100-150 konove auto dava kurfa zabrat a podejt ho v nejake rozumne mezere, kdyz dava plny kotel neni realne, natoz kdyz clovek potka neco co ma 200 koni nebo kodiaka RS. Dobra ukazka pro ty, co maji teorie o tom, jak je 300 koni hafo a rakotove secko pozavodi...

anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 24. 4. 2020 11:56

Proč není zvuk? :D
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka