Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2019 22:22

aikoN píše:To se mi stává minimálně. Když už takhle uhnu, tak bedlivě pozoruju, jestli jede. Když adekvátně nejede a hodlá zavřít, tak si podřadím, vseru se zpátky před něj a holt si počká, až bude vpravo volno.

Takže zrychlíš a pak zase zpomalíš? Jestli ano, tak co na to říct... :roll:
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 11. 2019 22:24

aikoN píše:Ano, zcela určitě jedu 130. Ještě s citrónem jsem jezdil 120, to jsem v takových situacích přidával na 130. Do mezer uhýbám jen když mají odhadem 100 m a víc.

pridaval si na 130 GPS ci tacho ?
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 11. 2019 22:26

GPS
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 22:27

Ale no tak. Tomu hoziku sam neveris
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 11. 2019 22:29

goes píše:
aikoN píše:
Jack111 píše:
aikoN"]Ono totiž kolikrát člověk uhne do spekulativní mezery a lepič místo aby si pohnul, začne zrychlovat, jakoby to měl šlapací.

To takový jiný vybrždění. Někdo se zařadí před zdržovače a pak mu selže plynový pedál a nebo ho prostě zavřeš za kamionem. Výsledek je podobnej - víc ***** řidičů na cestě.

To se mi stává minimálně. Když už takhle uhnu, tak bedlivě pozoruju, jestli jede. Když adekvátně nejede a hodlá zavřít, tak si podřadím, vseru se zpátky před něj a holt si počká, až bude vpravo volno.

Je zajimave sledovat ze ridici tveho typu orave toto delaji velmi casto. Jedou si 120. Pak jakoze uhnou ale uz pri prejizdeni zacnou zrychlovat. Pak se vrti zpet a vrati se na puvodni rychlost. Jasne je je u tak dam o to nejde ale je zajimave ty pochody ridicu sledovat.

-- 22. 11. 2019 22:19 --

[quote="evlo píše:ok, tak jsi zase vyhral, jsem uplne vytrolen, hahaha, ban

Nevim co jsi. A je mne to vcelku burt. Tvuj problem.[/quote]

A mě by zase zajímal myšlenkový pochod řidiče, který, když mu uhnu, si nepohne a nešlápne na to. A jo, vlastně Jack se už vyjádřil, že mě musí potrestat za to, že jsem mu "bránil" v jízdě nad limit.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2019 22:31

a nebo je to stejnej lempl jako ten, co překáží v levym. Prostě jsou mu ostatní účastníci provozu u *****, jen jede rychleji.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 11. 2019 22:33

https://precitaj.si/vyblikavate-pomalyc ... JcjUvtMyGA

co dodat :)

-- 22. 11. 2019 22:34 --

Jack111 píše:a nebo je to stejnej lempl jako ten, co překáží v levym. Prostě jsou mu ostatní účastníci provozu u *****, jen jede rychleji.

tak , obom chyba ohladuplnost
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 11. 2019 22:43

goes píše:Ale no tak. Tomu hoziku sam neveris

Když říkám GPS, tak bylo GPS. Ono ostatně v citrónu 130 tacho bylo 128 GPS, takže i kdyby bylo tacho, není to skoro žádný rozdíl.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 22:45

aikoN píše:
A mě by zase zajímal myšlenkový pochod řidiče, který, když mu uhnu, si nepohne a nešlápne na to. A jo, vlastně Jack se už vyjádřil, že mě musí potrestat za to, že jsem mu "bránil" v jízdě nad limit.

Spise nemas poneti jak zrychluji auta. Ale jednou si pujc nejske vykonejsi a pak si predstav jak zrychluje suto co bude mit jen o 20 koni vic jak ty nebo i min. Ty pri svych 120 das tu mezeru 100 metru za kamionem co jede 90 asi za 10 sekund.
Ja kdyz na to slapnu a to mam 300 koni tak budu mit oc delat to stihnout. Natoz nekdo kdo bude rozjizdet vyrazne slabsi auto. Ale tak jako mas dobre duvody. Neboj. Neprustrelne a mas hned duvod nauhybat

-- 22. 11. 2019 22:46 --

aikoN píše:
goes píše:Ale no tak. Tomu hoziku sam neveris

Když říkám GPS, tak bylo GPS. Ono ostatně v citrónu 130 tacho bylo 128 GPS, takže i kdyby bylo tacho, není to skoro žádný rozdíl.

Ja to nijak nezpochybnuji. Je to jasne ze vis presne jak to bylo. Mas totiz genialni pamet
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod NoSwearek 23. 11. 2019 00:33

goes píše:Je zajimave sledovat ze ridici tveho typu orave toto delaji velmi casto. Jedou si 120. Pak jakoze uhnou ale uz pri prejizdeni zacnou zrychlovat. Pak se vrti zpet a vrati se na puvodni rychlost. Jasne je je u tak dam o to nejde ale je zajimave ty pochody ridicu sledovat.

+1 Tohle mne dokáže ***** víc, než když se ráno v 7 někdo na zasekaný Hradecký na mne lepí, přitom v pravo kamion a přede mnou kolona jedoucí 100. :D Ale normálně v provozu, když neberu špičku v praze lepiče potkávám naprosto minimálně. Nevím, čim to je.
258 kobyl...
NoSwearek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 23. 11. 2019 00:45

tak vpraze se neni moc kde lepit, mozna v blance, nebo lidi nejezdi jak kokoti moc, sam tam lepic, ale za prahou a na vyjezdech to zacina
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod TypeL 23. 11. 2019 00:57

aikoN píše:Na mě se tu a tam někdo nalepí, když na dálnici jedu stotřicítkou a předjíždím řadu kamionů, případně připojí i blikání. Nebudu zmiňovat, že to je většinou nějaká prémie, protože by goes řekl, že závidím. Vždycky přemýšlím, co asi ode mě ten degen očekává? Že mě donutí přidat? Že kvůli lordstvu zajedu mezi kamiony a budu brzdit na 80? Kdo ví.

taky se mi tohe obcas stava, vzdycky pridam co pocasi, dopravni situace a stara vedle dovoli, klidne na 160 coz ani v tom ***** trivalci fakt neni problem a svizne kamion predjedu a pustim ho a jeste se mu omluvim, casto s respektem podekuje a pelasi dal, jeste na nej bliknu jakoby jsme si ruce podali a jsme dobri, taky me sere, kdyz mam naladu jet rychleji a nekdo predjizdi auto co jede 120 ve 125kmh a neni schopny trosku pridat aby clovek aspon nemusel sundavat plyn nebo brzdit

nicmene jednou treba predjizdim bus a predemnou vlacek tri aut, ktere predjizdi tempomatem na 130ti, zamnou borec a drzi dalkove, ja nemam kam pridat, typek me vzal pravym tak, ze si malem rozbil hubu o autobus a zaroven skoro sejmul me a ***** si stejne pomohl, to je treba curak
1.0
TypeL
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 23. 11. 2019 01:05

no furt me prijde lepsi predjet pravym nez se lepit
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod TypeL 23. 11. 2019 01:13

byl metr odeme a metr od autobusu, byla to fakt nebezpecna myska ve 130ti s bimrem x7

-- 23. 11. 2019 01:15 --

udelal to v afektu protoze byl nervozni, v klidu by srovnal rychlost se mnou a nemusel by ani brzdit kdyby bral ohled na situaci pred nama

-- 23. 11. 2019 01:17 --

ale tak mohl jsem mu to zaslapnout tak jak to delas ty no :D to je fakt
1.0
TypeL
Nováček

Odeslat příspěvekod yndezit 23. 11. 2019 02:15

NoSwearek píše:.... než když se ráno v 7 někdo na zasekaný Hradecký na mne lepí, přitom v pravo kamion a přede mnou kolona jedoucí 100. :D Ale normálně v provozu, když neberu špičku v praze lepiče potkávám naprosto minimálně. Nevím, čim to je.

Imho tím že je to ráno, to jsou lidi schopný dělat hrozný prasárny.
yndezit
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka